5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • MexxHUN
    #5823
    Sziasztok:)
    Az lenne a problémám hogy beállítom a 2-es játékost és visszaállítja magától.
    Mi lehet a gond?
    Előre is köszönöm.
  • augusz23
    #5822
    #5810 sry
  • augusz23
    #5821
    Nézd meg az 5010-es üzenetet. Katt a kék szarra.
    Ott minden le van írva!

  • bonier5vin
    #5820
    hogykel szinnel irni lécci mondjátok meg?
  • augusz23
    #5819
    Oksa:D:D:D:D:D
  • Balumann
    #5818
    Egyébként jó tanács, ha nem akarod idegesíteni a többieket a színekkel, és nem akarod, hogy buta lámának nézzenek, nem színezed a neved :D
  • Balumann
    #5817
    Hát a leírás valóban egy kicsit hibás, nem progress hanem Open process, és utána ott a listában kell kiválasztani a thawot (ott is megnyitás néven van). Mondjuk erre egy kis próbálkozás után nem hiszem, hogy nem lehetett volna rájönni...
  • augusz23
    #5816
    De komolyan viccen kívül! Hogy kell azt? Csak mert szeretném, hogyha színes lenne a nevem....
  • augusz23
    #5815
    xD kösz szépen
  • SzLehel
    #5814
    szinte gondoltam,hogy valamit nem fog tudni xd
  • augusz23
    #5813
    Am olvastam ezt a T-search-ös dolgot, és nekem amikor beindítom T-search-öt akkor nincs progress gomb. akkor hogyan kell?
  • Balumann
    #5812
    Új honlapról.
  • cipiko22
    #5811
    es a t-search-et honnan kapjam le?
  • Balumann
    #5810
    Elfoglalja a fél képernyőt az üres hely a hozzászólásodban és az alján meg autóreklám, mindezt egy kérdésért, hogy hogy kell szinezni.
    T-searh-ben így, módban nem tudom: T-Search leírása
    De ezt megint törlöm, és továbbra is törlöm, ha így írsz hozzászólást.
  • SzLehel
    #5809
    mi a szart csinálsz?
  • Balumann
    #5807
    Hát nem így...
  • AtiRadish
    #5805
    thps-online.net vegleg leallt?:S
  • Balumann
    #5804
    Pontosabban kinnt lesz mind a kettő, mert ez az új tárhelyszolgáltató sajno nem a leg megbízhatóbb. :-(
  • Balumann
    #5803
    Mostantól a banner alatti linkre az új oldal fog megjelenni, bár sajnos még mindig nem készültem el teljesen.
    Ami még nem működik, az a parkbeküldés, a linkek (ez már folyamatban), illetve a Versenyhirdetés. Ezenkívül remélhetőleg sikerül megoldanom, hogy a honlap főoldalára is kikerüljenek az események (pl. új verseny meghirdtés, új feltöltés, stb.).
  • SzLehel
    #5802
    Mods&Trainers
  • SzLehel
    #5800
    odamész a biciklihez,megnyomod a 4-est,és felveszi,előre menni meg az 5-össel tudsz :)
    pályákat meg a classic módban kell feloldani,meg persze story módban a többit.
  • augusz23
    #5799
    a játékban úgy kell bringázni, hogy odamész hozzá megnyomod a numpad 4-es gombját, felveszi a bicajt azt csőváz. nem hogy mit mondasz azzal, hogy nem tudsz több pályán játszani. szal mond el normálisan aztán tudunk segíteni.
  • attis95
    #5798
    bocs gyoker vagyok sracok de hogy kell bmx-ezni a jatekban??miniapolisnal nem tok tobb palyan jatszani :S
  • augusz23
    #5797
    mindegy megoldottam. csak egy kicsit keresni kellett. aki akar letölteni a játékhoz bármit az nézzen be ide: http://thps-mods.com/
  • augusz23
    #5796
    100% gap, vagy mi... aki tud írjon a fórumba.
  • augusz23
    #5795
    Tud valaki adni egy olyan savegame-t amiben megvan csinálva a gap izé? Aki tud, az írjon a fórumba. Köszi.
  • augusz23
    #5794
    Ezt már mindenki ismeri... De azért jó lett a videó xD.
  • SzLehel
    #5793

    csináltam egy videót a kecskés szobáról :D
  • augusz23
    #5792
    a nollie-t a 0 megnyomásával lehet megcsinálni. ilyenkor behelyezkedik a nollie pozícióba, és már csak ugrani kell. a gap a pályákon található olyan trükkök amiket ha megcsinálsz akkor kék színű lesz az adott trükk (nem tudom máshogy elmagyarázni, ha meg akarod nézni, akkor ott a youtube!)
  • cipiko22
    #5791
    a nolinet hogy kell és mi az a gap?
  • SzLehel
    #5790
    ha egy kicsit visszaemlékezel az első küldetésekre akkor majd eszedbe jut,ne nekünk keljen mindent elmondani :P
  • cipiko22
    #5789
    és ez hogy kéne csinálni?
  • augusz23
    #5788
    amúgy miről is van szó???
  • SzLehel
    #5787
    a három trükk után a spine-os ugrásokat egy kombóban kell megcsinálni.
  • augusz23
    #5786
    lehetőleg képpel, mert így nem tudom, hogy miről is beszélsz. amúgymeg próbálkozz és sikerül majd.
  • cipiko22
    #5785
    és ott amikor a fickó fénképez 3 trükköd utánna spinet akar de mikor megcsinálom neki nem jó mit kell ott csinálni?
  • augusz23
    #5784
    tony hawk-nál? ott úgy kell grindelni a lépcsőn, hogy az ugrás közben megnyomod azt a gombkombinációt amit a jáék ki is ír. ezután csak végig kell csúszni a lépcsőn.
  • SzLehel
    #5783
    elindulsz a lépcső felé,benyomod az ollie-t és ugrás közben megnyomod a trükk kombóját
  • augusz23
    #5782
    melyik helyszínen? ha lehet akkor képpel együtt
  • cipiko22
    #5781
    na van az a küldetés amikor a huricanet kell megcsinálni a bal bal r kombóval. na az nem megy