110
Shadowgrounds
  • lammaer
    #110
    ufok :) Igazsag szerint mar nem emlekszem, de nem volt egetrengeto csavar a sztoriban...
  • grebber
    #109
    Valaki elmondaná hogy a game végén kik azok a szürke lények és miket mondanak dióhéjban? (angol tudáso kevés volt hozzá)
  • grebber
    #108
    Vagy akkor csak annyit mondjatok meg hogy a felirat melyik fileban van?
  • grebber
    #107
    Valakinek megvan a magyar verziója a gamenek?
  • steweee
    #106
    szerelő vagy a "marson?", a földből előbújnak ismeretlen lények, ki kell őket irtani. végül kiderül hogy az ufók küldték őket mert meg akarnak menteni minket saját magunktól, de ez csak a főmufti kinyírása után derül ki, mert addig nem érnek rá beszélgetni. vmi ilyesmire emléxem
  • via_mala
    #105

    Jön a 2. rész!
  • steweee
    #104
    jön ennek vmi kieglemeze, vagy folytatása? minhta rémleme hogy olvastam róla vhol
  • via_mala
    #103
    HW beszámlóban az első oldalon
  • grebber
    #102
    Valaki leirná tömören a game történetét?
  • Sarapetike
    #101
    mit kell csinálni a 9.pályn?
  • Lynx_TWL
    #100
    Milyen hosszú a játék? A Pronemtommilyen lezuhant űrhajóban vagyok épp, 3 fegyver hiányzik már csak. Mennyi van még hátra kb?
  • Lammer
    #99
    ok rosszul tudtam, masik forumon irtak is, hogy ps1.3 mar a gef4ti... hmmm akkor lehet ezen bukik a gamez :C
  • Lammer
    #98
    skacok! elkepzelheto, hogy a gef3at kihuzhatom mint nem supportalt karit??? mivel a minimumok kozott igen tudom a gef4ti van, de a 3as kari is ugyanazokkal a hws featurakkal bir mint a 4es ti like PS1.1 stb...asztalradob a lelkem, amikor toltene be a jatekot...(kisgepemben minden cucc friss driver okossag megvan legutolso nforce3 driver+legutolso nvidia+legutolso dx+legutolso Audigy driver+minden legutolso+ram is 768 MB+2600+os sempron tehat minden adott LENNE :DDDD) lehet csak otthon fogok vele jatszani... :C a fenebe... :(
  • Shep
    #97
    hány pálya van összesen?
  • PeeTeR
    #96
    az szopas :D
    AI 4eva!!!!!! :PPPPPP
  • Shep
    #95
    kösz, én is csak ezt találtam, akkor ezek szerint tényleg csak ez van, kellemetlen, mert úgy jártam, hogy miután a csajt meg a csókát a 2. pályán kiszabadítottam, bementem egy szűk helyre és ezek a marhák meg bejöttek utánam és beszorítottak, és persze hiába megyek nekik nem mozdulnak, szóval kezdhetem előről.
  • PeeTeR
    #94
    szerintem auto-save van palya vegen esetleg elejen. en nem talaltam semmi save -et csak load -ot..

    erdekes :)
  • Shep
    #93
    Menteni nem lehet ebben a gameban?
  • steweee
    #92
    hát én mégegyxer nem játszom végig az biztos, de egyébként jó volt. a vége kissé meglepő, de tanulságos. a "főgonoszt" trainerrel gyaktam le, undorító volt az utolsó pálya, legalább a végső harc előtt lett volna automata bekezdésmentés. de így hamar meghalt. amúgy nem vesztettél semmit, én csak azért használtam a lézerpuskát mert ahhoz a vége felé sok volt a lőszer és így takarékoskodtam egyébbel. a minigunhoz igencsak kispórolták a skulót hogy ne lehessen sentry gunozni, ráadásul volt hogy letettem egy folyosón, és mikor bementem az ajtón videobejátszás és bezáródott, tovább kellett menni és nem lehetett felszedni (bug)

    de amúgy nagyon jó volt, a pár dolgot kijavíthatták volna azért
  • haxoror
    #91
    thx nagyon valószínű hogy egyszer majd újra felteszem a játékot, akkor majd jobban figyelek
  • lammaer
    #90
    Nekem is nagyon bejött, olyan egy hónapja toltam végig. Szerintem igazi felüdülés a sok FPS, RTS, RPG között. Az utolsó pálya generátor megsemmisitős feladatai viszont tényleg über monotonok lettek. De jó játék...
  • steweee
    #89
    laser rifle. csodálom hogy nem találtad meg, egy csomó helyen ott hever a földön, igaz legtöbbször nem az küldetések szigorúan vett egyenes útvonalán.


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    elég jó fegyver a másodlagos sebzéssel komoly károkat lehet tenni erősebb ellenfelekben is, bár úgy hamar kiürül, de a "kicsiken" átmegy és tömeg ellen is jó ezért
  • steweee
    #88
    distorion - akinek hasonló görbítési problémái vannak az lője ki

    már az alien shipben vagyok. mindjárt vége sztem. vannak benne azért nagy hibák. először is a vége totál csöpögős gyereksztori, pedig nem így indult az egész. a pályák is ötlettelenné válnak. nagy kár hogy a szörnyeket a falakon át is látjuk soxor, így előre be lehet kalibrálni hgoy milyen fegyverrel kell benyitni egy egy szobába(pl grenade launcher) a hátbatámadásokból lehetne több, de azért egy épületkompexumban ahol kamerázva van minden nem ártana ha egykét másodperccel a támadás előtt beszólna a prof aki irányít(a vége felé) az elején voltak kellemes meglepik a szörnyek részéről, ott még volt ötlet az írókban. kár hogy kimaradt az ultimate gyalogsági assault rifle, sztem kár volt ennyi fegyvert összeszedni egy játékban, inkább néhányat lehetett volna fejlesztgetni sokat pl:assault rifle nagyobb tár, lézerirányzék és optika, gránátvető stb.

    a legnagyobb hiba az hogy soxor elakad a tereptárgyakban, volt hogy beleakadt úgy hogy nem tudtam szinte megmozdulni egy percig, úgy kellett mindenféle irányba soxor próbálkozni míg végre kijött. a társak közül mikor a csajt meg a profot kell kísérni az eleje felé igen idegesítő mikor állandóan belédbotlanak, alig lehet tőlük harcolni, komolyan megpróbáltam agyonlőni őket, persze sikertelenül

    de ennyi, egy hónap ráfordítással tökéletes játékot lehetett volna alkotni, tippelek, karácsony előtt jött ki?

    összességében egy igen fasza, mindenképpen végigjátszásra érdemes játék ez, aminek egyedi a stílusa és rég elfeledett pc-s korszakot idéző fílingje van. és most elképzelek magamban egy hasonló motorral megírt times of lore-t vagy egy nox-ot :))) nemsokára
  • Seth
    #87
    nálam is görbítette a teret :D, már nem emlékszem mit kapcsoltam ki , helyreállt. A glow effektel viszont babráltam valamit, mert bevilágosodott az egész és semmit sem lehet látni.


    szerk: ja most látom lejjebb írtam is :D #53
  • steweee
    #86
    na pár óra játék után az a tapasztalatom, hogy van mozgás függőleges irányban is, de az a gép irányítja automatikusan helyszíntől függően, és nem nagy tartományban.

    gef 6600gt forceware 81.95-ös driverrel csinál vkinek olyat hogy "nyúlik" a kép? mindtha néhol víz alatt lenne, görgülnek a falak. pár napja még egy radeonom volt a gépben, azzal nem csinálta
  • NeoMaN
    #85
    nem lehet
  • steweee
    #84
    most próbáltam, überszupi.amire nem jöttem rá hogy hogyan lehet az y tengelyen mozogni, vagyis valószínűleg lehet mert benne van az optionsban a free camera módnál, de nem tudom előhívni hogy függőlegesen is változzon a nézet, csak körbe lehet forogni, meg úgy futni hogy közben másfelé nézzen és lőjjön, ami nagyon baró ha megszokja az ember. szóval hogyan lehet az y tengelyen mozogni?
  • haxoror
    #83
    hehe most nézem ELECRIC GUN valaki kifelejtett egy T-t
  • haxoror
    #82
    WOW kellemesen csalódtam kurva jó gém kicsit az AvP-re hajaz de ez pozitívum!

    btw itt milyen fegyvernek kéne lennie?
    Ez az egyetlen amit nem találtam meg :(
  • NeoMaN
    #81
    találsz , kapsz, nyugi
  • veszelyes
    #80
    Csáó skacok.El sem hiszem hogy csináltak ilyen stilusu játékot.Amigás korszak jutott nekem is eszembe.Alien Breed meg a Toower Assault. Megunhatatlanul játszottam ezeket északákon át. :) Jóvolna ha csinálnának hozzá magyarositást a történet miatt.
    jut eszembe.Valaki mondja már meg(most kezdtem vele játszani) hogy fegyvert hol kapok mert már jönnek az Idegenek és sehol semmi :)
    Csáó
  • Mike
    #79
    lehet valahogy köüzeliteni a kamerát? vagy nézetet véltani
    izometrikus bejönne ehelyett a plafonról nézem
  • musha
    #78
    jaja, nekem is az Alien Breed jutott eszembe róla ^^
    mmm...jó kis amigás idők :)
  • chuck
    #77
    Valakinek van kedve, lefordithatna. 170 k a szoveg, ebbol amit forditani kell az kb 50-60 %-a.
    Shadowgrounds\Data1.fbz\Data\Locales dirben vana a szukseges cucc, sima txt. A Data1.fbz sima winzippel kibonthato.
  • chuck
    #76
    Alien Breed 2005 os kosztumben. a cucc nagyon ott van a szeren, feny arnyek ut kellokeppen, jo a jatekmeent is. A fegyvehangok picit gyenguszok de a zene siman potolja.
    Aki teheti probalja ki, egy miset meger :)
  • Avicularia
    #75
    megadott módon inditom a gamét,indul frankón
    viszont kilépés után másodszorra már nem hajlandó futni,csak ha újrainstallálom
    valaki találkozott ilyen problémával?
  • Dynamic
    #74
    Egész jó kis játék, csak elég rövidnek tűnik, mert 4-5 óra játék után, már majdnem minden fegyver megvan.A fény-árnyék hatások baromi jók.
    Nem tudom ki csinálta a játék zenéit, de nagyon érti a dolgát.
  • mucsácsó
    #73
    bill. + egérrel lehet küldeni!
  • STREEX
    #72
    A játékot bill. +egérrel kell játszani vagy csak billentyűzettel?
  • mucsácsó
    #71
    sztem nagyon jó gamma, nagyon tetszik, valami hihetetlenül jól meg vannak csinálva az árnyékok, egy game-ben sem láttam még ilyen részletesen megcsinálva
    és sztem nagyon király, hangulatos, minden!
    1024x768 Very highon van, Gef6600, néha mikor sok az ellenfél és megy a zseblaci akkor bereccen, de amúgy jól megy, 30-40 fps
    szóval szerintem töltse le mindenki, biztosan tetszeni fog! kicsit azért lehet parázni megvallom őszíntén!