NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1200
A Gallardo szép munka
Casseus
#1199
FRAPS-al csinálom a screenshotokat!

ha te azt tudnád...^^

Gabesz amd64
#1198
így elcsufítani egy Subaru-t<#wilting>

DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate

ati2002
#1197

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#1196
Heló!
Figy mán valakik😄
Van a gameban screenshot, vagy csak a vágólapra mntitek ezeket a képeket?
Én is meg akaropm mutanni a garázsomban álló VÍRVESZEDELMET<#boxer><#boxer><#boxer>
Casseus
#1195

ha te azt tudnád...^^

Casseus
#1194

ha te azt tudnád...^^

Casseus
#1193
óóóóóóóóóóóóóó

ha te azt tudnád...^^

Casseus
#1192
Gondoltam itt az ideje, hogy bemutatkozzon a "TigeR Impreza" by Casseus! 😊hehe





ha te azt tudnád...^^

#1191
öö kicsit bénáztam törölné vki ezt a 3 hozzászólásomat?😊
plz
#1190

#1189
Már megint a Golf a legjobb <#wilting><#wilting><#wilting>
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-42-07.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-42-62.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-51-67.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-55-65.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-56-68.jpg
#1188

Na milyen? /mármint a kép elkészítése/ Meg mondjuk a kocsiról is jöhet vélemény...bár a tükrös audim hasít még mindig. Most épp kaptam egy felesleges turbót bele,mert már volt benne egy junkman, most meg megint nyertem egyet 😄

ATi - The Ultimate Visual Experience

12346
#1187
aha😄

#1186
Olyan játékautó kinézete van..
DannyL
#1185
Mi ebben az egyszerû töki? 😊))

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

AirborneRanger
#1184
Nah asszem maradok ennél a verziónál! Egyszerû, mégis gyönyörû :>

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

#1183
végsebesség,gyorsulás,kezelhetõség
#1182
ott a jobb felsö sarokban, vannak a kocsi adatai.. na és ott a sárga csík, és a világos kék vonal terjedelmével vok gondban.. melyik mit jelöl?:S egy haver szerint ezt, sztem azt.. szal nemtudjuk eldönteni😄 szal aki tudja mondja el! thxX

jazzy
#1181
Szep, nekem tetszik, foleg mer aston martin, a murciélago utan ez nez ki a legjobban szerintem 😊
DannyL
#1179
Hogy tetszik? 😊





MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#1178
<#eljen>
Tomo15
#1177
Uj kocsim:

DJ Skyline
#1176
az én suprám keményebb!<#vigyor1>
😄

vki
#1175
Hát úgy, hogy a játékban feljebb veszed a felbontást, és úgy fényképezel.

ACER Aspire 5738ZG

matyi08
#1174
mi vagyunk a kemény gallardo-sok!!<#nyes><#nyes>

vki
#1173
Jé! Tényleg. Pedig frankón nem láttam elõtte.

ACER Aspire 5738ZG

matyi08
#1172
hogy kell nagy képet berakni?

matyi08
#1171
ez majdnem ugyanolyan, mint az enyém! #1110 !!

Magnumrolcsi
#1170
És az enyémek.<#nyes>

#1169
Épp a fánk boltnál voltam,és néda látom hogy egy rendörségböl kieshetet fánk gurul felém:
Fánk
vki
#1168
Csá! Íme az új szerzeményem. Lenyomtam azt a Ming-et (nem volt nagy szám), és Pink Slim-en elnyertem a kocsiját (PinkSlim 4EVER). Egy kicsit átalakítottam és V-O-Á-L-Á:







Amúgy érdekes a stat, mert minden ultimate benne, mikor az Engine, Transmission, Brake és a Turbo is csak SuperPro szinten áll rendelkezésre.

ACER Aspire 5738ZG

#1167
De printscreen-hez el kell indítani egy képszerkesztõ progit, és minden lenyomás után el kell menteni, az F12 meg automatikusan ment, tehát nem kell minden screenshot után alt+tabozni.
#1166
nekem meg print screen 😄

#1165
Az én screenshotos megoldásom: Játékban F12, az beteszi tga-ba a képek mappába, aztán a tga-kat megnyitom ACDSee-vel, és avval elmentem jpg-be.
#1164
ha tudtam volna .... :S gs fórumon más :S
bocs

Smuge
#1163
Valaki elmondaná hogy hol kell krómozni? Sehol se találom<#worship><#confused>

#1162
amúgy szépek, tényleg! 😊

clio + a3 nagyon paw<#eljen>

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#1161
sam, egy hszben nem lehetett volna?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#1160
nah nekem ezek vannak 😊

#1159

#1158
http://kepfeltoltes.hu/051121/../051121/subaru_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]

#1157

#1156

#1155

#1154
ezekszerint nem használ senki cash trainer.t??????????û
#1153

#1152

#1151

#1150