5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Thadius #213
    marad a tesco:D
  • Atti12
    #212
    dc n se találom
  • Atti12
    #211
    :D:D
  • Thadius #210
    vagy vedd meg tescoban 990 ft:D
  • Thadius #209
    dc++
  • Atti12
    #208
    torenten kivül mert nem indul el :S
  • Atti12
    #207
    valaki nem tudja honna lehtne letölteni ngyen a thps 2 őt? nagyon kéne :)
  • Ramore
    #206
    szerintem az sincsen kizárva, hogy pc-re a thaw lesz az utolsó játéka a cégnek, régebben is már le akartak állni rólunk, ekkora késésük sem volt még emlékeim szerint, szóval csöppet sem bíztatóak a jelek.
  • Ramore
    #205
    nekem tetszett az Underground 2 is, biztosan a thaw is tetszeni fog, de én úgy látom, hogy a repülő deszkázás irányába fejlődik a játék, és az már nekem nem frankó.
  • Thadius #204
    amúgy az aspyr honlapján azt olvastam,hogy a játék béta státuszban van,bár ki tudja mikor volt frissítve:)
  • Prince of Máté
    #203
    megy
  • Atti12
    #202
    tom ez nem igazán ide illik, de nem tudja valaki hogy megy e a thps 2 winxp alatt?
  • Balumann
    #201
    naa azért értem miről írsz, de én csak írtam hogy amit te vársz valószínüleg az teljes színnel lehetetlen :D
    Látod a THAW videót, a játék célja a látványosság. Repülő deszkással mi a gondod, THUG2-be volt az a majom motoros deszkán, milyen jól ment :P

    Na szóval a THUG2 többnek bejön mint a 4, és ez miatt azt fejlesztették tovább, hogy mégtöbb embernek is bejöjjön, egyértelmü, nem fognak pár ember miatt visszafejlődni a 4 szintjére és azt javítgatni meg nagyobb pálya, stb :)
    Így a jó ahogy van a THAw, javított és nagyobb pálya mint a THUG2-ben, mindenkinek ez a vágya szinte
    Valósághűségtől egyre messzebb, a látványosság és a fény felé húzunk, következő részbe kiváncsi leszek mi lesz :D
  • Ramore
    #200
    nyomulni lehet, de falon futkározni, nameg Jackie Chan féle falról falra ugrálás sincsen.
  • Thadius #199
    de mondjuk a thps4ben is lehet ugyanúgy nyomulni mint a thaw-ban:Dcsak mondjuk kisebb a bejárható terület
  • Ramore
    #198
    még mindig nem érted miről írtam. nekem a thps4 tetszett a legjobban, mint azt már írtam, az Underground 2 is bejött, de a thaw video alapján ebben már talán túllépték azt a határt, amelyet az elfogadható és a teljesen komolytalan között fekszik.
  • Balumann
    #197
    játsz a Tony hawk pro skater 1-el, abba tényleg keveset tud a deszkás, az a legvalósághübb, vagy a 2 is állítólag :D
    Tony Hawk sohasem lesz valósághü attól tartok :D Bár sztem majd még jönnek kiadók akik úgyis kifognak jönni deszkás játékokkal, amik már inkább valósághűségre törekednek.
    Van egy olyan érzésem hogy ez nem lesz a kedvenc játékod :D
  • Thadius #196
    az az igazság hogy nekem már rohadtul mindegy csak jönnneee máááár:D
    amúgy igaz ha már teljesen komolytalan annak sincs érteleme
  • Ramore
    #195
    én nem azt írtam, hogy teljesen reálisnak kellene lennie, de azért a teljesen komolytalanság az már kellemetlen nekem.

    jövőre a következő verzióban mondjuk repülő deszkázás is lesz? (Vissza a jövőbe III) naneeee
  • Balumann
    #194
    én nem deszkázok, bár a tesco-ba már próbáltam a deszkázást, de manualon kívül nem sok minden sikerült (na meg ilyen manualos fordulás). Szép lett volna ha én elkezdtem volna pulttól pultig repkedni szaltóval és utána kilőni magamat az égbe egy sajtkonzervről :D ...csak nem akartam hogy megbüntessenek :D
    Majd legközelebb ha megyünk, úgysincs messze :P
  • Thadius #193
    ja én deszkázok,de tényleg elég uncsi lenne az egész,semmi értelme sem lenne és mint már mondta ez nem csak "nekünk" készült:D
  • Balumann
    #192
    mér ti deszkáztok?
    Ne csináljatok úgy mintha az lenne a vágyatok mintha egy valósághü játékkal akarnátok játszani, 12-13 trükkel, és lassúlna mikor csúszna meg manualozna, és sokkal kevesebb ideig balance-zna :) Sztem hihetetlen uncsi lenne
  • Ramore
    #191
    na, erre gondoltam én is.
  • Balumann
    #190
  • Thadius #189
    ja be kell látni hogy nem csak a gördeszkás társadalomnak készült:D
  • Atti12
    #188
    én még thps 2 őt is toltem kurva sok ideig még a régi gépemen ami egy p1 es volt :D:D:D
  • Balumann
    #187
    nekem a thps 3 meg a 4, és az underground 1 meg a 2 volt meg, a 2-vel sokat toltam neten is és single-be is, underground 1 is jó volt csak kevesen neteztek vele és unalmas volt jó társaság nélkül :) De azt is toltam sok ideig. Sztem egyáltalán nem tulzás ez, hisz már a THUG2 is ilyen volt, inkább ebbe a hibákat javították ki inkább még látványosabbra (mondjuk ez sajna a valósághűtlenségnek adja a statját), de így élvezetesebb is a játék sztem. Ha csak valósághű lenne és nehéz lenne egy csúszást megcsinálni meg egy flippet, sztem elég uncsi lenne a játék, ezt sztem ti is beláthatjátok :)
    Így lesz jó ahogy van, bár állítólag rövid is a játék :(
    Na mind1 én nagyon várom, sztem jobb mint amennyire így videóba látszik :)
  • Thadius #186
    nekm thps2,3 a best a thug2vel is elég jól elvoltam de a thug1 valahogy jobban bejött,reálisabb volt az egész,ezért meg már majdnem megőrülök úgy várom:D
  • Ramore
    #185
    én valahogy jobban szerettem mondjuk a thps4-et, igaz az underground 2 is bejött, de az irreális futkározás, ugrálgatás nekem már sok. a bmx részének viszont örülök, nekem nagyon bejöttek korábban a Dave Mirra, illetve a Mat Hoffman bmx játékok.
  • asfa
    #184
    van olyan jo hidd el sőt...ps2-őn toltam
  • quack
    #183
    hát nekem az ug2 nagyon bejövős volt a jackass feelingjevel, remélem ez is lesz olyan jó
    bár remélem nem lesz könyebb mint ahogy azt irtatok, mert már az is eléggé könnyű volt
  • _Atti_
    #182
    nincs is már melléiva hogy pro skater..pontosan azért mert már nem csak ezt foglalja magába
  • Thadius #181
    hát emberek nemtudom sztem az idén már nem jelenik meg:(
  • Prince of Máté
    #180
    nem néztem még meg a videót de ezek szerint a THAW már nagyon el van túlozva, ez már nem egy igazi tony hawk.A BMX-ezés a mtricázás a grefitizés és a létráramászás nem tartozik sztem a deszkázáshoz....
  • asfa
    #179
    na zsír jöjjön má
  • Atti12
    #178
    vannak oylan emberek akiik téynelg kéepsek a falon futni de a falrol falra ugrálás már téynelg tulzás :D
  • Ramore
    #177
    én nem a levegő trükkökről beszéltem, hanem a videóban látható falról falra ugrálásról, illetve a falon rohanásról. én talán még a játék sebességét is egy picit lelassítanám
  • Thadius #176
    ja csak jönne már ki:D
  • Balumann
    #175
    Tony Hawk-ba a kezdettől nem volt cél hogy valóság hű legyen a játék, olyanokat raknak bele amiket a legnagyobb deszkások elképzelnek hogy miylen jó lenne megcsinálni. A játék nem iylen hogy repkedni kell, de ez már a THUG2-ben is megvolt a jobbaknál, hogy mindenki légi trükköt nyomat, hisz azt akármennyit lehet csinálni, manual-t meg slide-ot a balance miatt nem sokáig.
    Mindenesetre úgy látom könnyebb lesz mint a THUG2 ez a sok dolog miatt, hisz abba ha fal fele ment valaki nem mindig rugaszkodott el, vagy beleesett a falba, oszloptól se sikerült szinte sose elrugaszkodni. THUG1-be már lábbal lökte el magát, és nem csak egyenes faltól lehetett ellökni magunkat, de ott se volt tökéletes, bár jobb volt mint a THUG2-ben.
    Sztem elég látványos így videóból, az idegesítő hibákt úgylátom kijavították, de majd meglátjuk.
  • Thadius #174
    de az csak a matricázás olyan volt a thug2ben is,ja mondjuk ez a falnofutás kicsit túlzás de már nagyon várom:)