5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Ramore
    #173
    megnéztem a videot és nem igazán tesztett, persze nem grafikailag, sokkal inkább maga a játék fejlődése a korábbiakhoz képest. pl a falról falra ugrálás már annyira komolytalan, a fejlesztők összekeverték a Pókember projektükkel szerintem.
  • Balumann
    #172
    igen
  • Thadius #171
    ez pc-s???
  • Thadius #170
    ja nemtom én se hogy ilyenkor mi van. mert van pl a matrix:path of neo először az is amerikai verzióban jelent meg
  • Balumann
    #169
    10 perces videó
  • Balumann
    #168
    vááá, ezt a videót nézzétek meg
    http://www.xt-thps.com/xtug/get.php?id=221
    TEGYÉK MÁR FEEL NETREEEEEEE, megőrülök
  • Balumann
    #167
  • Ramore
    #166
    akkor már csak egyet nem értek, hol vannak a feltörők, amikor szükség lenne rájuk? alszanak?
  • Balumann
    #165
    és PC-n
  • Balumann
    #164
    most beszéltem MSN-en egy régi amerikai THUG2-ossal, akivel még neteztem kb fél éve
    Van már THAW amcsiba (eredetibe), és már ki is játszotta (véleménye az hoyg rövid és unalmas, 2 nap alatt kijátszotta, most netezik vele)
  • Balumann
    #163
    amcsiba dec 23, németországba (gondolom meg egész EU-ba) február 10-re volt bejelentve. Megkérdezek egy amerikait majd hogy megjelent-e már.
  • Thadius #162
    jajj nee most olvastam amazon.com-on:

    This item will be released on February 10, 2006. You may order it now and we will dispatch it to you when we receive it from our supplier. Please note that release dates are subject to change.
  • Thadius #161
    á fel kéne már dobni valamivel a topikot hogy mondjuk megjelent a játék:Dde sajna még nem:(
  • Csuhai G
    #160
    Jaja én is! :D
  • Thadius #159
    minden percben megnézem nforce-ot csak nemtom hogy minek:D
  • Csuhai G
    #158
    Tuti kijön csak az a kérdés, hogy mikor...
  • Balumann
    #157
  • Thadius #156
    báze jönne már ki:D ha egyáltalán kijön:P
  • Thadius #155
    hát általában amazon-on szoktak lenni cuccok amik nem jelentek meg úgyhogy sztem ez mégcsak előrendelés:)de legalább lesz pcre
  • Csuhai G
    #154
    DANGER! Láma kérdés következik ! : Ezt már meg lehet venni, vagy még csak előlehet rendelni ?
  • Thadius #153
    ezt figyu
  • Thadius #152
    nekem megvan a ps2es de nem halottam hogy pcre is jön,de nagyon király lenne az biztos:)
  • Ramore
    #151
    szerintem kamu, amíg az nforce-on nincs nyoma, addig 90%, hogy nem létezik
  • Balumann
    #150
    és a játék már kivan adva elvileg, csak gyakorlatilag nem látjuk semmi letöltésen, de lehet DC-ről letudták szedni azoktól az amerikaiaktól mondjuk akik már eredetibe is megvették és lemásolták :S
    Jó volna tudni
  • Balumann
    #149
    és nem tesztelő, sem eredeti, teljes másolt verzió
  • Balumann
    #148
    1 ember mondta, azt hittem féke, de mostmár más is mondta, hogy játszott a haverjánál rajta, és majd megkapja
  • Csuhai G
    #147
    Honnan veszed ?
  • Balumann
    #146
    kurva élet már valaki másolt játékkal nyomja PC-n :(((((((
    már van valahogyan valahol de sehol nem találom
  • Ramore
    #145
    akkor lesz jobb, ha már a gépünkön fog csücsülni
  • Balumann
    #144
    és várok :))
  • Balumann
    #143
    PC-re sokkal jobb lesz mint PS2-re (több efekt, több játékmód, és online játék)
    És részemről az irányítás is sokkal kézenfekvőbb bilentyüzeten, meg ha kell egeres résznél is. (főleg jó billentyüzetnél előnyösebb). Nekem meg nincs PS2-m se, de nem is akarok, se XBox-ot. Én PC-s vagyok és PC-s is maradok.
  • asfa
    #142
    ja szerintem is
  • MimaSKATE
    #141
    ez már csak 2006 ban jelenik meg
  • MimaSKATE
    #140
    THAW please!!!!!!!!!!!!!!
  • Ramore
    #139
    lehet, hogy az activison gyárban vannak haverjai a srácnak, és a két szép szeme miatt rögtön el is küldtek neki egy példányt. lol
  • Csuhai G
    #138
    Nem szarabb, csak nem mész vele semmire ha nincs PS2-őd. Ha netről töltötte akkor is PS2-es.
  • Prince of Máté
    #137
    és az szarabb?:)
    Nekem a netről töltötte le akkor is ps2?
  • Csuhai G
    #136
    Lehet hogy megszerezte csak nem a PC-s verziót...
  • Prince of Máté
    #135
    Emlkészem tavaly karácsonyra vettemmeg a THUG2-őt.Mostani karácsonyra akartam volna a THAW-ot de nem jelent megDe sebaj mert az egyik haverom megszerezte nekem már csak el kell mennem hozzá.A lényega z hogy a téli szünetben meglesz a THAW!(nekem:D)
  • asfa
    #134
    hát nem rajtunk mulik igen