2585
Mi vár rád a suliban?
  • flippy
    #1624
    Mindenkinek joo 7végét! :)
  • Mirtil
    #1623
    hétfő reggel 8tól óra!!!! mehetek vasárnap este..
  • Brigicsaj
    #1622
    nekem ma volt :
    1. -
    2. Gis (gazdasági környezetünk)
    3. kémia
    4. matek
    5. töri
    6. német (ami elmaradt mert nem volt az ofö, vagyis a német tanár) :D
    szal ma elég laza napom volt..:)
  • Magnumrolcsi
    #1621
    gyakorlat, 7:30 tól 15:30-ig, nem a suliban hanem kint egy cégnél, jó lesz megint a higító, lakk meg egyéb szagok elviselése, multkor már hozzá szoktam kicsit...
  • Csabesz6
    #1620
    spanyol,fizika,magyar,biosz,angol,kémia
  • laliking
    #1619
    kémia, földrajz, matek, tesi, angol
  • allock #1618
  • flippy
    #1617
    Holnapi: kémia, földrajz, rajz, töri, magyar

    Először úgy volt, hogy matek is lesz, de ez így bőven megfelel :p :\
  • Rage47
    #1616
    nekem info, irodalom, tesi, töri, irodalom, töri, német emelt
    nagyon szeretjük, h 1 napra raktak egy csomo törit meg magyart:D
  • laliking
    #1615
    értem. azt esetleg nem tudod hogy mikorlesz nyiltnap meg előkészítő?
  • Mr_no_NaMe
    #1614
    Órarendem pl holnapi:
    1. magyar
    2. fizika
    3. matek
    4. info gyak.
    5. info gyak
    6. francia
    7. töri

    Hétfőn és csütörtökön van 7 órám. Itt úgy lehet nyelvet tanulni, hogy aki angolt tanul annak francia lesz a másik nyelve, aki meg németet tanult annak meg angol.
  • laliking
    #1613
    03 4 évfolyamos, kerettantervre épülõ informatika szakmacsoport

    olvastam egy ilyet a honlapon, meg valami olyat is hogy csak német nyelvet oktatnak, ez igaz, vagy csak én nem tudok olvasni? :)
  • Brigicsaj
    #1612
    Jah amúgy nem csepelen lakok....Szigetszentmikloson...:)
  • Rage47
    #1611
    sztem nézegesd a kiválasztott sulid honlapját, ill. érdeklődj ott, hogy melyik szakra milyen a felvételi. ugyanis sok iskola saját maga alakítja h mi alapján veszik fel a diákokat
  • Brigicsaj
    #1610
    hát őm biztos..:D vargába is kereskedelem és marketing szakon vok..:DDD
  • laliking
    #1609
    egész felsőben matekból és infobóm, nameg tavaly fizikából is ötös voltam év végén. akkor van esélyem hogy felvegyenek? és ugye nem lesz szóbel miert az rühelem...
    tényleg. milyen új órák vannak?
  • Csabesz6
    #1608
    hátvalahogy úgy:D de azé majd megpróbálom tavaly évvégn két 3asom lett(fizika,matek:p)többi 4es 5ös:)
  • Rage47
    #1607
    akkor nem sokat tanulsz majd...:D
  • Csabesz6
    #1606
    szal mi vár rám:szerelem,soklecke,csajok,szerelem,könyvek,tanárok,szerelem,buszozás,szenvedés,öröm,barátok,szerelem.....:)
  • Rage47
    #1605
    nyugi, lesz az még rosszabb:D (ha jobban bele akarsz mélyedni az angolba, akkor eléggé meg tud keverni...:p) mondjuk attól is függ milyen a suli....
    nekünk 6.ban meg 8.ban volt matek, töri, magyar vizsga. miután középsuliba kerültem, eltörölték a vizsgákat lol.
  • flippy
    #1604
    De jó...nekem még sosem volt vizsgám
  • Mr_no_NaMe
    #1603
    Hehe én is paráztam egy kicsit míg előkészítőre járogattam, de a vége felé már röhögtem az egészen :D
    Amúgy nekem vizsgáim is voltak...7.be matek vizsga volt 20 tétellel, 10 geometria és 10 algebra.
    8.ba pedig magyar vizsga 40 tétellel :o)
    20 irodalom és 20 nyelvtan...amúgy könnyűek voltak...2 hét tanulás azt csá :)
    De fura ez a középsuli. Hogy be voltam szarva, hogy hülye vagyok én ehhez meg buta vagyok aztán angol órán ilyeneket veszünk, hogy vacjórném meg hávoldárjú :D
    Törit előről kezdtük és majdnem mindent. Szóval...lehet nem is lesz ez olyan rossz? :)
  • Rage47
    #1602
    persze, könnyü mondani ilyenkor h ne féljenek:) én majd bexartam mikor gimibe felvételiztem németböl szóbelin. most meg jöhet az érettségi, de már annyit vizsgáztam, hogy nem izgulok. tehát csak meg kell szokni....
  • Mr_no_NaMe
    #1601
    Nem sokat szaroztam...megjelöltem 3-4 sulit és mindenhova felvettek. hármas/négyes tanuló vagyok de inkább hármas. Felvételi úgy volt, hogy jártam előkészítőre és a végén írtam egy dogát...majdnem nekem lett a legrosszabb de a tanár szíve megesett rajtam és átengedett :D
    Magyarul felvettek. Elég fura az egész. Sokkal másabb mint az általános, de már most van egy csomó új barátom és ismerősöm. Szóval e szemszögből nézve jó.
    A felvételitől meg ne féljetek mer lóf*sz. Központot persze nem kellett volna írnom, de anyám mondta, hogy azér jó lenne ha mégiscsak esteleg :D
    Megírtam, de aztán nem is mentem megnézni az eredményeket :D
    Úgy elfelejtődött :)
  • laliking
    #1600
    hanyadikos vagy? (hozzászólásodból ítélve 9) mert ha én is odamennék, akkor beavatnál a dolgokba :D
    felvételi hogy megy ott?
  • Mr_no_NaMe
    #1599
    Van ott marketing szak is...amúgy csepelen laksz te is?
  • Brigicsaj
    #1598
    mert én nem informatikus akarok lenni..:D de én is erzsébetre járok, csak én a Vargába..:)
  • Mr_no_NaMe
    #1597
    Te miért nem? :(
  • Brigicsaj
    #1596
    oda jár 3 volt osztálytásam is..:D
  • Mr_no_NaMe
    #1595
    Szily Kálmán. Erzsébeten van. Én is oda járok és csepeli vagyok.
    Jó suli bár eléggé fura ez a közép :)
    Info is magas szinten megy. Szóval itt programozást lehet tanulni a rendszergazda és ezek mellett.
  • laliking
    #1594
    mi jó info suli van szigetszentmiklóshoz kzel? csepel környékén? :)
  • Rage47
    #1593
    olyan tantárggyal, ami jól megy:p
  • Fido4life
    #1592
    hát azt énse..:(
  • laliking
    #1591
    ej paszmek, nemtom hova kéne menni továbbtanulni :(
  • Fido4life
    #1590
    jah..:(
  • Rage47
    #1589
    8.-as vagy ?
  • Fido4life
    #1588
    nekünk nem annyira
  • Brigicsaj
    #1587
    jah...
  • Rage47
    #1586
    nektek is sok leckétek van? :S
  • Magnumrolcsi
    #1585
    Jobbulást!