NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)
de nem vitatkozom veled, mert te rendes csákó vagy😊
de akkor is a dizájn a dizájn és fontos😊
tanítják a suliba öreg!😊
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
persze a képes 99%-a nem kerül fel netre😊 LoL
No meg mióta felfér a bmp az iraora! D:
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
amúgy meg nem szép dolog más infóját felhasználni(enyémet),majd a beleegyezésem nélkül azt felhasználni!😛PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
így az enyém szebb!😄DDDDD
(fraps és Prt Scr-en kívül 😄 )
Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!
Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!
de azé az se rossz...

Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Egy kicsit furcsa volt amikor IZZY ellen mentem és amikor megérkezet a verseny hejszínére akkor egy faszi ült a volán mögött!<#whatever>#whatever>
sky nem akarod átkonvertálni a San Andreasból az egyik zsigát? <#idiota>#idiota>
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
kár,hogy nem lehet azt megcsinálni,hogy ne legyen rajta hátsószárny
Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.