5403
  • Szabi1991
    #5189
    az utcai zsarun rendesen van írva , a piros kék lámpás autópályazsarun tűkrőzve , de szerintem a sima jobban néz ki :)
  • Csori
    #5188
    Az 1* körözési szint autóját nem lehet változtatni, mert az sztem már a geometry.bin-ben úgy van megadva, amibe nem lehet nyúkálni sajna :(((
    A SUV-ok dettó.
    A Ghost cop car + mindössz 16X16 pixeles skinel rendelkeznek ami ugyi szintén nem igazán alakítható. Lehet h 1 - 2 okosságot (fényesítés, pontozás, csíkozás[userbar mintázat :P]) bele lehetne rakni, és feltűnőbbek lennének Az a 16X16 max 1 fedőszín megadására lehet jó szvsz.

    Broafka - én is láttam már fordított feliratú rendőrótót, és amikor csináltam a skint akkor gondolkoztam is rajta, h milyen legyen, de mivel a képen, amiről lestem az elhelyezéseket így volt ... emelett döntöttem.
  • Szabi1991
    #5187
    ha a valóságban rendőr corvet űldőz tők mind 1 :)
  • Szabi1991
    #5186
  • akyyy
    #5185
    am a többi rendőrautó nem lesz átrakva? :D mert ennek gyakorlati haszna is van... kikapcsolod hogy a kamcsi lassítrva mutatja a rendőrt, és figyeled, mikor látod meg őket, és igy már messziről fel ismered őket avaló életbe:P
  • Broafka
    #5184
    intresting
    hát igen, a hülye rendőrök!!!!
    De ez akkor is így van, a mentő autóknál is így van...
    majd fényképezek én is egyet, azt majd meglátjuk
  • Csori
    #5183
    ehhhhhh lemaradt a [IMG] :DDD
    szal még1X

  • Broafka
    #5181
    hibás :P
    a RENDŐRSÉG feliratot a kocsi orránál fordítva szokták ráírni, azért hogyha a visszapillantóból nézed akkor rendesen ki van írva hogy Rendőrség
    de így most fordítva lesz a felirat :)
  • akyyy
    #5180
    vazzebazze ezért érdmees votl benézni:D:D
  • Szabi1991
    #5179
    az
  • The FlashBack
    #5178
    faxa mi?:D
  • Szabi1991
    #5177
    nekem is ien joy om van
  • The FlashBack
    #5176
    bloodkillertibi, tulajdonképpen mi a bajod?
  • Szabi1991
    #5175
    mibajodvan ?
  • trackmaniac
    #5171
    köszi, most már menni fog!
  • Szabi1991
    #5170
    mwtexmagyar.zip
  • trackmaniac
    #5169
    oksa, thx
  • Szabi1991
    #5168
    egy perc és tőltheted rolam :)
  • Szabi1991
    #5167
    na bazz
  • trackmaniac
    #5166
    Kösz, de a link sajnos nem jó!
  • Csuhai G
    #5165
    404 :)
  • Szabi1991
    #5164
    bárcsak visszaolvasnál ...

    ...amugy : letőlt , elolvas , +ért :)
  • trackmaniac
    #5163
    Sziasztok! Kellene egy kis segítség!

    A következő oldalról töltöttem le vinyleket: www.nfsunlimited.net, ami egy nagyon klassz oldal, biztos innen is sokan ismeritek. A kérdésem a következő: azt írja a readme-jében, hogy a texture.bin-be kellene importálnom a *.dds fileokat. Azt hogyan kell!

    Help plíz!
  • Csori
    #5162
    Szal tölthető INNEN
    És nézhető itt :

  • JaSoN HuNTeR #5161
    Szóval nem eredeti az mwm és menne lanba?
  • JaSoN HuNTeR #5160
    Srácok nem eredeti a játék,menne lanba?
  • Szabi1991
    #5159
    jól néz ki teszteltem én is egy csomót :P
  • Csori
    #5158
    És ilyen ha körbevesznek :DD

  • Csori
    #5157
    Nos azt hiszem, h kész vagyok vele. Aki ezekkel a rendőrautókkal akar fogócskázni az leszedheti INNEN. Próbáltam úgy megcsinálni a dolgot, h azok is használhassák akik még 1 matricát sem raktak be mert nem tudják, h h kell. Ők mindenképp az "olvass el!.txt"-el kezdjenek!!!
    Következő dolog asszem a Corvette rendőrótó lesz ugyanezzel a matricával. Azzal remélem már kevés meló lesz ... mivel elvileg csak rá kell méretezni :)))
    A Ghost rendőrautókkal nem lehet sajnos semmit csinálni ... max átszínezni vlmire, h ne fekete legyen de az úgy jó. Még a SUVok is kapnak valami magyaros rendőr vinylt aztán lehet h el is teszem magam a CARBON idejére :) Csak akkor nyúlok már MW vinylbe, ha valami igazán jó 5let ugrik be.

    Szal ő lett a Hungarise COPGTO ótó :

  • Szabi1991
    #5156
    nagyon jóó csak a motorházzal szenvedj még :P a rendőrség felírat ott nem a legjobb (még:)de ezenkivűl kira !! Ugyhogy siess :P van MSN-ed ?
  • Csori
    #5155
    Még csak félkész állapotban van, és csak a GTO-ra, de ezt mindenképp befejezem, és lehet, h felfeszítem az összes rendőrautóra :)))

  • Csori
    #5154
    Ezt csak poénból összedobtam, de ITT találsz ó sokat amit be lehet rakni.
    Ez spec nincs fent.
    Itt vannak a saját matricáim :))
  • Crazy Mate
    #5153
    Ez a külső alapból benne van a játékban,vagy mod?
  • Csori
    #5152
    A roncskirály :DDD

  • The FlashBack
    #5151
    figy, szerintem ne reklámozd ezt itt, sajnálunk tényleg, de hivatalosan ne reklámozd, vagy írj a gportalnak egy levelet, vagy iírj privibe embereknek, de itt ezért ban-t fogsz kapni
  • Csori
    #5148
    Hjahh még annyi h a BrooklynKid sem a logóban használt betűhöz hasonlít, hanem inkább a játék közben a feketelistás ellenfelek nevének kiírásához használthoz.
    <<Karrier - Feketelista - Bio>>
  • Csori
    #5147
    Sztem a játék készítők kreáltak kifejezetten a MW-nek 1 betűkészletet amit használgattak a képek elkészítése közben, aztán megtartották maguknak.
    Néhány helyen pedig még ebbe a saját gyártású készletbe is belenyúltak egy kis "rajzolással" nyújtották, döntötték, elmosódást tettek rá, lefedték egyikkel a másikat stb. A lényeg h az eredetit ők készítették ... és csak ennek a játéknak ... és csak maguknak.
    Idővel lehet h valahol felbukkan, ha valaki nekiül megszerkeszteni, de az átfedések, széthúzás, összetolás miatt nagyon sokat kell még vele használat közben dolgozni, h full azonos legyen az MW készlettel.
  • bloodkillertibi
    #5146
    az lehet, sot bizttos mer az N betu nem olyan meg a M-se meg a T se, a D meg eggyaltalan, ha igy belegondolok igazad van neked
  • Csori
    #5145
    Ezt a két betűtípust én is leszedtem, de egyik sem az NFSMW "betűtípusa".
    Sztem valaki leszedett a google találatok közül 2 betűtípust, és 1 betűtípus szerkesztő progival egyszerűen átnevezte, h telepítés után MW néven fusson a winfosba.



    A jobb oldali a 2.zip-ből kapott betű, ami egyáltalán nem hasonlít :)))
    A bal oldali az 1.zip-ből kapott betű, ami szintén nem ugyanaz, bár hasonlóbb. Viszont nem néztem meg a full egyezést, de sztem ez az a betű amit én eddig is használtam már jó ideje, és BrooklynKid néven rengeteg helyen megtalálja a google.

    Szal még mindig tartom azt amit lentebb írtam : "Pontosan azt a típust nem nagyon találni, de graffitti típusok raklapszámra vannak."
  • bloodkillertibi
    #5144
    kossz, de en megtalaltam, a tcm-en
    de azert koszi hogy segitettel