299
American McGee legújabb játéka
  • hitch
    #139
    de tese tudtad megcsinálni avgy valaki más????????
  • #138
    Én az nagol nyelvűre várok :(

  • hitch
    #137
    Tud Valaki segiteni???????
  • hitch
    #136
    Valaki help.Megcsináltam eddig 3 vészhivast amiket a tűzoltok adnak de 2 még hianyzik és nem találom
    Valaki help.Thx
  • raven87
    #135
    Jah de megvan! :)

    ITT
  • raven87
    #134
    Huh nem tudom honnan szedtem. :S
  • Riddick73
    #133
    Bad Day L.A. demó magyarul!
  • #132
    És azt hol lehet elérni?
  • raven87
    #131
    Nem lehet semmit álltani még az irányítást sem és a felbontást sem csak a fényerőt meg ilyeneket!
    A feliratokat ki lehet kapcsolni azt hiszem! Egy nagyon kezdetleges magyarosítás már van hozzá a mi a menüt meg pár dolgot még lefordít.
  • _Atti_
    #130
    szétnéztél jól nem lehet állitani a felirat nyelvét angolra?..és ki lehet kapcsolni a feliratot?
  • #129
    Köszi!
  • Istencsászár
    #128
    Jövőhét.
  • #127
    Angol verzió mikor jön?
  • Riddick73
    #126
    Köszi.
  • raven87
    #125
    [url=http://www.mininova.org/tor/398511]Itt egy direktbe![url]

    De nem tőlem tudjátok! :)
  • raven87
    #124
    Külföldi torrenteken nézzetek szét. Asszem a mininováról szedtem én, de a magyar "Végtelen" nevű oldalon (csak hogy ne legyen annyira szabálysértő) is fennt van.
  • Riddick73
    #123
    Engem is érdekel. Honnan szerezted meg?
  • Gerbill
    #122
    Mivel lengyelországban jelent meg még csak, így gondolom lengyel és nem szlovák nyelvű. Honnan szerezted meg?
  • raven87
    #121
    Sziasztok! Nekem már meg van a teljes csak anni a gond hogy szlovák felirattal (asszem szlovák) van és angol szinkronnal.Egész jó kis játék csak a szlovák miatt nem mindig értem hogy mit is kéne csinálni.
  • mucsácsó
    #120
    ahh, én meg már allig várom, hogy hazaérjek már, hogy kipróbálhassam a gameet :D
    hallottam, hogy nem nagy show, de azt is, hogy nagyon jó.
    hát majd meglátjuk...sztem nem lehet rossz egyáltalán...
  • Harly18
    #119
    Ez nem is rossz......
  • csoola
    #118
    jöjjön már a játék, leáll a topik teljesen
  • 3Error #117
    jah valahogy úgy...
  • Gerbill
    #116
    Nekem sem ilyen az árnyék.
  • reaper4
    #115
    nálam nem ilyen... amúgy a többivel 1etértek sajna :(
  • Istencsászár
    #114
    Nemrossz játék, bár többet jobbat vártam a videók alapján ( jó-jó demo ), 1 kis fizika és szebb animáció nem ártott volna. De mégis a leg nagyobb gondom vele hogy az árnyékok bugosak, gondolom az Vga kari függő lehet mivel senki sem hozta szóba, tehát ( több driverrel ) próbálva is ilyen sajnos ( x800 pro )

    Kép
  • Radian
    #113
    Köszi. Teccett a véleményed a Simsről. :D
  • Gerbill
    #112
    Nekem ennek a játéknak a demoja jobban tetszett mint a Prey vagy a HL:Ep1. Játékmenet kb ugyan az, de a grafika sokkal hangulatosabb, valós világban mászkálhatunk és némi humort is tartalmaz, meg nem feltétlenül kell mindenkit agyon irtani, mivel a poroltóval ki is lehet kúrálni a zombikat.
  • Code92
    #111
    boccsa leszólásért ideges voltam sorry mindenki
  • Code92
    #110
    augusztus 22 de sztem van nekd is egy olyan jóbarátod akit GOOGLE-nak neveznek vagy nem?Amúgy jólesz ez akinek meg nem teccik az ne jáccon vele asims se sokkal job(ha valaki ezzel jönne!) ennek legalább van valami célja nem az h. a szarrá kényeztetett köcsögödet elküldöd hugyoizni és ettől most jó neked:)))
  • Radian
    #109
    pontosan mikor is jelenik meg ez a játék
  • csoola
    #108
    pontosan
  • Tatyla
    #107
    84% azthiszem
  • Harly18
    #106
    A GameStar hogyan értékelte? Ha jól tudom a mostani számban tesztelték, mivel elvileg már megjelent vagy nemsokára meg fog jelenni.......
  • csoola
    #105
    nah, mi lesz, elfelejtettétek a játékot? miért nem ir már senki?:(
  • csoola
    #104
    a kishugomnak aki az elöbbi kategoribá sorolhato inkább nem adom oda, mert egy az h hülye hozzá, kettö meg h nehogy tetszen neki:P
  • kirol
    #103
    Hát én is kíváncsi voltam a megvalósításra, de elég gagyi. Rohangálok ide oda és kész.
    De 8-10 éveseknek megfelelő lehet.
  • csoola
    #102
    jobb mint egy átlag FPS, de ez vagybejön vkinek vagy nem... GS-ben azért kapott 84 %-ot, máshol meg mondjuk 4/10-et...(mazurnak kedves a lelkülete ugye:P)
  • 12346
    #101
    jó lesz ez.. semmivel se gagyibb, mint akármelyik másik fps, tps. viszont ez legalább egyedi, + poénos^^
  • Code92
    #100
    már nagyon várom de nem töltömle már erre az 5 napra a demót inkáb izgulok még 5 napot nagyban és akkor a nagy betűs teljessel jáccok majd nem akarok semmilyen poént lelőni magam előtt a demóval jó játék lesz és kész és már csak 5 öt kell aludni nem tom hopgybírom majd ki