2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Dzsini
    #386
    Leghamarabb a következő (7.) évadban, sok a potenciál az új technicolor brigádban :)

    Pénz már van rájuk, úgyhogy lehet virítani
  • Narxis
    #385
  • Narxis
    #384
    Pont ezért szerethető ellenségek. :D Bár mikor először láttam az új Doktor sorozatban(régit még mindig nem néztem meg) ott eléggé badass-ek voltak, amolyan terminátor félék. :D
  • Renegade
    #383
    Monja már el valaki, hogy miért szeretik sokan annyira a dalekeket? csúnyák, buták, ügyetlenek és kialakításuknak hála valószínüleg egy fakockát sem tudnának egy másik mellé rakni, nem hogy világot hódítani
  • Narxis
    #382
    Eheti rész zsír volt, de örülnék már egy dálekos résznek. :D
  • Andr0
    #381
    eheti részről annyit mondanék, hogy:

    "Trust me, I'm The Doctor."
  • agy200
    #380
    Jobb ötletem van az egyik a Mester a másik a Doktor lenne.
    Szerintetek melyik lenne jó a 2 közül a Mesternek és melyik a Doktornak?
  • agy200
    #379
    Szerintetek milyen lenne Hugh Laurie vagy Tim Roth Doktornak?
    Én megnézném őket:)
  • Alex2
    #378
    tényleg,erre nem is gondoltam
    köszi a választ
  • Dzsini
    #377
    Másik időzóna
  • Alex2
    #376
    renden,de nekem az 5 rész van meg,jó a feltöltés,csak azt nem értem hogy miért írják hogy 14:56-kor volt feltöltve
    fileserve-röl szedtem le
  • Andr0
    #375
    max 1 órája lehet elérhető. Nézd meg itt.
  • Alex2
    #374
    sziasztok
    letöltöttem a ki vagy doki ötödik részét
    ez nem is lenne meglepő de a fájlmegosztó oldalon az írják hogy Uploaded on 21/05/11 14:56

    ez hogy lehet hogy ma 14:56-kor töltötték fel mikor az aktuális részt csak este adták le?
  • Dzsini
    #373
    Torchwood teaser
  • Fabio Capello
    #372
    Én csak két zseniális párbeszédet emelnék ki :]

    "Neil Armstrong (via the TV): One small step for man one giant leap for mankind

    The Doctor: AND ONE GIANT KICK UP THE BACKSIDE FOR THE SILENCE !!!!!!!!!"



    "-Fear me, Doctor. I've killed many Time Lords.
    -Fear ME. I've killed them all."
  • Dzsini
    #371
    Nem kuka! Borsszóró a klasszikus megnevezés :) (pepperpot)
  • Renegade
    #370
    Na igen. Az első egy-két évad engem pl elégé sokkolt. Ezernyi következetlenség, fura díszlet, na meg a Dalekok, az számomra valami borzasztóan iritáló és idegesítő "kuka-habverő-wcpumpa" valamik. Cserébe egyre jobb lett, David Tennantól meg megvagyok véve rendesen. :-)
  • Totti5
    #369
    Tévében láttam 1-2 részt anno és ilyen Barátok közt szintűnek tünt ahogy jött a Dalek a hordójában stb stb:) így nem is néztem. Nem is baj, mert angolul jobb és így egyben meg még jobb volt. Nem bírtam leállni róla amíg Tennant volt a Doki, és nagyon sajánlom hogy lejárt az ideje és új Doki lépett a színre, ami sajnos annyira nem jön be, de a részek egyre látványosabbak a storyk is nagyon jók, így továbbra is az egyik kedvenc. Viszont Karen Gillan nagyon jó választás volt.
  • Narxis
    #368
    :DDDD
  • Narxis
    #367
    Na aki sztárok miatt nem néz egy jó sorozatot azt tudom sajnálni. Nem azt mondom, hogy nekem nincs kedvenc színészem, de ha egy sorozat tetszik akkor nézem, mindegy kik játszanak benne. Aki nem nézi a Doctor Who-t az számomra emberiség elleni büntettet követ el! :)

    Amúgy az angolok is egész jó sorozatokat csinálnak, ott a Primeval vagy az Outcasts. Utóbbit sajnos már megszüntették, de nekem nagyon tetszett.

    Dokihoz visszatérve, remélem látunk még időurakat és nem csak gonosz világelpusztítósakat. :D
  • Dzsini
    #366
    Superman Angliában:
  • Dzsini
    #365
    Az angol sorozatok elég más stílust képviselnek, közel sincs olyan ismertségük-nézettségük, mint akár a "bukott" amerikai sorozatoknak, nem csak a Doctor Whonak, úgy általában is. Ráadásul a 2005-ös újrakezdés technikailag még elég gyengécske volt, így aki ott belenézett könnyen kedvét veszthette azon nyomban :)

    Plusz nem divat nézni, mert nincsenek benne amerikai sztárok :) (ezért is lesz érdekes júliusban a Torchwood Bill Pullmannal, a Starz által megtámogatva)
  • Totti5
    #364
    Csöndben figyelem a topikot, nagyon nem tudok még hozzászólni, mert az 5x09nél tartok még csak. Talán nem ismerik sokan, vagy hülyeségnek tartják...
  • Narxis
    #363
    Ez isteni rész volt. Amúgy nem értem, hogy miért csak ennyi hozzászólás van, világ egyik legjobb ha nem a legjobb sorozata.
  • Andr0
    #362
    pff ez nagyon jó rész volt :) TARDIS (L) XD
  • Dzsini
    #361
    Ilyen az, amikor egy olyan rajongó ír részt, aki beleásta magát a régi részekbe is :) (hangjátékban amúgy volt már hasonlóra példa)

    A következő egy duplarész első fele lesz, majd meglátjuk.
  • Fabio Capello
    #360
    Osztom. Zseniális rész volt!

    Viszont a következő ajánló alapján elég laposnak tűnik... :|
  • Dzsini
    #359
    Gaiman egy zseni.
  • Dzsini
    #358
    szerintem amihez van, az itt van
  • Gordis2k
    #357
    Sziasztok az originálhoz nincs felirat? Legalább angol:)Néha kicsit rosszul érthető
  • Dzsini
    #356
  • Andr0
    #355
    Amynek időutazós gyereke van... az időben csak néha fut össze az anyjával xD ezért IGEN/NEM mert egyszer ott van egyszer valahol máshol az időben :OOO
  • Fabio Capello
    #354
    lolol :D
  • Alex2
    #353
    értem
    én is valami ilyet szűrtem le mikor kiírták hogy negatív,pozitív és így tovább,ahogy írtad
    állítólag a következő részben lesz látható a tizedik Doktor Tardisa
  • Dzsini
    #352
    Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem / Igen / Nem ...
  • Alex2
    #351
    Nagyon szuper ez az évad.
    Szerintem jobb mint az 5. volt, és még jobb is lesz mert nemsoká sajnos itt van a hetedik epizód és megint szünet. :(
    Amúgy Amy terhes?
  • Dzsini
    #350
    Egy ismert életformát (ami konkrétan programozta, előállította a rendszert) lefagyasztani/életben tartani/leállítani egyszerűbb, mint egy teljesen ismeretlen életformát megismerni, rájönni, hogy mi számít sérülésnek rajta (karcolás, tüsszentés, láz, víz a tüdőben), és azt gyógyítani vagy kezelni. A vírusok ráadásul nem adaptálódnak egy villanás alatt egyik fajról a másikra (lásd madárinfluenza -> emberinfluenza), tehát a két faj fiziológiája nagy mértékben hasonlít. Plusz a Doktornál is felismerte, tudta kezelni a szabadon repkedő vírusokat. A pilótákat pedig hagyta elpusztulni, kezeléssel sem próbálkozott, hiszen a pilótafülkében ültek.

    Ez írói hiba, kár szépíteni.
  • Fabio Capello
    #349
    Megfulladni más mint egy teljesen ismeretlen vírustól meghalni :)
  • Dzsini
    #348
    A következő részt írta Neil Gaiman bácsi :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szép nagy bug a mostani részben: ha az életfenntartó program olyan vérprofi, hogy az épp megfulladni készülő tagot könnyedén életben tartja, hogyhogy nem sikerült neki az eredeti utasokat legalább lefagyasztani, amíg nem szerez gyógyszert a náthára?
  • Narxis
    #347
    Az lesz. :)

    Am. tetszett a mostani rész is, fenomenális volt. Köv. rész is jónak ígérkezik.