2585
Mi vár rád a suliban?
  • Bandee1987
    #183
    Hihetetlen, de nálunk a menzán általában jó kajákat csinálnak. Süti szinte mindennap van, és egész tűrhetőek az ételek is. Bár most a diéta befejezése miatt első hónapban még nem kajálok ott. Tényleg, ez a gyerekek egészséges kajáltatása az iskolai büfékben című baromság, amit az om talált ki, a középiskolákban is érvényes? Remélem nem, nehogymár valaki helyettem eldöntse, hogy mit akarok enni és mit nem. Ha a kölyök meg kólát akar venni, úgyis megveszi iskola előtt reggel a boltban, oszt csá.
  • Bandee1987
    #182
    ált iskolában még fedtem a könyveket, de az első hónapban mindig le is szakadt róla :)
  • nyami
    #181
    pedig a menza az egyik legjobb dolog a suliban :), múlt évben fizettem be először olyanokat szoktunk ott hülyülni hogy az csak na. Persze evésre nem alkalmas, és ugyanúgy a büfében eszem, mint amikor még nem voltam befizetve
  • fr3ddy14
    #180
    nekem suli előtt egy nappal lesz könyvosztás
    szal...
  • fr3ddy14
    #179
    szorongás, hogy karó-t, vagy görbült karót kapok-e. (komoly :D)
    köcsög tanárok
    sok tanulni való
    és hogy nehogy kirúgjanak
    ez várhat rám a középsuliban, mert most mek
    jó dolog: új haverok
  • magus
    #178
    jah ugy elso felevet enis kibirnam, csak utana jon az erettsegi:|
  • Gabesz amdx2
    #177
    tojok rá hogy néz ki!
  • Gabesz amdx2
    #176
    Én év végén fel szoktam gyújtani a könyveimet
  • Brigicsaj
    #175
    de azért mégis jobb ha bevannak fedve, mert nem rongyolódnak annyira.......:DDDDDDD
  • Gabesz amdx2
    #174
    könyveket fedni? LOL

    már hsatodikas koromba nem voltak bekötve a tankönyveim!
  • Brigicsaj
    #173
    az hogy már kínomba röhögök.......mert inkább sírnék, de én ezzel leplezem.........na mind1......:I
  • Tufa
    #172
    ezen mi ilyen hűdevicces?
  • Brigicsaj
    #171
    Na helló! Látom megy a duma itt is rendesen!.......:DD
    Én sztem holnap neki állok könyveket fedni......:DDDDDDDD
  • laliking
    #170
    hét leszek
  • PLackó
    #169
    hanyadikos vagy?
  • Gabesz amdx2
    #168
    mér nem így van?


  • laliking
    #167
  • Gabesz amdx2
    #166
    meg a tolltartódda szoktál játszani,mi?
  • laliking
    #165
    szerintem is szar a menza, csak anyámat nem lehet meggyőzni mindig paszokat
    nekem meg nem a saját könyvam, így nem rajzolhatok bele
  • cyrus #164
    nálunk ez igy ment :

    1. nem leszek menzás mert szar a kaja.
    2. én könyvem, rajzolhatok bele, htx
    3. megvered leoltod np
  • laliking
    #163
    Mi vár rám??
    1. Sajnos menzás leszek.. ez szar mert utálok úgy enni hogy közben siettetnek nehogy lekéssem a buszt!
    2. Tartóstankönyvet kaptam, ezért nem lehet belefirkálni tollal :(
    3. egy hülye bunkó köcsög van az osztályomban akit kinemállhatok és remélem ebben a tanévben jól meggyepálják hogy fogyjon az arca
  • Bandee1987
    #162
    No, azért nem mondanám, hogy utálom a tanárokat, az én iskolámban egész jó tanárok voltak, ofőm nagyon jó, nagyon rendes tanár. Aztán ott a biosztanárnőnk, aki ugyan csak egy évig tanitott minket 2 évvel ezelőtt, de nem is azért szerettük, mert jól tanított (fogalmazzunk úgy, hogy az összes fiú a nyálát csorgatta utána )
  • Bandee1987
    #161
    idén közel sem félek annyira az iskolakezdésnek, mint tavaly (naná, mert már van érettségim, és itt egy nyugis év)
    Úgyhogy talán még örülök is neki, hogy haverokkal együtt fogunk döglődni a gépteremben
  • franco
    #160
    kész szerencse :)
  • franco
    #159
    te olyan hülye vagy bazdmeg...
    remélem mihamarabb beszeded a 3 hiányzó büntetőpontot a gyűjteményedből
  • Bandee1987
    #158
    jó, de te nem Ryan vagy :)
  • SpecTator
    #157
    egy tanár? :DDD én azért nem tistelem őket mert mind kihasználja azt a fene nagy "hatalmukat" tehát ez nem fair! :D
  • Csacsi
    #156
    Sok neveletlen, tanulni nem tudó, tanárt nem tisztelő diák vár rám, és tanártársaimra. Pedig mi csak a jövőjüket akarjuk segíteni, de ezekenk már nem kell, mert ők már "nagyfiúk".:DDD

    Büdös diákok. :DDDD
  • SpecTator
    #155
    pótvizsga hétfőn de törljétek már a topicot mindig eszembe juttatjátok..:((((
  • dieselG
    #154
    aha, végre most fogok:)
  • franco
    #153
    most fox éreccségizni?
  • dieselG
    #152
    :)
  • dieselG
    #151
    én azok kevesek közé tartozom, akik imádnak suliba járni.. kurvajó haveri légkör, sokat lehet röhögni, a tanárok se olyan köcsögök mint az országban általában, tavaly 29 igazolatlanom volt, de ofőm leírta 4-re évvégén:P
    Szóval most is sok jót várok a 2005/2006 tanév alatt
  • hen-tes
    #150
    sok nyomorult oszt.társ
  • Kit--Kat
    #149
    gyááááDDDDD:
  • franco
    #148
    sok a de.
    de mindegy :)
  • franco
    #147
    :D
  • franco
    #146
    isten őrizz hogy Ryan-t védjem, de én az ország 5. legjobb középiskolájába jártam, de annyit lógtam hogy az már-már felébresztette bennem a bűntudatot...

    persze tanárfüggő is a dolog
  • magus
    #145
    alvas
  • Gladiator
    #144
    lehet, hogy te egy ilyen kis jelentéktelen kis fasz vagy akit senki se vesz észre, de ez máshol nem működik. amúgy 100, hogy oylan beszari vaggy, hogy még késni se mertél óráról.