2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Dzsini
    #106
    szerintem érdemes, bár van néhány olyan rész, ami a mai tempóhoz képest nagyon vontatott (4x25 perc egy átlagos történet a mai 45 perchez képest), plusz van sok olyan rész is (az első és a második Doktor történetei közt), aminek a képanyaga elveszett és csak hang van néhány fotóval összefűzve.

    de soha nincs probléma azzal, hogy nézni kellene valamit :) (a 4. doktor történeteinek a vége felé tartok)
    és ha hozzáveszem a hangjátékokat, akkor mondjuk olyan 3-4 évre előretekintve nincs is szükség másra - főleg, hogy most megy az 5. széria is a tévében, az új K-9 sorozat, az év második felére lesz új Sarah Jane Adventures és tervben van a Torchwood folytatása is.
  • Gabe19
    #105
    Elég lesz végignézni:D nem fogok vele egy hamar végezni xD
  • Cat 02 #104
    Érdemes belekezdeni ? Csak mert van pár rész gondolom :D
  • Gabe19
    #103
    hát pár évadot szerintem onnan szedek le. mert tényleg nem találom sehol őket
  • Dzsini
    #102
    ha hagyod futni begyorsul az, dehát te tudod... itt például van 77 seeder, kizárt, hogy 10k a maximum, amivel jön.
    Utána már csak azokat kell kicserélni, amik azóta kijöttek rendberakott dvd-ken, és naprakész lesz a gyűjtemény.
  • Gabe19
    #101
    azért nem lehet torrentről mert akárhonnan is akartam letölteni mindig olyan 2 év alatt akarta lehúzni valami 10 kb/s-el:S De viszont most sikerült megtalálnom megauploadon a 7-12 évadig rmvb formátumban és most konvertálom át avi-ba őket és még a feliratok is jók hozzá:) Ennek így örülök
  • Dzsini
    #100
    Rapidról is le lehet, van hozzá ezerféle letöltésvezérlő... de miért is nem jó a torrent, ahonnan a legegyszerűbb? Van egy csomó nyílt torrentoldal, és egyben is fent szokott lenni a teljes régi.
  • Gabe19
    #99
    hát külön-külön megtaláltam a részeket a neten de csak rapidshare-n! Megauploadra azért lenne jó mert a letöltésvezérlővel egymás után le tudnám szedni és teljes sebességgel jönne
  • Daza500
    #98
    Megaztán az se jönne le annyira hamar...
  • Dzsini
    #97
    200 gigát 1 gigás darabokban? viccelsz.
  • Gabe19
    #96
    Ha esetleg valaki feltudná tenni megauploadra azt nagyon megköszönném
  • Dzsini
    #95
    a 2005-ös első és második sorozatot (Ecclestone és Tennant 1.) adta az RTL és társai.
    A régiek nekem olyan másfél hónap alatt lejöttek mind - kicsit több, mint 200 giga.
  • Gabe19
    #94
    köszönöm! hát torrenten találtam részeket szinte mindegyiket de sajnos olyan 2 év lenne mire lejönne az egész:S:( nem is tudtam hogy szinkronosan is leadták az első részeket azt hittem hogy csak felirattal vannak
  • Dzsini
    #93
    régi részekre torrentoldalakon lehet ráakadni (thebox, demonoid), a harmadik évadot passzolom, én az elsőből láttam párat szinkronosan és eléggé lelombozott ahhoz, hogy ne is érdekeljen :)
  • Gabe19
    #92
    A régi Doctor Who részekre is elkezdtem vadászni de sajnálatos módon mindenhol rapidshare-re van feltöltve:( Nem tud valaki egy oldalt ahonnan le lehetne tölteni más tárhelyről a classic doctor who részeket?
  • Gabe19
    #91
    Sziasztok! A 3.évadot mikortól adja le az axn scifi szinkronosan???
  • mlacko86
    #90
    John Barrowman a SzülFelben:
    http://lmlm.blog.hu/2010/01/31/john_barrowman_a_szuletett_felesegekben
  • Dzsini
    #89
    Amikor Tennant jött akkor csomóan Ecclestone-t sírták vissza, a stílusától is ki voltak akadva... aztán csak hozzászoktunk :)
    A régebbi doktorok közt is volt, aki regeneráció után rendkívül zavaró volt az előzőhöz képest, de idáig nem volt rossz választás (még a 8. doki sem, a film mellett máig nyomja a hangjátékokat amik eszméletlen jók)
  • stargatelost
    #88
    jah, ma derült ki
    hát én nem vagyok vele elégedett, persze Tennantnál jobbat nem lehetett volna találni, de elég egy fucked up feje van a csávónak... de aztán majd meglátjuk hogy szuperál Doktornak
  • Dzsini
    #87


    2010től ő lesz a 11. doktor - Matt Smith, 1982-ben született.
  • arkkansas
    #86
    sztem nagyon tuti insider infó volt :)
    majd még beszerzek ilyneket :)
  • stargatelost
    #85
  • arkkansas
    #84
    na, ma egy vicces kisgyerkőc voltam :)
  • arkkansas
    #83
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a következő évad is gagyi lesz :)
  • arkkansas
    #82
    na ennyit a brit nőkről :) importálják a legjobbakat ők is :)

    sztem ilyen még nem is volt a dw-ban, hogy vkit megismerünk egy adott évadban, tudjuk, hogy még fogunk vele találkozni, aztán legfeljebb a következőben lehet már csak benne (a sonic screwdriver-es csaj)
    jól összemelegedhettek a dokival :)

    különben jó a banner...
  • stargatelost
    #81
    észrevenni nem vettem észre, de a 4x12-es részben amikor az "intergalaktikus rendőrséghez" vagy mihez mennek (rhino fejűek), a nő mondja Donnának hogy ott van a hátán :)
  • stargatelost
    #80
    bakker, megmutatta a bájait, és te még itt panaszkodsz? :D :D :D
  • K Ace
    #79
    HElosztok. Énis szeretem nagyon a sorozatot, csak eddik még nem írtam ide. Most végeztem a 4.évaddal. Egy kis érdekesség: Egyik oldalon olvastam, hogy némely rész során az évadban lehet látni egy pillanatra, hogy Donnán rajta van a bogár, ami a 11.-részben ráakaszkodott. Ebből észre vett vki valamit?
  • arkkansas
    #78
    micsoda cickók... nagyon formálatlanok. hány éves ez a csaj? 15 éves csajoknak jobb mellük van :) (legalábbis amikor én annyi voltam, jobb mellük volt :)
    nem csak nekem tűnt fel:


    milhouse01227
    válasz erre [ 2008. jan. 8., 17:22:58]

    i think she has weird tits





    milhouse01227
    válasz erre [ 2008. jan. 11., 21:15:28]

    i mean billie not beth

  • arkkansas
    #77
    thx :)
  • stargatelost
    #76
    nem nem nem....ez a szöveg egy baromság....a homoszekszualitás csak egy kis tényező benne (annyi hogy van benn egy meleg gyerek), de a lényeg a pia, buli, drog és szex körül forog, hetero szex :)
    ez olyan sorozat, amit minden olyan embernek látnia kell, aki fiatalkorában éjszakákat bulizott át, vagy egy házibuli után a padlón fekve ébredt pl :D :D szóval ilyenek :D nekem pont aktuális volt ez a sorozat, én még ezt a kort élem :D szóval mindenképp megéri végignézni :)
    azt meg én is elnézném ahogy a két companion egymást falja :) Billie Piper amúgy meztelenkedett már, most nem akarom ide belinkelni, hátha baj lenne belőle, de gugliba beírod hogy Billie Piper és a porkolt.hu-s találatra rámész, megnézhető a videó ;)
  • arkkansas
    #75
    a primevalt épp szedem (őslényes, ha jól láttam) volt egy ilyen krokodilos film is...
    de a skins cskis ez lehet: A Skins egy BAFTA-nyertes brit televíziós sorozat, melyben egy fiatalokból álló baráti társaság tagjainak mindennapjaiba nyerhetünk betekintést. Legfőbb jellemzője, hogy közvetlenül tárgyal és mutat be olyan kényesebb témákat, mint például a kábítószer-fogyasztás vagy mondjuk a homoszexualitás. Műfaját tekintve ifjúsági dráma,...
    no akkor semmi keresnivalóm skins-ügyben :)
    no nem mondom, még ha a nők homoszexualitásával foglalkozna... XD
    Billie Piper + Freema Agyeman pl.... :)
  • stargatelost
    #74
    nem, nem láttam a the apprentice-t, de így rákeresve valami reality vagy vetélkedő, azért ennyire elvetemült nem vagyok, hogy ilyet nézzek :)
    asimovról pedig hallottam már rengeteg jót, de még nem jutottam el odáig, hogy olvassak tőle :) majd egyszer talán :)
    na de so-so, az amcsik is néha tudnak dobbantani, de akkor tényleg valami nagyon faszát adnak ki a kezük közül :D
    az említett brit sorozatoknak, amit nézek, pedig olyan hangulata van, annyira nem szoványos, és nem amerikai, hogy nekem ez jön be :)
  • arkkansas
    #73
    na jó, de a the apprentice epizódokat pl. láttad-e?
    vagy olvastál-e igazi sci-fit? olyat, amihez képest még a sg is csak ovis kreálmány? (pl. asimov...)

    azzal persze 1etértek, hogy ízlések és pofonok...
    az amcsik amúgy nem túl sok sci-fit készítettek már ami az arányokat illeti - minden amcsi scifire lehet mondani 10-20 normál, többnyire jópofizós sorozatot... vagy börtönös-titkolózósat :)
    a lényeg: jó pl. a friends is (jóbarátok néven futott itthon), csak ott nyilván nem bonyodalmakat kapsz, hanem könnyed szórakozást, eleinte jó poénokkal, aztán persze egy idő után már nincs benne semmi, amit humorosnak találna az ember... ettől még nem rosszak azok...

    "azt meg nem tudom minek jössz mindig ezzel az ötlettelenséggel a DW kapcsán, hiszen akkora ötletek és megoldások vannak benne, hogy eldobom az agyam.... "
    azért hozom ezt mindig fel, mert kb. 10 éves kis scifirajongó koromban jobb ötletekkel rukkoltam elő, mint ez a sok sületlenség :)
    pl. emlékszem, a 2001 és a terminátor nagy kedvencek voltak, és felnőtt fejjel is belátom, milyen jók (még ha a 2001-et mindig is vontatottnak fogom találni) azok igazi mesterművek :) ez meg csak tömegtermék... mint a batman :)
    engem amúgy bosszant, hogy ilyen keveset hoznak ki ilyen jó témákból (dw, batman, spawn, stb.)
    talán még a transformers is jobb lett ilyen szempontból :)

    természetesen a véleményedet én is tiszteletben tartom. attól még lehet néha vitatkozni, nem? :)
    /ezzel a hülye p..ával, aki épp mosogat, úgysem lehet :) na megyek is belekötök mindenkibe XD /
  • stargatelost
    #72
    oké, én hozzátettem hogy nem minden amcsi termék szar, de jókora számban az. természetes hogy vannak kivételek.
    a briteknél viszont fordul a kocka, a többség kitűnő és kevés a hulladék.
    én rengeteg sorozatot láttam már, de nagyon kevés az ami a brit Doctor Who, Skins, Primeval vagy Torchwood elé kerül. Az sg-k azok előttük vannak, igen, de annál is az sg1 utolsó évadai már gyengék, és az atlantis is már kezd a gagyiság felé menni (pl terhesség). valamint a lostot is elé veszem. (nehéz volt ezeket kitalálni mi, hiszen ebből áll a nevem :D :D :D)
    azt meg nem tudom minek jössz mindig ezzel az ötlettelenséggel a DW kapcsán, hiszen akkora ötletek és megoldások vannak benne, hogy eldobom az agyam....


    ezeken a dolgokon pedig örökké vitázhatunk, egyikünk sem fogja meggyőzni a másikat a maga igazáról az biztos :D
    szóval maradjunk annyiban, hogy mindkettőnknek igaza van valamiben :D
  • arkkansas
    #71
    "pedig azért a látványvilág nem egy húúúúúúúezazértmárvalami..."

    ezt persze az sg-sorozatokról írtam... még hozzá is tenném, hogy a dw-ban a gfx legalább annyira profi, mégis a sok ötlettelenség miatt töredéke a rjongótábor :)
    a régiben voltak eredeti ötletek, de mára már csak "hoppá, delta-hullám! annyi nektek"-féle egy kapcsolót be kell kapcsolni sablonmegoldások születnek (jó esetben előtte meg kell bizgerálni a szerkentyűt)
    ja btw az attack of the graske is ovodás szintű logikai ill. matematikai készésggel operált...
    annyira szánalmas volt...
    :)
    a legfrankóbb brit sorozat ever made: BBC Hitchhiker's guide to the galaxy... (low budget)
  • arkkansas
    #70
    hol élsz, ember? :) az amcsik nem tudnak semmi intelligenset? pl. a sg-1 meg a sga xarrá veri bármelyik brit idióta sorozatot, és nem a látvány miatt... az csak a horrornál számít a feszkó ill. hangulat keltése miatt. láttad 1általán a ringut? nagyon sok feszkót elcsesztek benne a japcsik, és soxor nem is csak a CGI miatt - 1xűen ebből a nagyon jó alapötletből nem tudtak többet kihozni, valszeg mert nekik már az is gatyábafosatóan ijesztő volt :) nem vagyok nagy horrorfan, és sokat nem is láttam a műfajban, de totál nem ijedtem be, sőt inkább röhöghetnékem támadt, pl. amikor a kiscsaj a szeme fehérjét mutatta :) totally suxxxx :) és szerintem a ringu egy király film japán mércével... de ott van pl. a godzilla is, hát belenéztem párba, de el voltam halva (főleg a röhögéstől) hogy lassan már minden 120 m feletti... volt bazi nagy virág, lepke (!) jóhogynem már egy egész állatkertet nem toltak nagyító alá :)
    azt készséggel elhiszem, hogy maguk az amcsik a legidiótább népek közt vannak a föld nevű bolygón :) de sok remek movie-t készítenek, na jó, egy idő után persze többnyire ellaposodnak a sorozataik -tisztelet a kivételnek :) - de elég sok olyat tudnék mondani, ami legalább kezdetben jó kis film volt, csak nyilván időközben kifogytak az ötletekből.
    de a numbers is enyhén szólva verte azt a sok hülye ötlettelen birkatoszó :) brit hülyeséget :)
    vagy nézd meg nyugodtan a the apprentice-t. olyan feladatokat kapnak a birkatoszók :) mint amit az egyetem mellett lehetett különféle kreatív műhelyekben csinálni, pl. kitalálni egy brand-et egy sportcipőnek. wazze, ráadásul az a kis törpe majom értékeli a teljesítményt, nem a számok... a dolnald trump-verzióban legalább megnézik, ki mennyit adott el adott cuccból ill. hogyan értékelték a vásárlók stb. de nem az van, hogy majd trump műmájer okostojásként megmondja a tutifrankót :) nem úgy, mint "cukor" bá :)
    na mindegy, a lényeg, hogy megérdemlik, hogy a british pig-empire megfeneklett :) ráadásul az uralkodó házuk (hannoveri) is német "import" volt már akkortájt is :) balfaxok a britek is, csak nem ismerik el sokan. nem csoda, hogy soros gyuri a fejlett világ valutái közül eddig csak a font ellen spekulált :) warren buffett meg bukott az usd ellenin :) na de ez már nagyon off...
    a lényeg, hogy a dw a legtöbb, amit ki tudnak magukból hozni (bár a célpont: a föld se volt rossz), és annak is min. a fele szemét... rubbish, terrible, awful, disgusting :) stupid...
    a többi egész jó, de csak álmukban érik el az sga meg az sg-1 átlag (!)szintjét :) pedig azért a látványvilág nem egy húúúúúúúezazértmárvalami... és akkor már fel se hoztam a mátrix 1. 2 részét, ami meg aztán végképp lealázza a műfaj döntő többségét :)
    na de legalább a banner jó lett :)
    a title music is tutijó, csak hanyagolnák már végre azt a földhözragadt dizájnt :) ha még egy kutya/macska/halfejű humanoidot meglátok, dalekek elé vetem a kellékest :) még a sycorax is jobban sikerült, mint ezek a plüss állatok :)
    (lássuk, mit művel a belülről barnító bioenergikus piercingállat) XD
  • stargatelost
    #69
    nah, elvileg lesz bannerünk is :D
  • stargatelost
    #68
    látom te azok közé tartozol, akiket lenyűgöz a hollywoody csilli villi :) no offenze
    sztem a brit sorozatoknak a nyomába sem ér a amcsi fos meg szenny meg hulladék. na jó nem mind az, de nagy részük igen....
    a remake-ek is eltörpülnek az eredeti mellett, ezt sztem rosszul látod, pl a "legújabb" Szem feldolgozás egy ultrafos az eredetihez képest.
    na , de hát ezért vagyunk emberek, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz :D
    említetted a franciákat...volt szerencsém megnézni 4 horrorjukat, és meg sem közelíti az amcsi gagyit.... vagy ott a spanyol REC, ami még egy éves sincs, de már jön az amcsi remake...
    na szóval amcsi sucks, british rulez :)
  • arkkansas
    #67
    thx
    különben a torture-ból ...ööö akarom mondani torchwoodból XD elég volt az a 2 hyperidiotishbritish rész, amit láttam.
    megnézem, mik ezek a skins meg primeval, de többnyire a dw mellett a the apprentice-t bézem, ha már briteket akarok... az amcsik különben -sajna azt kell mondjam- fényévekkel jobbak, pl. a the apprentice-nél ugyebár van összehasonlítási alap (még ha voltaképp az amcsik loptak is, nem a britek, és ezért is könnyebb helyzrtben vannak)
    azért durva, milyen jól tudnak lopni... a ringu pl. elég gagyi, de a the ring már nagyon kis ütős film lett - nagyon felturbózták. látszik, hogy tele van tv-függőkkel az usa, bagy a piac, sok a profi filmes... a franciáktól meg a többitől csak úgy lopkodják a sok ötletet, és többnyire sokkal jobbat csinálnk belőle :)