NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#1200
A Gallardo szép munka
így elcsufítani egy Subaru-t<#wilting>#wilting>
DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate
#1196
Heló!
Figy mán valakik😄
Van a gameban screenshot, vagy csak a vágólapra mntitek ezeket a képeket?
Én is meg akaropm mutanni a garázsomban álló VÍRVESZEDELMET<#boxer>#boxer><#boxer>#boxer><#boxer>#boxer>
Figy mán valakik😄
Van a gameban screenshot, vagy csak a vágólapra mntitek ezeket a képeket?
Én is meg akaropm mutanni a garázsomban álló VÍRVESZEDELMET<#boxer>#boxer><#boxer>#boxer><#boxer>#boxer>
Gondoltam itt az ideje, hogy bemutatkozzon a "TigeR Impreza" by Casseus! 😊hehe


ha te azt tudnád...^^
#1191
öö kicsit bénáztam törölné vki ezt a 3 hozzászólásomat?😊
plz
plz
#1190
#1189
Már megint a Golf a legjobb <#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting>
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-42-07.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-42-62.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-51-67.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-55-65.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-56-68.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-42-07.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-42-62.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-51-67.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-55-65.jpg
http://users.mailpont.hu/adminheaven.hu/c/ca/castor/speed%202005-11-21%2023-11-56-68.jpg
#1188
Na milyen? /mármint a kép elkészítése/ Meg mondjuk a kocsiról is jöhet vélemény...bár a tükrös audim hasít még mindig. Most épp kaptam egy felesleges turbót bele,mert már volt benne egy junkman, most meg megint nyertem egyet 😄
ATi - The Ultimate Visual Experience
#1186
Olyan játékautó kinézete van..
Nah asszem maradok ennél a verziónál! Egyszerû, mégis gyönyörû :>


Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
#1183
végsebesség,gyorsulás,kezelhetõség
#1182
ott a jobb felsö sarokban, vannak a kocsi adatai.. na és ott a sárga csík, és a világos kék vonal terjedelmével vok gondban.. melyik mit jelöl?:S egy haver szerint ezt, sztem azt.. szal nemtudjuk eldönteni😄 szal aki tudja mondja el! thxX
Szep, nekem tetszik, foleg mer aston martin, a murciélago utan ez nez ki a legjobban szerintem 😊
#1178
<#eljen>#eljen>
#1169
Épp a fánk boltnál voltam,és néda látom hogy egy rendörségböl kieshetet fánk gurul felém:
Fánk
Fánk
Csá! Íme az új szerzeményem. Lenyomtam azt a Ming-et (nem volt nagy szám), és Pink Slim-en elnyertem a kocsiját (PinkSlim 4EVER). Egy kicsit átalakítottam és V-O-Á-L-Á:
Amúgy érdekes a stat, mert minden ultimate benne, mikor az Engine, Transmission, Brake és a Turbo is csak SuperPro szinten áll rendelkezésre.
Amúgy érdekes a stat, mert minden ultimate benne, mikor az Engine, Transmission, Brake és a Turbo is csak SuperPro szinten áll rendelkezésre.
ACER Aspire 5738ZG
#1167
De printscreen-hez el kell indítani egy képszerkesztõ progit, és minden lenyomás után el kell menteni, az F12 meg automatikusan ment, tehát nem kell minden screenshot után alt+tabozni.
#1166
nekem meg print screen 😄
#1165
Az én screenshotos megoldásom: Játékban F12, az beteszi tga-ba a képek mappába, aztán a tga-kat megnyitom ACDSee-vel, és avval elmentem jpg-be.
#1164
ha tudtam volna .... :S gs fórumon más :S
bocs
bocs
Valaki elmondaná hogy hol kell krómozni? Sehol se találom<#worship>#worship><#confused>#confused>
#1162
amúgy szépek, tényleg! 😊
clio + a3 nagyon paw<#eljen>#eljen>
clio + a3 nagyon paw<#eljen>#eljen>
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
#1161
sam, egy hszben nem lehetett volna?
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
#1160
nah nekem ezek vannak 😊
#1159

#1158
#1157

#1156

#1155

#1154
ezekszerint nem használ senki cash trainer.t??????????û
#1153

#1152

#1151

#1150



