2585
Mi vár rád a suliban?
  • Brigicsaj
    #1864
    én ma 2 tz-t írtam...:S
  • flippy
    #1863
    Oh jee elmaradt a fizika doga
  • Brigicsaj
    #1862
    nem én vok puhány, hanem anyáék hogy nem engedtek..:DDD:P
  • Mike
    #1861
    vagyis 2db karót is kapsz
  • flippy
    #1860
    Holnap fizika tz, s csak ma jelentette be a tanár, hogy ilyen sok mindenből írunk
  • Kabuto0
    #1859
    hát nem 1-s az biztos :D
    AKKOR A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT:
    hiszek abban hogy átmegyek 2 vagy annál jobb jeggyel. :D
    enjoy...
  • Rage47
    #1858
    oh abban én is hiszek h átmegyek, az már más h milyen eredménnyel
  • Kabuto0
    #1857
    mért fosnánk ?
    ha a vizsgákon és tul éltem a sok harcot,akkor az érettségit is tulélem,és hiszek benne hogy átmék....
  • Rage47
    #1856
    kösz:D
  • Mike
    #1855
    de nem baj, csak fossatok :)
  • Mike
    #1854
    érettségi, hajaj, hát hogyne :)
  • Kabuto0
    #1853
    Matekbol számonkérés holnap ismét...vágnod kell a képeletet ha kérdez,ha nemtudod akkor karó ... ha meg sokat gondolkozol ... karó... :D
  • Kabuto0
    #1852
    inkább tudást ad...bár attol hogy még egy ember jo tanulo,attol még lehet felnöttkorában bünözö ... a pénz miatt pl ...
  • berlinboy6329
    #1851
    Legalább megtanít,hogy a bűnözés nem kifizetződő.És ne csinálj semmi rosszat,mert a végén még hozzákerülsz,és majd a törvény kezével súlyt le rád.Megtanít tanulni legalább.Érettségire kell.Hajjaj,de még hogy.Csak mrglegyen majd.Igaz még vsn addig időm bőven.:)
  • Kabuto0
    #1850
    jah vágom thx .
  • Kabuto0
    #1849
    he ? azt hogy 5 vagy 4 az nálunk egy olyat jelent hogy "einstein".
    örülünk ha meglesz a 2,3.hameg télleg 4 vagy több orát tanulunk akkor meglesz a 4-5 :D
    ha egyszer bekerülsz a bírótanár órájába,azonnal 3-2-1gyel fogsz kezdeni,elöbbi évben az osztályban nem volt egész évben 4,5-s jegy senkinek,durva ember,és még bíró is...kész rémálom ez az óra...
  • Mike
    #1848
    papirfecni = különböző isk. végzettségeket igazoló iratok (oklevél, diploma, stb)
  • pasquale
    #1847
    áhh rögtön 2odik óra kémia....
    na meek suliba lassan :D
  • allock #1846
    sok sikert, én már túlvok a földrajzon :)
  • baca01
    #1845
    köszi elkell majd :) na megyek is még egy kicsit átnézem aztán alszok jó8 all
  • Rage47
    #1844
    good luck! :)
  • baca01
    #1843
    én holnap érettségizek földrajzból. de már hulla vagyok annyit tanultam, káprázik a szem...remélem meglesz az eredménye.:P na csak ennyit akartasm olyan jól esik megosztani másokkal. :)
  • kenderke
    #1842
    amúgy nekem holnap nyelvtan doga, metekból meg ilyen másodfokú tétel izé bizonyítás
  • kenderke
    #1841
    vazevaze. fizika 5ös?? a mi sulinkban ez a fogalom nem létezik...próbálj meg egyszer a jó öreg v.zs. alias cica órájára beülni.
  • laliking
    #1840
    puhány alak, ma nem menté sulibaaaaaa :/
  • laliking
    #1839
    ja? kezdődött úgy hogy elaludtam, aztán kaptam fizikából egy 4-est (fizikából??? én??? négyest??? tiszta szégyen) szerencse hogy nem volt muszáj kérni... De azért csak kiharcoltam magamnak egy órai munka ötöst. :D
  • Kabuto0
    #1838
    papirfecni? amemi ? ez nálam uj szó :O


    Holnap 4 doga;
    Kémia,Angol,Ének,Nyelvta. + matekbol felelés mindenkinek: vagy 1-s vagy oké...
    Aztán még csüt. és pént. is 2-2 doga.és végre 1 hét szünet ... vagyis félig szünet...
    :S
  • Mike
    #1837
    papirfecni
    ez azért kérdéses
    pl. engem soha nem érdekelt a papirfecni, meg tudod csinálni, vagy sem, sok papirfecnis láma van, akinek lövése sincs a dolgokról
    persze ha nagy cégnél akarsz alkalmazott lenni, akkor érdemes minél többet összegyűjteni, mert ahol már van humánerőforrás osztály, nem vehet fel akárkit kényére-kedvére a management
  • Kabuto0
    #1836
    ja...szemetek...minnyárt mék forradalmasdit jáccani a sulinál,csak itt a suli lesz a téma...
  • pasquale
    #1835
    uh igen nálunk is így öszi szünet előtt vasalnak be mindent:
    hnap föci doga multhéten fizika
    hnap után kémia,angol+KÉMIA javító, és német :((((
    csüt, még nemtudom addig még kitalálhatnak valamit
    SZEMETEK :P
  • Kabuto0
    #1834
    hidd el a suliban csak rossz fog történni.
  • laliking
    #1833
    Pfff... nem tom miért, de nagyon rosz előérzetem van. Remélem nem történik semmi rosz holnap.
  • Kabuto0
    #1832
    ez a hét durva lesz...rengeteg doga...rengeteg számonkérés...
  • Kabuto0
    #1831
    lol,nálunk jelenteni kell:
    Tanárbácsinak/Tanárnéninek tisztelettel jelentem,az osztály létszáma ..., hinyázik 222/nem hiányzik senki.

    pff lolság
  • allock #1830
    én 2hete voltam, semmit se csináltam xD
  • Kabuto0
    #1829
    Holnaptol én leszek a hetes ... :D
    és a hetes a szerencseszámom,szoval ma e héten remélem nem lesz 99%nál szarbb mint szokott ....
  • Kabuto0
    #1828
    nyugi én nem a müszakiban vok xD
  • allock #1827
    bocsánat... (:D)
  • Kabuto0
    #1826
    ne nevessük már ki szegényeket,attol hogy még alsobbrendüek nálunk.
    egyébként ugy van nálunk hogy van egy suli azon belül gazdasági,müszaki,és szakközép. gazdasági és szakközépben vannak az okosok,a müszakiban meg a bukták . :D
  • allock #1825
    xDD