23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • [NST]Cifu
    #22405
    A Final Break egy vadhajtás a producerek részéről, a FOX nem rendelte meg, és nem is tűzte műsorra. A Final Break egyfelől egy lezárási lehetőség akkor, ha a FOX félidőben bemondja az unalmast (ugyebár láttunk már tőle ilyet...), másfelől egy kiindulási alap lehet egy spin-off sorozatnak (ez a Grechen-féle alternatív sorozat).

    Emiatt lett ilyen kicsit felemás az egész...
  • tnm #22404
    "mérnem tudott róla"
    sír, mert tudják, hogy baj van/lehet, de az orvosi leletig nem lehetett tudni, hogy nem kezelhető. (lehetett volna az is, hogy az eredeti bajt megszüntették a cég orvosai, de közben volt, valami -korrigálható- műtéti baki)

    "miért volt sára háta a 22. rész végén olyan amilyen"
    hát nekem nem tűnt fel semmi olyan Sara hátán, amit ne tudtam volna be a Gretchen féle leápolásnak.

    #22402:
    útobbi 3 hsz-ed alapján pont Te tűnsz úgy, mint aki nem túl érett
    (ez nem sértés, nem szégyen ha valaki fiatal. más is az volt, csak aztán kinőtte :D )
  • MagyaR
    #22403
    Van valami amit nagyon nem értek.
    A 22. rész végén scofield és sára sétáltak a tengerparton, ami a final break előtt játszódik, és elkezdett vérezni scofield orra.

    Sara meg elkezdett sírni emiatt, mert tudta, h scónak annyi. Ez eléggé egyértelmű volt.

    NAGYON KIS SPOILEREK:

    De itt a final breakbe, ami ezután játszódik, mérnem tudott róla???
    A szöktetés után tudta csak meg, ugyebár a levélből. Meg a végén a videóba is elmondta, h "most már bizonyára tudjátok..."

    hö?

    ui: végre megtudhattok, miért volt sára háta a 22. rész végén olyan amilyen.
  • Ragnar360
    #22402
    Bele is halt volna ^^ mit néztél ?:) - még az orvosi eredeményeit is mutatják, meg ő is elmondja h mivan...
  • Scouser
    #22401
    Igen ő is aláírja a lapot Kellermannak, tehát őt is felmentették. Nevetséges az egész... Bárcsak ne csinálták volna meg ezt a dupla epizódot... Nagyon elbaszták vele.

    Jobb lett volna azt hinni, hogy Michael az agybajba halt volna bele...
  • kommersz
    #22400
    nagyon ugytunik.
  • Lipi1980
    #22399
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor most Májkül nem is az agydaganatba halt bele?


    Jó volt ez a sorozat. Mind a 4 évad...

    Hiányozni fog az egész banda
  • Quantumleap
    #22398
    Attól még azért csukják le. Azt nemondom, hogy nem hülyeség.
  • Ragnar360
    #22397
    Idióta kisgyerek! (és ebbe minden válasz benne van, arra h miért nyomtál ilyen smilet)

    Bírom az ilyen kis suttyókat akik még nem tartanak azon a szinten, h megértsenek dolgokat, gyk. vmilyen sziten fölösleges is nézniük egy ilyen sorozatot - hamár kiteneveted a másikat, mert az ... - akkor magadról alkotsz véleményt

    ugyanezt mondanám a másik nekem kommentelönek...
  • edemm
    #22396
    És melyik lenne a jobb felirat a kettő közül?
  • kommersz
    #22395
    Felmentest kapott, o is alairja a lapot Kellermanek.
  • tnm #22394
    elítélteknek segített, részt vett olyan akciókban, amelynek következtében emberek haltak meg. valamiféle felmentést/ vagy vizsgálat alóli felmentést tuti kellett kapnia, de mindezektől függetlenül nevetséges volt az egész ürügy.
    Lincoln tüdejében volt egy golyó, csomóan látták a nagykövetségen, annyi helyen volt bizonyíték Christina részvételére
  • Quantumleap
    #22393
    ???

    Sara nem kapott semmiféle felmentést, hiszen öt nem is vádolták semmivel. Ö csak egyszerüen ott volt velük végig a negyedik évad alatt. A Final Break-ben

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sco anyjának meggyilkolásáért


    csukják le.
  • pyrohun #22392
    dettó. :) marad a HD :)
  • 5c0rp330n
    #22391
    az oké. a 40es tv-men más a helyzet.
  • sambauer
    #22390
  • kommersz
    #22389
    Fel van mentve o is. Szoval nevetseges.
  • Scouser
    #22388
    De akkor sincs semmi értelme, hogy miért ültetik le Sara-t...
  • tommygear
    #22387
    sose jó azaz oldal
  • ForzaInter
    #22386
  • Ragnar360
    #22385
    Na hy again!

    Nem bírtam kivárni A normális feliratot ígyhát megnéztem ilyen összetákoltal, de tökéletesen jóvolt (demajd persze újranézem ha kész lesz a rendes) -a lényeg, hogy SOKK hatása alatt vagyok

    Szerintem ez tekinthető méltó befejezésnek, agyonütött, odabas*ott és még sorolhatnám - rosszul éreztem magam a 22. záróepizód végén, viszont most akkor nem is tudom mit mondhatnék - ez kész Áhhhhh pulzus az egekben, lélegzetvétel kb a duplájára nőtt és a végén még meg is hatódtam - áhhh ez volt maga a tökély nincs rá szó, nemtudom most leirni igazából, h mit érzek

    Ez volt a csúcs, ez volt a megváltás, ez volt a az egész sorozatot áthidaló, annak minden varázsát "egybegyüjtő" momentum - ez a FINAL BREAK!


    Lay it down slow! Lay it down eeasy! Lay it down free



    Hiányozni fog :( ennyi
  • kuzco007
    #22384
    se szökésfan, se felirat, de érdekes mert szökésfanon mégcsak a szokásos fekete hátteres változat sincs, ennyire fagyna?:S
  • Micsu
    #22383
    20 körüli monitoron jó a hdtv rip is nem kell hd
  • BB7
    #22382
    :)
  • 5c0rp330n
    #22381
    ja, a feliratra értetted.. mind1, a lényegen nem változtat. holnap lesz rendes hd, aki eddig arra várt, az mostmár nem fog egy szar változatot megnézni..
  • 5c0rp330n
    #22380
    elfogadható minőség? lófasz. 100*50 pixel is elfogadható minőség.. valakinek biztos. holnap biztosan lesz rendes HD, azt mondják, illetve ma este kerül leadásra..
  • szabolcs94
    #22379
    uhh kár sajnálom pedig reméltem az ellenkezöjét és hogy lesz 5 évad de sajnos nem azért köszi
  • BB7
    #22378
    Mondta neked?
  • passatgt
    #22377
    meghalt
  • szabolcs94
    #22376
    helo bocsi lehet hogy már kérdezték de a negyedik évad végén meghal tényleg michael mert volt aki azt mondta hogy ezis csak egy félre vezetés a rendöröknek hogy ne találják meg most kélek segitsetek mert bele zavarodtam válaszotokat elöre is köszönöm
  • BB7
    #22375
    Magyar felirat
    Magyar felirat 2
    ELFOGADHATÓ MINŐSÉG! Érdemes ezzel megnézni!
    Lalee féle holnapra várható
  • BB7
    #22374
    Szerintem a zene üt! Nekem bejön!
  • Flamer
    #22373
  • PrisonMan
    #22372
    szokesfan oldallal mi lett?
  • tnm #22371
    rlz-be volt csomagolva héber felirat, gondolom amelyik mondat nem volt meg angolul, azt a héberből kell fordítani.

    egyébként nem értem mi ez a szenvedés, hallás alapján is tökéletesen (95%+) érthető volt sztem (de lehet csak én szoktam már meg House óta, hogy szakszöveg nem értésére nem is figyelek, persze sosem volt sok szakszöveg pb-ben...)
  • ForzaInter
    #22370
    de ebbe hébürel is van pár dolog:\ fasza
  • Suffering
    #22369
    beszéltem csanyival ép, megkértem hogy lektorálja le és ami héberül van azt forditsa le. szerencsére elvállalta. szerintem még ma kapunk egy normális feliratot
  • BB7
    #22368
    Aki még nem látta volna...

    Aki nem látta a 4×22-t, annak MEGA/GIGA SPOILER VESZÉLY! xD
  • ForzaInter
    #22367
    bepróbálom aztán ha nagyon szar abbahagyom:D kösz
  • BB7
    #22366
    Itt van a 4×23 MAGYAR FELIRATA
    NAGYON GAGYI! :D Előre szólók!