NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#1959
mellesleg yah😊

Fenrir
#1958
offtopic <#felkialtas>

A halál csupán a kezdet...

The FlashBack
#1957
#1956
de hol van a beállítások gomb vagy vmi?
The FlashBack
#1955
vagy, beálítások/nick kép/ ide kell feltölteni/

Magnumrolcsi
#1954
The FlashBack
#1953
hamarabb kell gondolkodni😊
semmi baj😊

#1952
Figy mán all! Biztos utána tunnék nézni, de monggggyátok mán meg nekem hogy hoyg lehet itt az sg-n ilyen kis logót tenni a nevem mellé? És milyen méretû kép felel meg?
#1951
Tom mire való a válasz gomb, csak mindig üzenetküldés után jut eszembe hogy használni is kéne
The FlashBack
#1950
"válaszgomb"használd!

#1949
Kösz😄😄 Naon termékeny napom van ma
The FlashBack
#1948
nah ez már valami😊

The FlashBack
#1947
?😊

#1946
#1945
#1944
Na írtam privibe Jancsika
#1943
na meg volt?
The FlashBack
#1942
#1936 & #1937?

The FlashBack
#1941
meglesz😊

#1940
szép a Por
#1939
nézzétek meg az enyéimet a galériába!!!!!!!!!
The FlashBack
#1938

#1937
#1936
The FlashBack
#1935
szép😊 de a zöld ha egy kicsit sötétebb lenne😊

The FlashBack
#1934
használd az -t

#1933
#1932
Még egy Versenyautó<#smile>

http://www.sg.hu/galeria/11294853061133282266.jpg
The FlashBack
#1931
yah😊 és grat hozzá:Ð

The FlashBack
#1930
ez ott van😊 az egyik legjobban tuningolható kocsi ez😊 Mercedes CLK 500

rUleZ

#1929
Putty putty putty putty

#1928
lol nem tudom feltölteni
Sland
#1927
hol?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#1926
itt az enyém-ek
#1925
bocsánat de enyire nem vágom a témát

#1924
szépek szépek4
FOXX supreme
#1923
Ennyira hülye vagy? már megbocsáss de garage!!! na vajon mit takarthat ez a szó??? Ide rakhatod be a kocsidat ha akarod, mert a sima topikba másról van szó. itse másról beszélgetünk, hanme csak képeket linkelünk be és kész....

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

OrioN the S
#1922
<#taps><#lama><#taps>
LOLGECCÉÉÉJ!!!

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

#1921
Jééééééééééézzzzzus<#wow1><#wilting><#wilting><#wilting><#idiota><#idiota><#lama><#lama>
#1920
a need for speed most wanted és garage miben különbözik

ati2002
#1919
helyes link<#papakacsint>

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

ttibi
#1918

ati2002
#1917
Nem kell mindig csillognia a kocsinak, az enyém:

de azért feldobtam egy ilyennel:


és az asszonyé (az persze csillog 😊)

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#1916
Megtalaltam sorry.
#1915
Hello

A black editiont hol vagy hogyan lehet beszerezni? esetleg csak patch-et kell letolteni?

Koszi
#1914






icespeakyy
#1913
hy...vkinek mûködik trainer a hkzona-s black edetion-ba?v honnan lehet letölteni pénzes trainer-t ami mûxik is??

Suttyo -lvl 62 -Nightelf Hunter(bloodscalp(pvp) Icespeak -lvl 70 -Draenei Shaman (bloodscalp(pvp)

#1912
Rámész quick race-re kiválasztod a pályát-nehézséget és utánna ott vannak az autók. Ott tudsz választani a gyári vagy a bónuszautók közül és ha kijátszottad akkor a carrieres autóidat is választhatod.
#1911
uhh segédnyujtás kéne..
Tudom hogy nem szép dolog kérni,de rosz pacban vok,kéne egy 90% mentés...
#1910
Letöltöttem ezt a Fraps nevû progit és regisztrálni kéne, hogy jpg-t csináljon. Nem tudnátok ajánlani valami ingyenes progit? Vagy én nem tudok valamit?