43
  • torcipepe
    #43
    a DS2 annyival jobb, mint a D2, hogy sokkalta több külcsi van benne, nem is vitem még végig, olyan hosszú. ezenkívül fejlődni is jobban lehet benne. ugyebár d2-ben a normál szint végére kb 30-as szintet lehet elérni, átlépsz hell-be, ugyanazok a szörnyek 10* erősebbek, de alig dobnak több XP-t vagy jobb cuccokat.
  • riser
    #42
    Nemtom hogy vagytok vele én játsszom mind a kettővel és a ds-ben is vannak bug-ok
    a diablo meg régi a d3 is jó lesz meg a ds2 is jó csak mondom tele van BUGGAL.[#wink
  • Saccard
    #41
    Nagyon istenítették a diablót ennek ellenére
    egy nagy szar. A DS jó!
  • raven505
    #40
    Szerintem a SACRED UNDERWORLD simán kenterbe veri a DS 2-t
  • Goth
    #39
    a diablo szar. ez jó.
    ennyi :D
  • hinote
    #38
    Ennyire LAMER nem lehetsz!!! Ha nem ismered a játékot, mért írsz róla? DIABLO 2 LOD 800*600-ban is fut. Akkor is megállta a helyét és most is. A trónról pedig még egy játéknak sem sikerült letaszítania.
  • Kemény Husi
    #37
    höhö. Én még az első demojánál tartok
  • motorolanokia
    #36
    ja, az!
  • Brootal
    #35
    Épp most fejeztem be. Nagyon durva ! Olyan hosszú mint az eslő rész meg a kieg egybe. Mert sok a mellékküldetés és a legtöbbet meg is csináltam. Jöhet a medium szint :) Gf 6800-16/6,1G ram, 3000+ proci, 15-80 fps
  • Cassell
    #34
    Én a DS1-et multiba végignyomtam haverral úgy nem volt rossz ezt meg se néztem mert az Everquest 2 mellett úgyse rúgna lasztiba.
  • jihad
    #33
    És nézd meg a dio2-ét is, már akkor is ciki volt a 640*480!
  • Esrohnoil
    #32
    Diablo és Baldurs Gate ötvözése kb.
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    Igen, és ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    DS1 is simán szebb volt mind D2 LoD .. persze ez más kérdés :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    Az milyen ? :o
  • Esrohnoil
    #28
    Nekem speciel a Kult: Heretic kingdoms sokkal jobban bejön mint ez.
  • Tetsuo
    #27
    A Final Fantasyval mi van? Már nem írnak ilyet PCre?
    Arról csak jókat hallottam, sajna még nem játszottam velük. (Játéktéren le vok maradva kissé.)
  • Dr4gonlord
    #26
    Szerintem a grafikát ott b@szták el, hogy olyan, mintha 2-d-ből néznéd a 3-dt. Konkrétan? K*urvamessziről nézed a karaktereket, engem néha csak a térbeliség emlékeztet arra, hogy 3-d (Amikor megláttam először, ezt mondtam, ez mi? DSII, ez? Mert *KUUUUR*APICIIII...)... ja igen, a save rendszert miéééééééééééééééééééééért kellett elb*szni? Ami DioII-ben jó, az itt nem! Tsk. A nehézség is érdekes, a DS1 nagyon könnyű volt (legnehezebb fokozaton se volt megeröltető, max multiban egy picit), itt meg változó, pl., nagyon jó dolog, amikor egy 250 HP-s harcos meg egy 140HP-s mágus találkozik 10 szörnnyel, amik approx 3 mp-enként 100-at sebeznek... Persze nem vittem el sokáig, csak a sivatag elejéig, ott egy picit kezdtem unni a játékmenetet,tehát nem lettem uberpowerful, de akkor is. Nem fogják föl a fejlesztők, ha a könnyű (ez esetben a Mercenary), fokozaton játszok, ne kelljen már összesz@rni magam, hogy haladjak (néha). Ez egy nagyon jellemző klisé, a normál módnak nem kellene őrülten nehéznek lennie. És nem, szeretek nehéz fokozatokon játszani, de csak akkor ha én azt akarom, hogy nehéz legyen!!! Ha easy-n akarom vinni, akkor az legyen is az! (általában azoknál a játékoknál van ez, amiket csak egyszer játszok végig, és nem igazán keltették fel az érdeklődésem). *sigh*. A grafikát meg nem szokták hasonlítani sokkal régebbi játékokhoz, nem számít, hogy ma már ronda, miért? Mert már régi, természetes, hogy nem a grafika tartotta fent idáig, egy játék grafikáját ne hasonlítgassuk szerintem se egy régi prograémhoz. Az NWN grafikáját se a BGII-höz hasonlították (mégis a BGII sok helyen sz@rráveri az NWN-t játékmenet és sok más dolog szempontjából, bár azért tetszik mindkettő :)).
  • Esrohnoil
    #25
    Jahm, érdekes felfogása van a srácnak, ez össz. 4 csillag nála, olyanok, mint a Flatout (ami mellesleg megjegyzem h. véleményem szerint az eddig készült legjobb autós játék), csak 3 csillagot kapnak nála.
  • I.C.ram
    #24
    Elég szarnak tűni kez a játék. Eléggé közepes gépem van, és 1280-ban faszán megy árnyékok nélkül, de minden más maxon, szal gépigénye nem sok van. De ez édes kevés a jó játékhoz. DS1 jobban bejött.
  • Mike at home
    #23
    nekem a DS1 bejott, de ez nem
    elbasztak a kezelest
    a zene meg nem 3 hanem 5
  • Mr_no_NaMe
    #22
    Hát elég foslé a képek alapján...
  • edios
    #21
    "A Diabló alacsony felbontású borzalmához képest..."

    ...

    A halflife2nek meg jobb a grafikája mint a wolf3dnek,kedves Dani!
  • Cactus
    #20
    Lineage 2 sem szerepjáték...bár talán közelebb áll hozzá, mint eme alkotás. Ha szerepjátékot akarsz, akkor valami klasszikussal nyomjad...de még jobb, ha símán haverokkal papír+ceruza.
  • Bandee
    #19
    igazán jó kis gamma ez. van már 48as karakter meg kezdtem újat is tök más irányba fejlesztve minden karaktert kipróbálva mi a királyság :)
  • Diocles
    #18
    Semmi sem jobb egy kis Lineage2-nél, igaz?!
  • sweech
    #17
    de mára már borzalom
  • Falatka2003
    #16
    "A Diabló alacsony felbontású borzalmához képest"



    Kedves cikkíró nézze már meg a megjelenési időpontokat!
  • GodBadka
    #15
    Miért ne hasonlíthatná? A grafikáról beszélt nem a játékról.
  • Cactus
    #14
    Abszolút egyetértek veled. Fantasy+LVL-ezés+Lineáris Párbeszéd=RPG? Elég fura. Bár szerintem így jobban el lehet adni. Aki meg ért hozzá, azt úgy sem lehet átverni...
  • Hedgehunter #13
    Kiprobaltam 20 percig ment.....
  • mongoose18
    #12
    loool azért ne guild wars-hoz hasonlitsd már pls.... kicsit külömböző category
  • onimusha
    #11
    nemtom sztem csúnya, még a guild wars is szebb pedig azt offline ne mis lehet, de az nem szaggat
  • Humi
    #10
    Szarból nem lesz homokvár!
  • Esrohnoil
    #9
    Ezt én sem értettem.
    Szerepjátéknak egy gyenge kettes lenne max.
    Lineáris történet, ahol végig hentelni kell. Nem tom ebben mi a szerepjáték...
  • Arthas
    #8
    De ez mitől szerepjáték?
    Mert fantazy környezetbe írtom a szörnyeket?
    Vagy mert van benne "párbeszéd", amibe álltalában van kemény 1 db választási lehetőségem?

    Ez kemény akció, abból is a jobbik fajta :D
  • olos123
    #7
    Szerintem megpróbálhatod, nincs nagy gépigénye
  • irkab1rka
    #6
    agreed
  • Esrohnoil
    #5
    Hmm...
    Eleve szarul indul a történet. Ha lehetsz mondjuk driád v. elf, akkor miért írtanád pont a driádokat?
    Amúgy túl csicsásak nekem az ikonok.
    Meg elfelejthetnék már ezt a lineáris játékmenetet...
    Szal nem sok újat mutat sztem az első részhez képest. Max. másmilyen a táj meg az effektek.
  • Cactus
    #4
    Hehh, nem is tudom, GF3-mal érdemes nekiszaladni?