NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1099
melyik is az a pálya ahol a kocsiva lehet ugratni,repülni majd 2 métert?😊
JohnnySmith
#1098
Kezdés😊 Grande Punto 😊

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Tomo15
#1097

Mostanában az egyszerûbb kinézetet szeretem😊
Falconer
#1096
Meg itt az Audim:

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

#1095

Falconer
#1094
Most ezzel megyek. 355 megvolt nitro nélkül 😊

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

The FlashBack
#1093
nem a banner ról van szó😊
de nem vitatkozom veled, mert te rendes csákó vagy😊
de akkor is a dizájn a dizájn és fontos😊

tanítják a suliba öreg!😊

DJ Skyline
#1092
de nem a dizájnnal játszunk hanem a játékkal,az hogy most egy banneres,vagy egy nem banneres FAQból tudja meg az ember,hogy most honnan,hogyan,miért,hol stb az meg annyira tök mind1 szvsz

The FlashBack
#1091
milyen igaz?😊<#heureka>

The FlashBack
#1090
LoL😊

hát az elrendezés, meg a dizájn😊
BOcs😊

#1089
A megoldás: PNG. Mert az ugye tudja a paint is...
DJ Skyline
#1088
de akkor nem az lenne az egyszerûbb,hogy szólsz hogy tegyük be ezt azt,mert hiányos?😄 helyette csinálsz egy újat!😄 vagy mi nem tetszik a mostani FAQban?

The FlashBack
#1087
mert a tied, hiányos, (még az enyim is😊

The FlashBack
#1086
aszt a paraszt állat hülye segg amatûr fax fejemet😊
repair😊

DJ Skyline
#1085
de akkor miért csináltál még egy FAQ-t,ha belinkeled a mostanit ami ugyanaz szinte?😄D

SASboy
#1084
nem is tudtam, hogy a cheatek a doc and settingsben vannak 😄D

nice legs. what time to open?

CoolStuff
#1083
Nekem már milla báunti felett van a verda, pedig szeretem a rendõröket!😄

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

The FlashBack
#1082
nyugi, odaírtam😊

The FlashBack
#1081
yah... de odaírtam, hogy a fele a tiedbõl van, a másik fele google😊

The FlashBack
#1080
ez így, van de nekem van Photoshopom is Paint shop prom, is (photoshop ból teljes a 7.0 meg a CS2) Paint shop pro is teljes mégis paintal szedem ki, mert én úgy csinálom, hogyha sikerül lelõni egy fasza screenshotot, akor gyorsan windiws gomb, le a tálcára az MW, elment...
persze a képes 99%-a nem kerül fel netre😊 LoL

CoolStuff
#1079
Amióta csak paintje van fönt az embernek és az rondán kódolgatja a jpg-t!😛
No meg mióta felfér a bmp az iraora! D:

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

DJ Skyline
#1078
tök mind1 szerintem,mert mind a kettõben ugyanaz van!😊
amúgy meg nem szép dolog más infóját felhasználni(enyémet),majd a beleegyezésem nélkül azt felhasználni!😛PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
így az enyém szebb!😄DDDDD

DJ Skyline
#1077
nekem a paint bénán menti a képeket,a photoshopban,meg betudom állítani a minõségét,így a méretét is!😄

The FlashBack
#1076
gyorsabb lenne a paitn nem?
vagy hozzányúlsz a képhez????

The FlashBack
#1075
szerintetek melyik a jobb?

ez vagy ez

DJ Skyline
#1074
én photoshopban mentem a képeket...játékban prt sc gomb,majd megnyomom a winfos gombot,photoshop elindít aztán ott elmentem....

UnknownAsshole
#1073
Sky mit ajánlasz mivel csináljak képet hogy ugyanojan szép maradjon mint játékban mégis kicsi legyen a mérete hogy itt mindenkinek gyorsan betölcse !!
(fraps és Prt Scr-en kívül 😄 )
DJ Skyline
#1072
az én kocsikáim már kész vannak,és annyi a bounty rajtuk mint a fene!😄

#1071
hehe, egyébként nem volt elég moneym, szóval még nincs kész...

Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!

#1070
ja nem, blacklist 11# 😛

Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!

UnknownAsshole
#1069
Az enyim sokkal szebb !!! És JPG szval enyim még szebb a játékban !!!!<#nyes>
de azé az se rossz...
#1068
2. kocsim, Audi A4 ---> 25%, Blaclist 12# 😛 (a másik kocsi, Lexus IS 300: 203000 bountyval)

Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!

geri15
#1067
mióta szokás bmp-t netre felrakni?

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Looserke
#1066
szép

CoolStuff
#1065
Mai verdácskám:

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

UnknownAsshole
#1064
Végre megvan ! Sztem mostmár a végig ezzel fogom vinni ! ^^ Egészen az M3-ig 😄



Egy kicsit furcsa volt amikor IZZY ellen mentem és amikor megérkezet a verseny hejszínére akkor egy faszi ült a volán mögött!<#whatever>
The FlashBack
#1063
😊

The FlashBack
#1062
nah ez már jobban teccik😊

geri15
#1061
támogatom 😄DD vagy valaki aki ért a modellezéshez kezdjen el csinálni egy modot 😄DD

sky nem akarod átkonvertálni a San Andreasból az egyik zsigát? <#idiota>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#1060
kombi!<#idiota>

OrioN the S
#1059
Hát lenne egy Roma edition és abba lenne mint BONUS CAR!

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

geri15
#1058
kocka vagy zsiguli? 😄DDD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Zetorg
#1057
de a játékban versenyezni kell.

AirborneRanger
#1056
hö?!<#idiota>

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

AirborneRanger
#1055
Igen igen, de pl sokkal jobban ráz, sokkal nagyobb a rugózatlan tömeg->futómûnek biztos jót tesz, etcetc, szóval ha nem kifejezetten versenyezni kell, akkor inkább ballonosabb gumi szvsz

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

#1054
Hallo hogy mint van bmw nkem nincs

DJ Skyline
#1053
Mad Max Interceptor kicsit másképp!<#idiota>
kár,hogy nem lehet azt megcsinálni,hogy ne legyen rajta hátsószárny


OrioN the S
#1052
HÍRDETÉS 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LÁL

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

#1051
kicsit olyan.. rally feeling 😊 a sok hirdetéssel! de kira++

OrioN the S
#1050
LADA kéne szigorba! 😄

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.