23154
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • IXEMGabeo #23154
    Michael ezt most jol megszivta pedig vegig az epizod soran okos volt:))

szerintem ez elegge atlatszo volt nem is ertem, hogy vette be:)
  • argo001 #23153
    Nem hittem, volna, hogy visszatérnek a
  • Balázs 17 #23152
    minimal SPOILER
    nekem nagyon pozitív valamiért ez az évad :D

ezt a jemeni szálat nagyon eltalálták és hogy nem arról szól az évad, hogy utolsó részig börtönben vannak majd kiszanadulnak
    nagyon tetszik, hogy mutatják a várost, ahogy elfoglalják és uralják az egészet, kb isis is ilyen lehet

maga a sztori meg feltámadás stb. nem egy nagy cucc, de szerintem még így is sokkal jobb mint a 3. 4. évad!

Sheba gyönyörű
    kíváncsi vagyok tetkónak milyen szerepe lesz még

ami nagyon nem tetszik az az, hogy ez a két 21es kb bárhova be mehet, bárkit lelőhet nem lesz belőle semmi :) a szőke csaj nagyon irritáló egy színésznő
  • IXEMGabeo #23151
    Mahon ugynok is rohadt jo szinesz volt...kar, hogy ot nem tettek bele a folytatasba
  • Rockynhooo #23150
    De még olyan mélyre menően meg sem próbálják magyarázni meg bemutatni... Egy két flasback bevillan másodpercekre kb 1perces monológ és ennyi volt, most már újra élek :D Én csak a poén faktor miatt nézem, mert am tele van vicces jelenetekkel.

Az igazság az, hogy ez az egész nem csak a prison break sara, hanem azóta készülnek folyamatosan a jobbnál-jobb sztorik. A szökés első évada volt az első sorozatom, azért olyan szép emlék, de hát azóta kb havonta nézek egy komolyabb sorozatot. Azt meg kell vallanni, hogy az első évad iszonyatosan jó volt sztoriban meg a karakterek is. Még most is szeretném ha újra nézném, de könyörgöm 3szor!!! eljátszani ugyanazt a plot-ot? :D hogy a csávó kijön a börtönből... Illetve Robert Kneeperen kívül nincs más aki tudna ebbena sorozatban színészkedni. Lincoln megszólal a tüdőrákos hangján, Michael összeráncolja a szemöldökét, és kb ennyi.
  • Quantumleap #23149
    Egy haver amúgy elmesélte, aki nézi. Hát, ez aztán tényleg paródiába illő tündérmese. Eddig azt hittem, hogy a 24-7.évadbeli feltámadás az abszurd zagyvaságok netovábbja, de ez azon triplán túltesz. Egy az egyben "csak az ikertesóját/robot hasonmását lőtték agyon"-szintű magyarázat. Szerencse, hogy azóta sokkal jobb sorozatok is készültek.
  • Quantumleap #23148
    Nem nézem. Lehet ám normálisan is válaszolni.
  • Csaba007 #23147
    Úgy,hogy nem halt meg :D
  • Quantumleap #23146
    És Michael feltámadását hogy magyarázták meg?
  • gabo91 #23145
    Egyet értek veled.
    Szerda hajnalban kelek és nézem, csakis azért mert annó ezzel a sorozattal kezdtem, és minden kedden keltem hajnalban. (akkor még megérte) kb mint egy 70'-es évek kiégett rock bandáját még egy koncertre összetrombitálni... nosztalgiára jó
    1 rész alatt Sarah átutazza fél világot, egy kis Love, aztán vissza utazik, közben teherhajóval megyünk (1sec alatt oda lehet teleportálni) az a baj, hogy beletesznek minden elemet ami benne volt a korábbi évadokban. Világméretű összeesküvés, keverés kavarás, menekülés, elbukott szökés, menekülés, stb stb.... 0 érzelem a karakterek kiégve
    Legyen folytatás, de akkor legyen értelmesen megírva, hagyjanak időt a cselekményre. és nem kell 4 rész alatt 2 évadot letolni. Néztem előbb az előzetest... ami várható az konkrétan a 4. évadban még 22 rész cselekménye volt.
  • IXEMGabeo #23144
    eleddig jo volt, de Jacobon senki nem lepodott meg, hogy o Poseidon....valoban en is iroi bakinak velem ennek ellenere ez a Jemeni konfliktus belevonasa eleg jo otlet volt...

en azon lepodtem meg ez a C osztag mennyire nem volt profi es be se neztek sehova se:D
  • IXEMGabeo #23143
    Sarah gyuruje vajon megert 50 rongyot?:D
  • Csaba007 #23142
    Pont ezt akartam írni.. ez a Sarah egyszerűen annyira idióta...jézusom. Az egész baromi rosszul van megírva,ötlettelen az egész, a mellékkarakterek is csak lógnak a levegőben, T-Bag és Sucre is teljesen feleslegesek. Tényleg vicc az egész,de nem is értem mit ragaszkodnak az eredeti gárdához,ha azok már régen kiégtek és könyörgöm egy rendes írót vegyenek már fel. És amúgy elég valószínű lesz folytatás is, "event" vonalon.
  • argo001 #23141
    Én is úgy érzem, hogy ezt Lincoln nem fogja túlélni. :(
  • stargatelost #23140
    Az volt most a nagy csavar amit, amit már több résszel ezelőtt T-Bag - egyébként erre az évadra totál felesleges karaktere - felfedezett? Ez baszki írói 101, hogy amit a nézők már tudnak több rész óta, de a karakterek még nem, az kurva szar leleplezés...
    De őszintén, az egész évad egy hulladék, én nem is értem a csápolást...
  • Quantumleap #23139
    Jelen állás szerint jó eséllyel nem lesz semmiféle folytatás, csak ne éljétek bele magatokat ennyire!
  • Wavid #23138
    De az is lehet, hogy úgy gondolkodnak, hogy az "első évados történet" volt, és azóta már sok minden történt!
    Egyébként az is lehet, hogy így akarják megalapozni (a jövőben valószínűsíthető 6. évadra) az egyik alap konfliktust, Lincoln halálának a megbosszulását. Vagy végleges lezárást akarnak az első szériás karaktereknek, hogy behozhassanak egy "új csapatot" a 24 reboothoz hasonlóan?
  • RatBaG #23137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

istenem, mennyire gagyi volt, hogy egész hajós részt egy alagsorban meg kazánházban vették fel.
    a hajó felrobbanását meg megoldották egy villanással, biztos karcsú a budget. nc...
  • argo001 #23136
    Elképesztően durva volt ez a rész is, és ahogy nézem, ez egyre csak durvább lesz! Remélem, a főbb szereplők közül senki nem hal meg, Michaelt "megölni" hülyeség lenne (akkor eleve nem is kellett volna az 5. évad), Lincolnt kinyírni... az ő életben tartására csupán csak az egész széria épült. :D
  • IXEMGabeo #23135
    mi nevetseges benne?

jo nehany liberalizmusban mindennapos elemet veltem felfedezni mert a kiscsavo meleg volt es a szoke rovidhaju csaj is leboszi aztan meg hangsulyoztak...azok a reszek nekem se tetszettek, de alapjaraton a sztori jo...

ez a sivatagos resz kulon tetszett bar Michael viz nelkul ott pusztul volna szomjan siman...
  • stargatelost #23134
    Nevetséges, ahogy az egész évad az...
  • IXEMGabeo #23133
    6. epizod :) uristen wtf...

mi a velemeny a benzin tartaly kocsi kiloveserol?
  • IXEMGabeo #23132
    ez az evad elkepeszto eddig:)
  • argo001 #23131
    A 4.-5. részeknél egyenesen el fogsz képedni...
  • IXEMGabeo #23130
    most lattam a 2. reszt az 5. evadbol...nagyon jo es bejon ez az arab szal eleddig...Michael folytatja az, hogy mindenkinek szivessegeket tesz ami altal a cel fele repiti..meg a nagy terroristanak is megigerhette, hogy megszokteti:D

Lincolnek szepet akcioztak a haborus ovezetben
  • bakkerman #23129
    Picit nekem zavaros a sztori még
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval ha jól értettem a 3. részben elmondta Michael lényegében,hogy ő meg a hosszuhajú srác a CIA-nek dolgoznak évek óta,álnevekkel jutnak be börtönökbe,és hoznak ki célszemélyeket (Kolumbia,Egyiptom stb...). Ez megmagyarázná,hogy miért tünt el a Michael Scofield név mindenhonnan,a CIA töröltette. Van ez a "poszeidon" nevü ürge,akinek valószinüleg dolgoznak,csak át lettek verve? Meg ami nem tiszta,hogy Michael meghalt,el lett temetve,de mégse volt a sirban,ő akkor már be lett szervezve,és meglett rendezve a temetése?? Ez zavaros még,de eddig nagyon epic !
  • Yoohaj #23128
    Az "Orosz Mega börtönből" illetve a "Titkos Föld Alatti CIA börtönből" való szökést hány rész alatt lenne célszerű úgy megvalósítani, hogy részletes legyen de mégsem túl hosszúra nyújtott?

(A "mozgó" börtönt viszont Swarzi és Stallone a Szupercellával ellőtte!)
  • argo001 #23127
    Azt kell mondanom, le a kalappal. Nem semmi az új Prison Break... :O
  • eddaniel #23126
    Francba, most előről meg "kell" néznem az egész sorozatot, mert csak részletekre emlékszem.
  • bakkerman #23125
    Ja,mindegyik full kosz meg nem furdenek/furodhetnek,de wifi az ezekszerint van :DDDD
  • gabo91 #23124
    Érdekes meg van benne potenciál, kár ezt ennyi részbe összecsapni, nagyon sok minden kimarad, benti történések stb. bízom benne, hogy lesz akkora sikere, hogy látnak benne potenciált még, és kap egy rendes 20rész körüli évadot. Jóféle orosz börtön még jöhet :D

Azért mekkora lazaság van a börtönben, szökési kísérlet után bedobják a külön cellába, meg sem motozzák telefon meg ott lapul a zsebben :)
    víz nincs, de net legyen :D
  • bakkerman #23123
    Egyre erdekesebb a cucc,sok potencial van benne amerre elindulhat a sztori !
  • argo001 #23122
    Na jó, Sheba kárpótol Gretchenért. :D
  • gabo91 #23121
  • Yoohaj #23120
    Amúgy még az első szökés végén miért nem volt kézenfekvőbb menekülési útvonal Oroszország, mint Panama?
    Gondolom a Céget vezető Tábornok és a többi fejes a Cégben nem kockáztatott volna meg egy 3.Világháborút Oroszországgal még Lincoln és Michael miatt sem!
  • Rockynhooo #23119
    Adom, csak amíg Tom Hardy a vilag egyik legjobb színésze addig Wentworth Miller a szemöldök rancolason kívül mast nem nagyon tud :D
  • bakkerman #23118
    Orosz vonalra szerintem igény lenne,egy szibériai giga-mega börtön,főszereplőnek meg Tom Hardy-t :) Neki feküdne is egy ilyen szerep. Belevinni egy kis politikai szálat,meg egy orosz maffia szálat,sok bunyóval,csavarokkal,ütős lenne
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.04.10. 11:23:00
  • Yoohaj #23117
    Például még érdekesnek tartanék egy szökést egy "titkos CIA börtönből" ami mondjuk egy teljesen föld alatti létesítményként van elrejtve!
  • IXEMGabeo #23116
    jol kezdtek kifejezetten tetszett:) bar erdekes, hogy az arabokat igy belekevertek:) vegulis napirendi tema:)
  • bakkerman #23115
    Amennyire lehuztam elozetesen a trailer alapjan nagyon pozitivan csalodtam! A vege nagyot utott,kivancsi vagyok merre indul el a sztori