2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Narxis
    #186
    Szerintem a legjobb Doki David Tennant volt, nem? Mintha rá öntötték volna ezt a szerepet. Remélem visszatér majd.
  • Dzsini
    #185
    mivel valamennyire összefüggő részek, így kezdj neki a 2005-ös új első sorozatnak, aztán ha tetszik, akkor folytasd.
  • biomage
    #184
    Senki?
  • biomage
    #183
    Mondjatok pár jó részt + linket is beszurhatnátok, jutubost vagy mást arról a részről :)
    Szeretnék nézni pár jó részt :D

    Köszike
  • Narxis
    #182
    Vááááááááá de várom. Nincs szükségem ajándékra ha van Doctor Who! :D
  • Andr0
    #181
    nyugi nem ittak a srácok...:D csak egy kicsit.
  • Dzsini
    #180
    én kérek elnézést a nevükben:
  • Andr0
    #179
    Time can be rewritten....
    People can't.
  • Andr0
    #178
    nincs sok hátra jövőhéten jön az xmas special :D
  • biomage
    #177
    felfal pár idő lordot és jó lesz :D talán még legyőzhetetlen lesz tőle
  • Dzsini
    #176
    Az energiasugárzás kiveszi belőle az energiát, és Rassilont visszatartva rengeteget elhasznált belőle, a végén már szinte teljesen csak a csontja látszott - ezért feltételezhető, hogy ez az alakja elpusztult.


    De nagyon nem kell félteni, visszahozták már néhányszor, ahogy a többi ellenfelet is :)
    (hogy regenerálódott-e, volt-e rá lehetősége, maradt-e másik gyűrű, amiből visszahozzák valahol.... majd megírja Moffat vagy az aktuális író :) )
  • Dzsini
    #175
    Ott van a szócikkje, nem lett konkrétan kimondva (vagy leírva a forgatókönyvben), hogy ő az anyja lenne, bár ezt sugallták, és valószínűleg ez is volt a terv, hogy annak lehessen hinni. (lásd behind the scenes rész)
    De lehet egy régi jóbarát, testvér (említette, hogy volt testvére), feleség, vagy akár leszármazott is. (lásd itt)
  • biomage
    #174
    ja valszeg :D talán azért gondoltam ezt mert csak a 10 DR évadját láttam, de hogy érted hogy meghalt a mester? az utolsó jelenetben megpróbálta megölni Rassilont, és mintha ö is bekerült volna a lezárt időbe, vagy volt még valami amit nem láttam? :)
  • Andr0
    #173
    ő az anyja.
  • Dzsini
    #172
    Hát, egész érdekesen értelmezed a sztorit :)
  • biomage
    #171
    igen ö rá :D
  • Dzsini
    #170
    Mármint a Doktorra nézett valaki? Rá gondolsz?

    Tízeske csak Rose-ba szeretett bele, de azon már túlesett.
  • biomage
    #169
    legalább is nekem szerelemnek tünt, amikor az időlordok vezérei átmentek a földre, volt egy nő ott, és DR who nagyon nézte
  • Dzsini
    #168
    he?
  • biomage
    #167
    ugye nem gondolod hogy a szerelem veszít a gonoszság ellen?
  • Dzsini
    #166
    A Mester felégette önmagát a Rassilon elleni küzdelemben (miután rádöbbent, hogy ő az okozója az őrületének), így valószínűleg nem került vissza az Időháborúba.
    Bárhogy is, az egy zárt terület, teljesen mindegy, hogy ki mit csinál belül, el van zárva a világegyetemtől (kevés kivétel volt - a csillaggyémánt kiküldése, amikor egy pár percre áthúzták Gallifreyt, és amikor az őrült Caan kihozta Davrost). A Dalek császár, a Progenitor device és a Skaro kultusz tagjai soha nem is kerültek be.
  • biomage
    #165
    várj már, módosulhat a csata, ne feled ki ment be a lezárt időbe a mester, fordulhat a kocka
  • Dzsini
    #164
    A háborúnak vége van, nem "nyert" senki, kikerült az univerzumból még (egy két kivételtől eltekintve) az emléke is.
  • biomage
    #163
    2 kérdés :D

    Kik jönnének vissza az időpecsétből? mármint a rosszak,mondott valamit a DR, azok pontosan kik?
    És szerinted ahogy most állnak az időlordok nyerhetnek? "a mester bekerült a lezárt idöbe"
  • Dzsini
    #162
    (a titok ott van, hogy az időurak nem emberek, így teljesen másképpen működik a személyiségük)
  • Dzsini
    #161
    A Doktor jelleme minden új testtel változik, de emlékszik minden előző dolgára is. Ez a koncepció, nem érteni, elfogadni kell - fikció, ne keress benne logikát :)
  • biomage
    #160
    akkor nem értem ezt az egészet, mert úgye az emlékek teszik azzá ami, szal ha megmaradt az emlékei akkor olyan ami halál előtt volt
  • Dzsini
    #159
    Nem. a jelleme, hangulata, hozzáállása is változik - és az öltözete is :)
    Az emlékei megmaradnak, és tudja magáról, hogy milyen volt előző testeiben, és ugyanúgy az a Time Lord marad, aki eltörölte az egész népét a létezésből.
  • biomage
    #158
    akkor csak a külseje változik meg?
    Minden más ugyan olyan marad? gondolatai cselekedetei hangulata stb
  • Dzsini
    #157
    a Doktornak igen.
  • biomage
    #156
    minden emléke megmaradt?
  • Dzsini
    #155
    jaja, minden résztvevővel és azok világaival együtt - igazából nem a bolygók vannak elzárva, hanem a mindenségnek az a szelete, ami az időháború.
    angolul részletesebben a háborúról: Last Great Time War, és az időzárról: Time-lock

    a Doktor pedig nem halt meg, hanem regenerálódott :)
  • Andr0
    #154
    Az egész háború időtartalmára vonatkozik az időzár
  • biomage
    #153
    igen a 2 részt láttam, amikor a doki meghal :(
    1 kérdés, ahol voltak az időlordok, az idózár a bolygóval együtt voltak?
  • Dzsini
    #152
    akkor az még nem az utolsó rész :) még jön az idő vége/2

    Az a bolygó amúgy a Gallifrey, az időlordok otthona, ami elvileg elveszett.
  • biomage
    #151
    Most volt az Animaxon az idő vége utolsó része, elég jó ez a sorozat vagy mi, kár hogy nem az első résztől kezdték.
    Talán megveszi az AXN teljesen, annak nagyon örülnék, na mindegy, a végén amikor az idő lord átjött a földre, valami bolygó jelent meg és kezdet zuhanni a földre, az pontosan mi volt?
  • Dzsini
    #150
    igen, az egy nagyon kiváló oldal, mindenestül :) (bírod, ha szembedícsérnek?)
  • tgunda
    #149
    Itt találtok a Torchwoodról részleteket és háttér információt.
  • Dzsini
    #148
    első sorozat? be fog az indulni, ha nem vágták meg (és szinkronizálták át), minimum 16-os karikával kell mennie :)
  • ljerk
    #147
    Tegnap lement a Torchwood 1. epizódja az AXN Sci-Fin-n, ma este lesz a 2. . Aki nem tudja, hogy ez mihez kapcsolódik, az kb. a fejét vakargatja hogy mi ez az már ? Elég halovány lett szerintem, várom hogy változzon a tempó a továbbiakban, mert így unalmas.