NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I.C.ram
#1405
Van már valami mûködõ pénz-csít?
voxom
#1404
de ha felajánlanák hogy kaptok egyet ajándékba lemerem fogadni hogy mindenki elfogadná ezt a "szart"<#vigyor3><#vigyor3>

UnknownAsshole
#1403
RX8 fasza ! ezzel a téma lezárva ^^ <#mf2><#nyes>
DJ Skyline
#1402
szvsz randa az RX-8-as

Tibor
#1401
RakatXar-8=><#mf1>

PSN ID: ExuP69 (USA); SKorp10 (UK)

DannyL
#1400
Sztem se méltó utódja az RX7-nek.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#1399
Hát ha választhatsz,hogy RX8,vagy Suzuki,akkor tiéd a Suzuki,enyém az RX8.
Ilyet mondani az RX8-ra,hogy rakat szar...

#1398
Én az egyszerûség híve vagyok mert szerintem így élvezhetõbb és reálisabb a játék! 😊 De természetesen ez nemvonatkozik arra ami a motorház alatt van<#nevetes1>
DannyL
#1397
ok 😊

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

DannyL
#1396
Úgy értem nem állt jól neki... SZERINTEM. 😊

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

voxom
#1395










#1394
Én sem szeretem az RX8 at... ÉLõben is rakat szar... Úgy mint a suzuki
Tibor
#1393
Az én autóm:

PSN ID: ExuP69 (USA); SKorp10 (UK)

Looserke
#1392
hát jah.. 380-nál már kezd egy kicsit köhögni a motor...

#1391

DJ Skyline
#1390
lassú!😄D
van rajta körözés nem kevés!😄

k8bal
#1389
ez gyönyörû!
ez nagyon tetsziK! nekem az ien szolid nem agyon vinylezett kocsik tetszenek!
grat!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Looserke
#1388
A kedvesem... <#eplus2>

#1387
Két szolíd szösszenet hasonló szinkompozícióban.Egyszerü de mégis gyönyörûek!

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

#1386

#1385

#1384
Ez sem a lambo színe.

OrioN the S
#1383
És ez az? 😄

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

DannyL
#1382
Újrafestettem, mert a zöld nem a lambo színe. 😊

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

OrioN the S
#1381
Valami alvázat varázsolhattak volna 😊

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

streeter
#1380
Nemsok A3-ast láttam ezért itt azenyém.




\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

SASboy
#1379
ez nagyon jó

nice legs. what time to open?

DJ Skyline
#1378
hát...nem az én ízlésem!😄D RX-8 nálam alapból egy boáááá<#levele>!😄DD

#1377
hmmm, nem lehet rossz csaj <#kacsint>

forza milan
#1376
wowww

#1375
Csajom vasa! 😊
#1374
#1373
<#mf2>
#1372
nekem teccccik!!! és enyém ?:o)

Carlos
#1371
El-PinkSlip-elt, majd tunningolt Gallardom (gyengébb a statja, mint a Golfomnak):

Þór vígi þessi rúnar

DannyL
#1370

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

zolo
#1369
Hogyan lehet egyszerre több vinylit felrakni???
Felrakok egy zászlót és amikor külön csíkot is akarok tenni a zászlót mindig leveszi.😞

http://flickr.com/photos/zolika90/

Atti12
#1368
tetszik valakinek a kocsim? 😄

Tibor
#1367
az aston martin mennyibe kerül?

PSN ID: ExuP69 (USA); SKorp10 (UK)

JohnnySmith
#1366
LOL 😊
Wey ezért nem szabad a közelébe engedni 😊)))))


Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#1365

höhö 😊 majd jobb cuccok lesznek rajta, ha tovább jutok blacklisten...

gizmoplayer
#1364
1. egy másik forumból másoltam át és nem kompatibilis a 2 forum motor
2. én is tudom, hogy mit jelent a color.

de azért köszi <#vigyor3>

KG21
#1363
sikerült a Supra után ezt is el pinkslippelni. Remélem végig ilyen mákom lesz.

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

tigeroo
#1362
gyenge a statja sry :c
én 10%-nál járok és a puntom veri
Atti12
#1361
it az én szépségem 😊.

bodesz
#1359
én kamiont megfordulásra használom.olyan mintha átmennél csak épp megrántod alatta és a rendõrök asse tudják milett velem 😄D

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#1358
kamion alatt helyesbitve😊
#1357
kamionon átmentem még1 és még1 és még1,mert olyan jo vót😊:







Falconer
#1356
Most kell majd az 5. manust levernem.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

Falconer
#1355
Nekem a gallardoval volt mákom. Megnyertem ugy, hogy minden ultimate-en volt, csak a nitro és a gumik nem, de azok már engedélyezve vannak, szoval mind a 3 mérce majdnem totál maxon van.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)