2585
Mi vár rád a suliban?
  • Brigicsaj
    #744
    szívás, pótolhatod majd az anyagot......
  • Petka
    #743
    [BETEG]
    [NEMMEGYSULIBA]
  • Brigicsaj
    #742
    most nekem is, pedig én is járok.....:DDD
    főleg a jövőhetem eléggé eseménydús lesz, szal az nagyon hamar el fog menni.,....:D
  • Magnumrolcsi
    #741
    Elég gyorsan telnek a hetek :)

    (Nekem, pedig járok suliba)
  • Rage47
    #740
    semmiből nem értesz semmit?:)
  • Sugam
    #739
    khm... 1 het kulva dolgozatok tomkelege , semmit nemertek szal KÁOSZ. :)
  • hmhm
    #738
    loálos pólóban :O
  • Brigicsaj
    #737
    mért én tanulom az éneket, szal a sulinál vagyunk.....:DDDDDDD
  • bens
    #736
    najó. kicsit nagy kanyart vettünk. mostmár télleg privi.
  • nyami
    #735
    -.-
  • Brigicsaj
    #734
    hát én 8 éve énekelek, énekes osztályba járok! :)
    minden kedden van kórus és arra szoktam járni, meg heti 4 órában van ének...:)
    fúú legutóbb voltunk fellépni és olyan felháborodás lett hogy a tanár nem engem választott szólistának, tök arikvoltak a haverok/bnők........ott mondták hogy én sokkal jobb vagyok meg stb......:DDDDDDDD
    nagyon jó érzés volt....:DDDD
    ilyet szólt bnőm hogy ménem megyek a megasztárba......:D mondom 1.: túl fiatal vagyok hozzá ,2.: nekem ilyen jó hangom azért nincs.....:D
    bár amiket láttam most is hogy kik mentek.... hát egy jópárnál én sokkal jobban énekelnék, na meg mondjuk 1 bajom lenne hogy nem biztos hogy bírnék akkora közönség meg kamera előtt úgy énekelni.....:DDD
    jó mondjuk kórussal voltunk már a városi újságban meg az m1-en de az mégis sokkal másabb mert kórus és nem egyéni.....:DDD
  • bens
    #733
    áhá. szóval énekelsz is. én is énekeltem egy ideig egy együttesben, de nekem sehogy se jött be. nem hallottam jónak a hangom akárhogy képeztem, így mostmár csak gitározok.

    most is jársz valahova énekelni amúgy?
  • Brigicsaj
    #732
    volt, most adtuk el a zongorámat......
    mondjuk engem inkább az éneklés kapcsolki.....:))
  • bens
    #731
    na jó, én csak azt mondon, h nem hagyd abba a zenélést ha szereted. nekem spec a zene azért fontos, mert ha nem zenélek rossz kedvem van, és a tanulás, munka is rosszabbul megy. amúgy van otthon hangszered?
  • Brigicsaj
    #730
    a zenesulival semmi bajom nem volt csak hogy elvette az időmet.......mert ahova én jártam tanárhoz olyan darabot tanultam amilyet szerettem volna....:DDD
    vagyis hát a tanár mutatott mindig vagy 4-5 darabot és választhattam hogy melyik tetszik jobban......:)))
  • bens
    #729
    noazt megértem, ha nem akarsz zenesuliba járni, de attól még lehet gyakorolni önszorgalomból. én is otthagytam a zenesulit 3 év után, mert nem érdekelt az a stílus, amit ott kellett jáccani.
  • Brigicsaj
    #728
    hát de minden nap volt suliba 6 órám aztán hétfőn kórus pluszba, kedden szolfész, szerdán zongora, csütörtökön megint szolfézs, pénteken megint zongora, akkor minden nap hazaértem jobb esetben 4-re akkor még gyakorolok 2 óra zongorát minden nap, akkor már 6 óra és akkor még tanuljak is, már tök fáradt vagyok és akkor verjek vmi észt a fejembe, jó akkor már jobb esetben 7-8 óra, akkor menjek el fürödni akkor fél 9 és utána örülök ha eljutok az ágyig, és akkor még lesz vagy fél 11 amire elalszom mert jár az agyam hogy miztos hogy mindent meg csináltam, mindenből meg van a lecke, mindenből tanultam meg egyebek......és akkor reggel negyed 7 kor felkeltem tök kómásan és alig vártam a hétvégét, hogy végre kitudjam magam aludni.....és akkor haverokra szinte semmi időm nem volt vagyis csak hétvégén.......
    szal nekem ez még sok volt, ahoz képest 5 éven keresztül egész jól bírtam.....
    de aztán 7. félévkor lett 5 3-asom és akkor azt mondom hogy inkább abbahagyom és a tanulásra koncentrálok, mivel úgy se zenészként szeretnék továbbtanulni......
    na és ezt a félévi 5 hármast sikerült egyre kijavítani évvégére........
    szal röviden ennyi.....
  • bens
    #727
    (privi ment)
  • bens
    #726
    míért hagytad abba? nem hiszem, h suli mellett nincs napi 1-2 órád gyakorolni. ha igazán szereted, akkor csináld. nem éri meg 5 év után abbahagyni : )
  • Brigicsaj
    #725
    ez mindig így van.....:) senki sem lehet tökéletes....:))
    én is 5 évig zongoráztam és azt mondták hogy nagyon jól tudok, én nem hittem el.......:D fúú ne tudd meg hogy milyen gyász volt amikor abbahagytam....:DDD

    (kép ment....:P)
  • bens
    #724
    csak fele annyira gitározok jól, mint ahogy szeretnék : )

    (mivan már a képpel?? : D)
  • Brigicsaj
    #723
    biztos jól gitározol....:)) szívesen meghallgatnám egyszer......:))
  • bens
    #722
    én meg akkor halok meg, ha nem gyakorolhatok : ) legalább napi 10 percre elő kell vennem a gitárt, hogy nyugodtan aludjak.
  • Brigicsaj
    #721
    az jó! ;)
    Nekem inkább a zene az életem! :D meghalok ha egy nap nem hallgathatok zenét.....:)
  • bens
    #720
    ha tehetném egész életemben csak sziklátmásznék. : )
  • Brigicsaj
    #719
    jah hát ennyi dolog mellett nem csodálom hogy ritkán jutsz el.....:)
  • bens
    #718
    karate, meg kickbox. mind2ben versenyzek is. de szerintem a legszebb dolog a világon az a sziklamászás. csak ritkán jutok el a sziklákig : )
  • Brigicsaj
    #717
    huh.....:)) az tök jó! :)
  • Brigicsaj
    #716
    úú.....sűrű napjaid lehetnek.......;)
    milyen edzéseket tartasz? :)
  • bens
    #715
    ja, én is zenéltem ám. egy jazz együttes basszerosa voltam 2 évig. meg most is hívnak néha fellépni, ha megbetegszik valaki, meg hasonlók.
  • bens
    #714
    ajjaj. nekem a suli mellett 1000 dolgom van. először is dolgozni kéne néha, h legyen szajré kocsira, motorozásra, meg kajára (asztalos vagyok). aztán edző vagyok Balástyán, hetente 2× járok föl. és versenyzek is, szóval arra is edzeni kéne. ezeken kívül 5-en nyaggatnak egyszerre, hogy csináljak nekik honlapot. tanulni azt éjjel 10-11-től olyan 3-4-ig szoktam. már kezdek leszokni az alvásról : )
    habár most jól jön egy kis szünet ; )
  • Brigicsaj
    #713
    nincs nagyon.......régebben (féléve) még zongoráztam de azt is abba hagytam mert eléggé elvette az összes időmet és romlottak a suliba a jegyeim.....
    így aztán most a haveroké a szabadidőm meg zenéthallgatok, meg így egyszer egyszer egy kicsit leülök a géphez netezni.....:)
    neked van vmi? :)
  • bens
    #712
    jóvanna. énkérekelnézést : )

    amúgy mi a hobbid (így a suli mellett)
  • Brigicsaj
    #711
    Hát szerinted ha Budapestre fogok feljárni suliba? ;DDDDDDD
    közvetlen Bp alatt van.....;)
  • pasquale
    #710
    csepel szigeten csepel alatt
  • bens
    #709
    most kicsit hülye leszek: Szigetszentmiklós az hol van?

    amúgy én Szegedi vagyok, és itt is tanulok.
  • Brigicsaj
    #708
    hát ebben igazad van....:)
    Én most Szigetszentmiklóson lakok......miért? Te? ;D
  • bens
    #707
    tetudod. csak azt mondom, h érdemes azt csinálni, amit a legjobban szeretsz, mert azt a legkönnyebb + még néha élvezed is.

    amúgy most hol lax?
  • Brigicsaj
    #706
    hát én vhogy a kettő között vagyok....
    tanáraim meg szüleim ajánlották hogy nekem az lenne a jó, és én így végül is egész jónak találtam, meg hát ha elvégzem utána végül is még bármi lehet belőlem......:)
  • bens
    #705
    egyik barátnőm is közgázra jár, de nincs tőle elragadtatva...

    de téged érdekel is ez a szak, vagy csak így döntöttél?

    mert sokan azért mennek a közgázra, mertnem tudják eldönteni hogy mit szeretnének.