453
  • ThugEdge
    #213
    én nemtom felrakni a targoncára,hogy kell?:)
  • ttibi
    #212
    ok kiprobálom kősszy
  • #211
    A bomba fent van egy liften,azt leviszed a földszintre.
    Bepattansz egy targoncába és a vonatra viszed a bombát.
  • ttibi
    #210
    mit kell csinálni a vége felé vok a "dea"(aszem ez a neve az épületnek)
    ott tartok hogy vissz számol az idő, és van egy bomba meg valami sinek +vonat. de a bombát nem tom hatástalanitni és a vonat sem indul
    ott mit csináljak?
  • griever1983
    #209
    Amúgy nem értem mostanában mi a szarér terjedtek el ezek a lófasz CloneCD-s baromságok...minden normális csapatot "lelőttek"?
  • griever1983
    #208
    Hello srácok a #84-es alapján csináltam, és ezt írja ki
    "Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software"
    Anti Blaxx-szal sem megy
    SP1-es XP van fenn...
  • ThugEdge
    #207
    gyerekek milyen hosszú a játék,most végeztem a tengerparti villában a zsírfejjel,amúgy nem is lenne érdekes de őszintén megmondom a fahrenheit után kicsit eluntam,ha már nincs sok hátra végigtolom,de ha még sok akkor nem:)
  • BlackShadow
    #206
    kösz kösz ^^ már megy is a winampban :D
  • zs0ltee17
    #205
    kössz az infót arsenal! ennek a hírnek örülök!

    egyszerű mp3 leszedő progi-val szedtem le!

    Deliquent Habits - Return Of The Tres a szám címe!
  • grebber
    #204
    A Desperados mintájára készült humoros, könnyed lövöldözést ígérő Total Overdose kezdeti sikere elegendő indoknak bizonyult egy X360 alapú és PC/PS2 folytatáshoz.

    info: Hardwired
  • BlackShadow
    #203
    akkor oszd meg pls hogy hol mert nekem is kéne :D
  • zs0ltee17
    #202
    már nem kell köszi!
    már megtaláltam!
  • zs0ltee17
    #201
    nem tudja senki hogy melyik szám megy a menü alatt?

    vki mondja meg! nagyon kéne az a szám!
  • Montanosz
    #200
    és ráadásul nem is kell! ez ám a jó móka)))
    pont ezt szúrtad ki az egészből)))
  • Istencsászár
    #199
    egész topic arról szól olvasgass :)))))
  • pylu
    #198
    Sziasztok!
    Írja le nekem valaki mi az az "anti-blaxx"!!! Előre is köszönöm! :P
  • zs0ltee17
    #197
    helló mindenkinek! nem tudja vki hogy melyik szám megy a menü alatt?

    előre is köszi a segítéget!
  • uboat
    #196
    Valaki nem tudja miért fagy ki a 3 küldetés betöltése közben??Havernál is ugyan itt áll meg szoval nem egyedi probléma!
  • Szabyka
    #195
    Ha megoldottad pls szolj!
  • #194
    http://www.playware.hu/index.php?page=hir&id=4116

    He-he!
  • uboat
    #193
    VAlaki tapasztalta azt hogy a 3-dik küldetés betöltése utan kifagy a game és vissza dob az asztalra??Nem használok antiblaxx-ot!Kicsit idegesitö mert nem tudok tovább menni!
  • kolicenter
    #192
    Nálam is ua.a probléma:((
  • Shep
    #191
    Én nem hideoltam semmit, nem állítottam kompatibilitást, egyszerűen blax és megy a game, akinek nem megy az esetleg megpróbálhatja újrarakni a wint és nem kell felrakni mindenféle hülyeséget, meg a service-sből ami nem kell ki kell lőni gyorsabb lesz a rendszer is és nem lesz mindennel probléma, ha megvan akkor kell csinálni Norton Ghostal egy image filet és ha gond van pár perc alatt onnan vissza lehet nyomni a partíciós és kész nem kell telepítgetni, állítgatni stb, ezt ajánlom mindenkinek.
  • Szabyka
    #190
    Ezt csináltam és mégis azt írja : original disc could not be .... :(
  • Montanosz
    #189
    nem kell regedit bigyó sem, meg antiblax vagy mi! ne beszéljetek ilyet, látjátok nem tudják índítani.
    ennyi és indul:
    1.bemountold az image-t a daemonba,
    A game könyvtárban a TOD.exe -t átállítod Win2000 kompatibilisre(jobbklikk->Tulajdonságok->Kompatibilitás)
    2.Letöltöd ezt a progit (virtual cd hide)
    3. elindítod ->óra melletti ikon->jobbklikk->hide all virttual drives
    4. és játék indul.
  • #188
    OFF

    A virtual cd hide segít az Evil dead játéknál is?
  • ryde
    #187
    Ezt mind megcsináltam még mindig szar....... :(
  • cenci
    #186
    AKINEK MÉG MINDIG NEM INDUL!!!::66-OS HOZZÁSZOLÁS!!!!NEM KELL SEMMI MÁS HOZZÁ/antiblaxx+.../CSAK MINDENT UGY KELL CSINÁLNI,AHOGY LEIRTÁK.csak 1x kell rendesen megcsinálni,utána nagyon sok játék elindul,pl:evildead regeneration is...nem kell semmit csinálni cak daemon-bol felrakni a játékot ugy ahogy leszedted,utána megy simán./persze ha a leirt modon utána megcsinálod a regedit-es dolgokat/
  • #185
    84-es hozzászólás
  • Montanosz
    #184
    minden pályán van eldugva, és városnegyedben, kék kalitka, ott bármennyit lehet menteni.
  • Montanosz
    #183
    hű! jókat lehet ugratni a városban...
    a taxi is kényelmes megoldás))))
    ja, hát mondhatta vón' valaki hogy a halálfejeket ne vegyem fel, azóta is remeg a kezem)))
  • Szabyka
    #182
    Szintén :(
  • ryde
    #181

    Megőrölük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mit csináljak???
  • ryde
    #180
    Hiába csinálom ezt még mindig azt írja ki. Plííííz help!
  • BlackShadow
    #179
    asszem ha az egész story küldijét befejezted akkor a következő kezdi az uccso sorozatot :)
  • #178
    Most zúztam le a faszit a medencénél a nagy kéróban.
    Onnan sok van még a végéig?
  • BlackShadow
    #177
    na most végeztem a gameval :) nem volt a leghosszabb de poénos :)
    nem tudja vki h a zenéit honnan lehetne beszerezni?:D
  • balcooo
    #176
    Amugy mekkora a game? Marmint hosszusagra - émmég csak a városban kavirnyálok meg mos csinaltam meg az Angel Guard mission-t. (Platós pickupról álványos géppuskaval lövöldözve csajjal menekülös)
    Olvastam a game siteján hogy csomo helyszin van még a varoson kivül is....desert , jungle :O

    Szerintem a storyline missionök tök jol megkomponáltak, a mellékesek viszont elég gagyik , menj oda valahova, gyakj le 10 gangstat azt annyi.

    Amugy én is a virtual-Cd hider-ra szavazok! :)

  • gesa
    #175
    Hali!

    Én megtettem mindent, amit leírtak (regedites módszer, antiblaxx, Virtual Hide, windows 2000 kompatibilitás), de a játék nem indult. A ReForce volt az oka, azzal fixáltam a frissítési frekvenciát. Most kilőttem és megy a játék.
  • richárdkirály
    #174
    ja és azon a gépen nincs virtual drive meg net se és át állítottam a kompatibilitást is de érzi h másolt a szoftver ha halott a dolog akkor mondjátok meg azt islécci