1127
DarkStar One
  • nyirog
    #1127
    ááá, nem megy így is kidobja a hibaüzit win 7 64 bit alatt :\
  • PiszkosFred
    #1126
    Inditsd adminisztratorkent.
  • Filder
    #1125
    Mondjuk megveszed az eredetit 10 dollárért. Valószínű megoldódna a problémád. ^^
  • nyirog
    #1124
    Hali leszedtem a játékot és lecrackeltem a crackfix-val, de mikor főmenüben be akarom állítani neki a gépemhez megfelelő felbontást és grafikát akkor ugye azt mondja h indítsam újra a játékot, na most kilépek és elindítanám újra a játékot erre feldob vmi ascaronos ablakot amit kinyomok aztán megint megpróbálom elindítani a játékot, de nem jegyzi meg a grafikai beállításaimat :\, ötlet?
  • alfonz00
    #1123
    Már vágom hogy crack fix kellett hozzá,most viszont a legjobb esetben is 5 perc játékidö alatt ledob,kérhetnék valakitöl egy müködö klienst vagy mappát vagy ami megoldja a problémát!!!
    Elöre is köszi!
  • alfonz00
    #1122
    Sziasztok!A 6os küldinél elakadtam,elkell menni Anomi systembe-de nem igen tudok átugrani az elötte lévö systembe,mivel 4u közelségben vannak asteroidák,olvasgattam de nem találtam itt megoldást,pls help me...
  • apa1101
    #1121
    az említett módokkal IS kifagy nekem is a 3. rendszerben....nincs valami megoldás?
  • Troyan
    #1120
    hali, valaki tudna segíteni mert nagyon nem stimmel a dolog. Légyszives segítsetek hogy a realoados crack verzó crackfixel elinduljon. Köszöntem
  • Troyan
    #1119
    csátok, elkezdtem visszaolvasni de még csak felénél tartok. Letöltöttem a reloaded verziót, volt benne crackfix is. Azonban ha azt csinálom amit irnak, nem indul a gamma. Segítenétek mit kell tennem, hogy elinduljon? Próbáltam 1.3-as vagy mi patchet + cracket leszedni de az virusos volt, meg nem is szerepeltek benne a fileok. Köszöntem,
  • Daniel928
    #1118
    Hello!
    Miért van az, hogy ha trade menü alatt kattintok valamire (pl van 1 konténerem amit el akarok adni) kilép a játék minden hibaüzenet nélkül? Eredeti a gém
  • bali12345
    #1117
    megldódott... :D rossz volt a crackem . azt szeretném még tudni hogy amikor a rakétát ki akarom lőni nem lövi.egyáltalán hogy kell kilőni?
  • bali12345
    #1116
    Hali !régebben játszottam a gammával és újra felraktam h kitoljam :D de sajnos gondok vannnak :( felraktam a 1.3 as peccset és valamikor elkezd villódzni a kép vagy sötétebb és pirosabb lesz . De miért?
  • Ace McCloud
    #1115
    A bányászat már nem téma!
    Megoldódott...
  • Ace McCloud
    #1114
    Sziasztok!!
    Valaki bányászott már a játékban??
    Van egy olyan küldi, hogy egy kristályt kell kibányászni, de nem jöttem rá, hogy hogyan lehet ezt megtenni...
    Áruljátok el nekem lécci lécci lécci hogy kell
  • Ace McCloud
    #1113
    Szia!
    Azthiszem a jammernek aktívnak kell lennie, és én úgy tudtam scannelni, hogy a jamer megadott távolságán bellül, lenyomva a spacet, az egérgörgőt a bal alsó ablak, bal alsó csücskében lévő nyílszerű valamire kattintottam. Ekkor kezd scannelni.
  • roland14
    #1112
    Megnyomtam de ugysem írja ki a scannert!!!
  • [Jakuza]
    #1111
    F billentyuvel tudod azokat a cuccokat hasznalni, ami kell nemelyik kuldeteshez, mint scanner vagy mikrofon.
  • roland14
    #1110
    Hali mindenkinek!
    Lenne egy kérdésem egy küldivel kapcsolatban.Van egy olyan küldets ahol 3 conténert kellene scannelni de nem lehet pls help!!!
    előre thx
  • Ace McCloud
    #1109
    Ezt keresd a googleban :
    Darkstar.One.Crack.Fix-RELOADED

    Próbáld innen:
    http://www.btmon.com/Games/Unsorted/Darkstar_One_Crack_Fix-RELOADED.torrent.html

    Azért megkíséreltem elküldeni neked a fileokat is.
  • Ace McCloud
    #1108
    W A R N I N G ! ! !

    A következő sorok súlyosan károsíthatják ön, és haverjai játékélményét, ezért kérem csak alaposabb megfontolás után vizuálják!!!!


    Hi!
    Elég egy bizonyos szint is, de egy jó taktika is megteszi...
    Pl: eldobod a rakományod (a jobb manőverezhetőség érdekében), amint 2.0 közelségbe érnek a kalózok, aztán sebesség 0 ra, rájuk fordulsz, boostal közelebb mész, és várakozol, amíg 0.9 - 0.8 közel érnek. Az első valszeg jön neked, miközben ontja rád az áldást, te ki tudsz térni az (alapesetben) A, és D billentyűkkel miközben folyamatosan lövöd. Ezzel a módszerrel elvileg 3 gépet hidegre tehetsz, mielőtt elérnek, a többit meg csak levadászod valahogy, mielőtt a következő hullá(k)m elér, amit hasonló módon kezelhetsz. Amennyiben az ellen trükközik, azaz manőverezik, az E betűvel ki tudod jelölni a kevésbé trükkös társát, így ez is megoldódik..
    Figyelj még arra, hogy a berendezéseid közül melyik aktív (összekapcsolt kapcsok jelölik) mert ez is sokat segíthet. Érdemes sokat használni harcban az A, W, D, S billentyűket, és elsőként a nehéztüzérséget kilőni (vörösebb hajtóműfény, vagy vörösebb lövések), hogy a gyengék maradjanak utoljára. Még így is néha hazavágnak, ha nem figyelesz a pajzsaidra, ekkor érdemes újratölteni a kimentést, amit (remélhetőleg) előtte elkövetsz. Nem nagy kunszt a harc, nagyon érződik rajta az egyszerű MI, csak ki kell tapasztalni, és sablonos lesz.
    Sok sikert, és bocs attól, akitől elvettem a játékélményt...
  • mk452001
    #1107
    Nem tudtok adni róla egylinket?
  • mk452001
    #1106
    Köszi!
    Még arra van tippetek, hogy az mitől van, hogy néha játék közben ilyen "saját hibajelentéssel" kilép?
  • [Jakuza]
    #1105
    Rossz a crack csak egy fele jo amiben a WalPlugSpace.wex es a WalPostFilter.wex fajl is javitva van.
  • mk452001
    #1104
    Hali!
    Me még az lenne, hogy ha felrakom a patchet, és crackelés után elindítom a játékot, akkor vibrál a kép.
    Ennek mi lehet az oka?
  • mk452001
    #1103
    Sziasztok!

    Amikor egy olyan bolygóhoz megyek, ahol egy csontvázfej van, mindíg szétlőnek kb. 10 másodperc alatt, edig kellene onnan az artifact.
    Szerintetek csak full tuningos géppel lehet oda betörni, vagy elég egy bizonyos szint is?
  • Ace McCloud
    #1102
    Köcce! Bejárom újra az utat...
  • [Jakuza]
    #1101
    Lehet valami Side missiont nem vettel fel a kornyeken, ami feloldja annak a rendszernek az elereset.
    Nezz be az allomasokra hatha megtalalod valahol.
    Amugy barmikor visszatudsz menni felvenni kesobb is oket.
  • Ace McCloud
    #1100
    Szeretnék egy kis segítséget kérni..
    Valahol a 6. szint környékén járok, és van az egyik rendszerben 1, és a mellette lévő rendszerben is egy artifactos csillag, de nem tudok odajutni, mert sehogy nem tudom megszerezni a koordinátákat(Raptor rendszer környékén). Próbálkozzak még a körülöttük lévő csillagoknál, vagy majd a történet folyamán ide vissza tudok térni, hogy felszedjem az artifactokat??? Esetleg valahogy végérvényesen buktam ezt a 2 artifactot??
    Előre is köszi a segítséget.
  • Ace McCloud
    #1099
    Ebben sajnos egyet kell értenem, és kiegészíteném még azzal, hogy a darkstarban klasszisokkal jobb a csillagtérkép rendszer is. Bizony, van pár dolog, amiben meglátszik a fejlődés, de sajnos tényleg sokban elmarad az x3 mögött. Sokan az x et fel is adják, mert mire belejönnek, elmegy a kedvük az egésztől - érthető okokból.
    Azért az x sorozat vagy 4 éve fenn van a gépemen, legálisan meg is vettem, de szerintem a dso nak nem ez lesz a sorsa. Hogy úgy mondjam, nem egy örök darab, mindenesetre még elég jól leköt.
  • rotator
    #1098
    Én ezt inkább a Freelancerhez hasonlítanám, ahhoz képest prezentációban jobb, jópár helyen egyszerűsítettebb.
  • [Jakuza]
    #1097
    Ott meg a menurendszer egy halom retek.
    Van egy feliratod aztan kattingatsz a kovetkezore es igy tovabb, amig a 147. feliratban megtalalod amit keresel.
    Eleg lelombozo.
  • Ace McCloud
    #1096
    Köszi!
    Amúgy tűrhető a game, de fényévekre el van maradva az x3 tól mind játékmenetben, mind grafikában, de még az x2 től is jócskán, igaz csak szerintem....
  • rotator
    #1095
    Mindig jön új.
  • Ace McCloud
    #1094
    Sziasztok!
    A játékban a konzolokon felvehető missziók elfogynak, vagy mindig újak, és újak jönnek kifogyhatatlanul?
    Csak azért kérdezem, mert nem tudom, hogy érdemes e mindet megcsinálni.
    Előre is köszi a válasz(oka)t
  • rotator
    #1093
    Ez a védelem miatt van tudtommal. 0 kreditbe kerülnek a cuccok?
  • heyainc
    #1092
    Sziasztok! Egy kis segitség kellene.

    Warez verzióval játszom.Nemrég fejlesztettem a gépet, és ugyanaz a probléma, mint ami rég is volt.
    1.3-ba patcheltem, reloaded crack hozzá, és az nvidia fix, bár arra nincs szükségem de azért beraktam, mikor már nagyon el voltam keseredve :)
    Szóval vagy elkezd rázkódni az egész képernyő, annyira hogy az már játszhatatlan, vagy minden homályossá válik.
    Ráadásul eddig újrainditottam a játékot mondjuk 25-ször, és abból kétszer volt olyan amilyen kellene hogy legyen, tehát szép, úgy hogy minden a helyén van: bloom, árnyék, stb.

    Konfigom: Amd 4400x2, radeon 2600 512mb, asus m3a, 4 giga ram.
  • rotator
    #1091
    Csekély másfél év alatt végigvittem.
    Megvan a 100 artifact is, a zero drive... azt hiszem, akkor ezekután lehet uninstallálni.

    Egyébként meg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...meglepődtem, hogy a csávó nem jött össze a csajjal a végén, az újdonság erejével hatott. :D A főellenfél flottája meg tisztára olyan volt, mintha a Titan A.E.-ből lépett volna ki.
  • gyuri222
    #1090
    nincs kész, de nekem is segíthetne vki
  • Styrex
    #1089
    Magyarítás már készen van hozzá?
  • gyuri222
    #1088
    Cyruss666

    igen jó, csak majd újra fel kell tenni hozzá a cracket és már indul is