5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #4334
    nem tették fel az oldalra?
  • nesster
    #4333
    Mitől lehet az hogy az eredeti thawot nem találom egyik oldalon sem?
  • Balumann
    #4332
    azért annyira nem érthetetlen mondat az. Még én is sikeresen értelmeztem 5. elolvasásra :|
  • Fido4life
    #4331
    Nem találja online boltban, az eredeti játékot..
  • LPandN
    #4330
    Ööööö...Mivan?!?
    Ezt nem értem. :D
  • nesster
    #4329
    Mitől lehet az hogy az eredeti thawot nem találom eredetibe egyik oldalon sem?
  • Balumann
    #4328
    Na újra telepítettem a rendszert, fel a DNA 6.1-est.
    Életembe nem láttam még ilyen szépen menni a játékot. 1024-en csepp akadás nélkül :S Kiváncsi vok meddig marad így :D
  • nesster
    #4327
    THPS Tribute: No Manuals
    Nem tudom mennyire visszamenőleg de a legjobb NM videók vannak benne!
    THPS3-4, THUG1-2, thaw nem. Mármint van benne thaw NMekből részlet, de nincs legjobb. Godolom majd ha kijön vmelyik új rész. Soknak tünhet (250MB, 36perc) de megéri letölteni.

    Mint a neve is mutatja csapat videó, style. 140MB de nem rossz, inkább nagyon jó!
    x3o TV2 (TV1-et nem találtam, szerintem nincs is...)
  • Balumann
    #4326
    jah sajna. Nagyon pontatlan néha. Meg néha még a trükkök is több ideig tartanak, vagy nem ugrik mindig ugyan akkorát, nem tom...
  • ViktorMSC
    #4325
    de ebbe a játékba a trükköket is későn csinálja vmikor
    PL: benyomsz egy trükköt és ha hirtelen nyomod akkor késő csinálja
  • nesster
    #4324
    Improvba szerintem könnyebb a balance mert ott mindig mindehol csak kicsit van a játékos, ha jól csinálja. :D
  • ViktorMSC
    #4323
    sajna nem lesz már annyira sok játék
    mer jön a suli meg a jó sok ötös
  • ViktorMSC
    #4322
    sztem is mer nagyon jó játék
  • Balumann
    #4321
    ez igaz. Itt jobban rávan kényszerülve a játékos, hogy ismerje a balance visszarántási trükköket, meg minél kevesebbet használja a balance-t. Bár sztem ez annyira nem probléma, nekem tetszik is így.
  • ViktorMSC
    #4320
    PL:THAG2 be nagyobb a balanceméter és ott könnyedén meglehet fogni
  • ViktorMSC
    #4319
    mert ebbe a játékban azért nem lehet olyan könnyen megfogni a manualt meg a slideot meg a lipet mer kicsi a balanceméter
  • Balumann
    #4318
    Szóval mindig a legújabb a legjobb, hisz azért csinálják. De a THAW olyan szarul lett optimalizálva, hogy már az újabb driverekkel valahogy nem hajlandó menni, és beakad minden szarnál.
  • Balumann
    #4317
    az új drivereket azért adják ki, hogy a játékok jobban mennyenek, jobban hozzá optimalizálja. És 6.1 volt fenn eddig, és jó volt. De 30 fps-t ritkán érte el ettől még :S . De felraktam a 6.7-est, és egyből 36-40 fps-el ment, de egyszerűen ha valami trükköt elkezdek, minden trükk elején beakad vagy 1 másodpercre. :S
    Most olvastam a dna részt, és ott írta hogy hogy kell feltelepíteni, nekem hibásan volt. (én rátelepítettem a catalist 6.1-re ... :/, de ha nem úgy csináltam akkor meg nem volt jó). Olvastam, driver cleaner pro -val kell eltávolítani a catalist előző driverét (aztán programok telepítése és törléséből), és utána restart és utána kell feltelepítnei. Most felraktam így a 6.7-est, meg ahogy láttam ma kijött a 6.8 is. mind a 2-vel ugyan ezt csinálta, de viszont más játékok szebben mentek. Visszaraktam a 6.1-est ezel a módszerrel, hát most a THAW úgy downtownon is single-be eléri a 30 fps-t átlagba asszem (bár jobb lenne ha mérni is tudnám mert az fps számláló az valahogy eltűnik ... :/), szóval most nem akad, bár azért nem megy teljesen simán most se.
    A flatout 2-höz mértem, azt most feltetem ultra high texturára, meg 32 bit szinekre, és 35-40 fps-el stabilan megy (1024)-en. (bár 6.8-assal volt 45 fps is... :/), de asszem maradok ennél. De remélem hogy win restart után nem fog megint úgy menni mint régen minden...
  • AtiRadish
    #4316
    Balu múltkor a 6.1-es drivert ajánlottad, most mit mondasz még mindig az a legjobb? Vagy a 6.7-es ütősebb lett?? Mert mostanába nekem is el kezdett akadozni (ati9600) és 6.1-es driver van fenn a te ajánlásodra.
  • Balumann
    #4315
    nemrég kijött egy új dna driver, az ati 6.7 -es catalist az alapja. Megpróbáltam.
    A játék bizonyos részét életembe nem láttam ilyen szépen menni, mármitn ennyire folyamatosan. Ahogy ugrat, meg például mikor east la-n annál a metronál kiugrok, akkor is mindig beakad, meg stb. Most valami eszméletlen szépen megy. Viszont ami szar, az ugyan az, ami miatt a többi drivert sem tudom használni. Egyszerűen bárhol elkezdek slideolni, vagy van mikor manualnál is, legaláb 1 másodpercre beakad, és a hang is. Manualnál is, meg bizonyos trükköknél is :(
    jó lenne ha az aspyr kiadna egy patchet, amivel javítja ezeket a dolgokat, mert szörnyű hogy nem tok egy rendes drivert felrakni. És ez miatt más játékok se mennek úgy ahogy kellene a gépemen :(
  • ViktorMSC
    #4314
    ebbe a jatékba a trükköket elhuzza idővel
    a thps 4 be meg nem
    hogy van ez?
  • ViktorMSC
    #4313
    készül a videónk
    jeeeeeeeeee :D
  • nesster
    #4312
    Ugyis NM-ezni akar mindenki:
    Bevhills NM cona
    Ela NM 7ekker
    Sajna a legtöbb highonthug-on volt, ami megszünt :(
  • nesster
    #4311
    whore klán, nincs ,,sg-s felhasználójuk,, csak mima tesója bennevan a klánba. Majd belinkelem, persze!
  • AtiRadish
    #4310
    Meg remélem van regisztrált sg-s felhasználójuk és majd belinkelik ide.
    Vagy majd Nano barátunk ha kap infót, szerintem ő is szívesen megosztja velünk.
  • ViktorMSC
    #4309
    mer ha az akkor szivesen megnéznémde mindenképp megnézem
  • ViktorMSC
    #4308
    styleosok?
  • nesster
    #4307
    aha, mpc tv 1 :P
  • ViktorMSC
    #4306
    mármint a videóját?
  • nesster
    #4305
    Az mpc is most csinálja a sajátját.
  • AtiRadish
    #4304
    1 napig nem nézek fel sg-re oszt látom máris áll a bál:P
    Tényleg nem kéne itt agyonszidni a másikat és kész, meg senkit nem kell kigúnyolni azért mert jobb vagy rosszabb, vagy mert graffitizni szeret vagy cm-ezni. Az sg fórum arra van h. megosszuk egymással a tapasztalatokat és ha valakinek problémája van akkor itt kérhet/kaphat/adhat segítséget.Ha neten én is bemegyek egy szobába és a host nem indít el játékot vagy nem azt indítja amit én akarok akkor nem fogok neki nyígni h. ez legyen má, az legyen má ,átmegyek másik szobába vagy én hostolok és kész. Bár nagyon szeretek magyarokkal játszani szal ha nem az van amit én akarok és magyar a host akkor tűrök és kész. Na remélem mától minden visszaáll a régi kerékvágásba. El is terelem a szót: Magyarország legelitebb klubjának az msc-nek hamarosan elkészül a videója csak győzzétek kivárni!!! És arra buzdítanék minden magyar th-s clant h. ők is készítsenek "csapatvideót" mert én (és szerintem mások is) szívesen megnézegetnénk.
  • Fido4life
    #4303
  • ViktorMSC
    #4302
    óké balu
    köszönök szépen megbocsájtásod és ahoz tartom magam amit mondtal
  • Balumann
    #4301
    Nah mivel én vok a házigazda ezért nekem kell itt rendet tartani!
    Innentől megkérek mindenkit hogy térjünk vissza a témára, a THAW-ra. Mert ez annak a topicja.
    Viktor téged viszont abszolut nem értelek, és már azt hiszem nem is akarlak. Üzeneteidben meg csak az mutatkozik hogy magadat sem érted, legalábbis én úgy látom. Bizonyos üzeneteidben saját magadat is megcáfolod :D Nem kezdek el itt példákat mondani, olvasd el az összes hsz-edet előlről, és állapítsd meg az alapján hogy más milyennek gondolhat, hogy milyen vagy, és hogy mi a célod ezekkel a hozzászólásokkal, meg a viselkedéseddel.
    Mindenesetre nem száműzlek innen a topicból, megbocsájtok. Viszont ha egymás után 2 üzenetet írsz, és nem a játékról szól, hanem hogy ki milyen, meg hogy te milyen jó vagy, természetesen törlöm!
    És te is próbáld meg 1 üzenetbe, tömören leírni amit akarsz, mert offolásért (és sok off üzenet -> spammelés) miatt már bűntetést is kaphattál volna a moderátoroktól! Tartsd be a forum szabályokat, és a topic szabályait is!
    Ha nem tetszenek a "szabályaim" meg a "forum szabályai" nem kell itt lenni!
    Ezt viszont már tényleg azért nem írtam hogy veszekedés legyen, hanem engem megbíztak a rendtartással itt! Amit te éppen akadályoztál jelen pillanatban.
  • Balumann
    #4300
    :D
  • LPandN
    #4299
    Giga rofl.
  • ViktorMSC
    #4298
    mit?
  • Balumann
    #4297
    nem csodálom
  • Balumann
    #4296
  • ViktorMSC
    #4295
    mondjad nyugottan
    má megszoktam