12
  • Brankley
    #12
    Még nem olvastam ki a könyvet, a felénél tartok, eddig nagyon tettszik, úgyhogy énis várom a filmet!
    Főleg, hogy szeretem Tom Hanks-et
  • Murdoc
    #11
    Hát, a könyben csak az nem tetszett, hogy alapvetően féligazságokat állít, és mikor annyiszor mondja hogy már elhiszed, akkor erre alapozva mond egy orbitális baromságot. De a könyv izgalmas, és filmvászonra kívánkozik, bár a jobb részeiből simán kitelne egy 3-4 órás film. Remélem azért nem lesz ilyen hosszú :)
  • YakHead
    #10
    Szőrszálhasogatásból jeles
  • Falatka2003
    #9
    Nem. A képen Sir Ian McKellen színész látható.
  • yves
    #8
    vg: Ebben a Wikipédia-cikkben elég részletesen leírják a cselekményt. (A csattanókat is.)
  • Augustus Gigo
    #7
    hmm képekkel csak annyi a baj , hogy a felén a rendező bácsi van
  • Augustus Gigo
    #6
    Csak nehogy úgy járjunk , mint anno a Jézus utolsó megkisértésével,hogy Magyarországon nem engedik vetíteni.....
  • ViperNet
    #5
    A könyvet nem olvastam, viszont mostantól nagyon várom a filmet. Tom Hanks sztem remek színész, Audrey Tautou ártalmatlan tekintetéről nem is beszélve. Remélem tényleg nagyon jó film lesz, nem olyan, mint a mostani silány filmek.
  • vg
    #4
    Miről szól a könyv?
  • YakHead
    #3
    a 13-as képen nem Gandalf van?
  • YakHead
    #2
    Hát te már csak tudod. Te nagy szakértő vagy az ilyesmiben. Főleg, ami a filmeket illeti igaz?
    Kiváncsi vagyok vajon mijen kritikával fogod illetni, ha a mozikba kerül. Ha véletlenül nekem is teccene vajon rohanjak pohárért a mekibe?
  • Falatka2003
    #1
    Nagyon kíváncsi vagyok a filmre. A könyv tetszett.
    És előre várom a cirkuszt, amit a katolikus egyház fog csapni. Mekkora luftot rúgtak a regénynél is!
    Botránynál nincs jobb reklám. ;-)