NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#1956
de hol van a beállítások gomb vagy vmi?
#1952
Figy mán all! Biztos utána tunnék nézni, de monggggyátok mán meg nekem hogy hoyg lehet itt az sg-n ilyen kis logót tenni a nevem mellé? És milyen méretû kép felel meg?
#1951
Tom mire való a válasz gomb, csak mindig üzenetküldés után jut eszembe hogy használni is kéne
#1949
Kösz😄😄 Naon termékeny napom van ma
#1946

#1944
Na írtam privibe Jancsika
#1943
na meg volt?
#1940
szép a Por
#1939
nézzétek meg az enyéimet a galériába!!!!!!!!!
#1937
#1936
#1933

#1932
Még egy Versenyautó<#smile>#smile>
http://www.sg.hu/galeria/11294853061133282266.jpg
http://www.sg.hu/galeria/11294853061133282266.jpg
#1929
Putty putty putty putty


#1928
lol nem tudom feltölteni
hol?
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
#1926
itt az enyém-ek
#1925
bocsánat de enyire nem vágom a témát
#1924
szépek szépek4
Ennyira hülye vagy? már megbocsáss de garage!!! na vajon mit takarthat ez a szó??? Ide rakhatod be a kocsidat ha akarod, mert a sima topikba másról van szó. itse másról beszélgetünk, hanme csak képeket linkelünk be és kész....
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.
<#taps>#taps><#lama>#lama><#taps>#taps>
LOLGECCÉÉÉJ!!!
LOLGECCÉÉÉJ!!!
Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.
#1921
Jééééééééééézzzzzus<#wow1>#wow1><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#lama>#lama><#lama>#lama>
#1920
a need for speed most wanted és garage miben különbözik
helyes link<#papakacsint>#papakacsint>
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
Nem kell mindig csillognia a kocsinak, az enyém:
de azért feldobtam egy ilyennel:
és az asszonyé (az persze csillog 😊)

de azért feldobtam egy ilyennel:
és az asszonyé (az persze csillog 😊)

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
#1916
Megtalaltam sorry.
#1915
Hello
A black editiont hol vagy hogyan lehet beszerezni? esetleg csak patch-et kell letolteni?
Koszi
A black editiont hol vagy hogyan lehet beszerezni? esetleg csak patch-et kell letolteni?
Koszi
#1914
hy...vkinek mûködik trainer a hkzona-s black edetion-ba?v honnan lehet letölteni pénzes trainer-t ami mûxik is??
Suttyo -lvl 62 -Nightelf Hunter(bloodscalp(pvp) Icespeak -lvl 70 -Draenei Shaman (bloodscalp(pvp)
#1912
Rámész quick race-re kiválasztod a pályát-nehézséget és utánna ott vannak az autók. Ott tudsz választani a gyári vagy a bónuszautók közül és ha kijátszottad akkor a carrieres autóidat is választhatod.
#1911
uhh segédnyujtás kéne..
Tudom hogy nem szép dolog kérni,de rosz pacban vok,kéne egy 90% mentés...
Tudom hogy nem szép dolog kérni,de rosz pacban vok,kéne egy 90% mentés...
#1910
Letöltöttem ezt a Fraps nevû progit és regisztrálni kéne, hogy jpg-t csináljon. Nem tudnátok ajánlani valami ingyenes progit? Vagy én nem tudok valamit?
