11
  • Cat 02 #11
    1szerűen és naygszerűen
  • Falconer
    #10
    Én sohasem tudtam felfogni, hogy hogyan lehet ekkora hülyeségekkel játszani.
  • onimusha
    #9
    nagyon jó a játék, de rövid ha csak a fő dolgokat nyomod akkor úgy 1 nap
  • Dr4gonlord
    #8
    Morrowind . No offense, de a Morrowind a legszabadabb RPG, legalábbis a Gothic II során (ameddig elvittem, mert nem tetszett) nem tapasztaltam akkora "függeszdfelafőküldetést, aztán amikor elég erősnek érzed magad, folytasd" meg "odamész ahová akarsz, akkor amikor akarsz, és azt csinálsz amit akarsz" meg "van egymilliárd mod, amiknek ha a legjavát kipróbálod, csak azon gondolkozol, hogy eddig hogy húztad ki nélkülük" részt. Az Oblivion meg a Gothic III, az érdekes lesz. (Amúgy D&D fan vagyok, és ezek az RPG-k az egyetlenek, amikkel hajlandó vagyok hosszútávon foglalkozni a D&D meleltt, de 90% D&D).
  • Zoliz
    #7
    Egész tűrhető. Olyan Gothicos beütés. Persze szebb, de messze nem olyan hangulatos. Nincs olyan szabad játékélmény. És rövidnek tűnik. Persze a Gothicot csak a Gothic múlhatja felül.
  • Manki
    #6
    Jah
  • Canis Minor
    #5
    A harmadik képen a kiscsákó elég érdekes helyen matat a kardjával...
  • SniperWolf
    #4
    Biztos megér egy próbát, egész jónak igérkezik. Az első képen például a nyilas: cáfolja a fizika egyes törvényeit... :D
  • NEOreg3
    #3
    nem szerzem meg neked, ne is álmodj róla:D
  • Goth
    #2
    áh na végre valami jó cucc!
  • year
    #1
    Hát nem rossz.nem szeretem az ilyet de azért letöl akarom mondani megveszem mert tudniillik én még az ingyenes progikért is fizettek