60
David Balaine street magic
  • Lyan Kyj
    #60
    ÍGY
  • Attila8805
    #59
    Ezt hogy?
  • JGTC
    #58
  • Randah
    #57
    Bűvésztrükkök - Levitáció
  • Dichter
    #56
    Igazad van, hogy a trükkök úgy varázslatosak, hogy nem tudod, hogy történnek, de én már csak ilyen kis kíváncsi vagyok. Egyébként ha elolvasod mind a 4 cikket, bennevan, hogy vágott jeleneteket adnak le. Van egy amikor a nézők reakcióit látod. Az amikor csak 5 centit emelkedik ezzel a levitációs módszerrel. Amikor meg azt mutatják, hogy 15 centit emelkedik, felemlték csörlővel, vagy valamivel. Szerintem.
  • Pontius #55
    Elolvastam a trükk leírásod, és ott a lényeg, hogy a néző kb. 45fokos szögben látja a mágust ezért a távolabbi lába takarásban van (haverod esetében még a mackógatya is besegítt)
    Na de a David Blaine videóban mindkét lábát látod hátulról, látható hogy a talpa vízszintes pozícióban van, és ha a földön nézed az árnyékot akkor egyértelműen látható, hogy elemelkedik. És nem 3-4cm-rt mint a haverod hanem 10-20cm-t.

    Amúgy halvány lila fingom nincs, hogy csinálja mint ahogy arról sem, hogy a kártyát hogyan rakta bele a sörösüvegbe, vagy azt sem, hogy hogyan tapasztotta a kirakatüveg túloldalára pont azt az 1 kárytát, de igazából nem is akarom tudni. Ez így szép és jó és maradjon is igy
  • Dichter
    #54
    Ez egy fórum, tiszteletben tartom a véleményed, de szerintem is így csinálja :)
    Esetleg van más elképzelésed róla?
  • Pontius #53
    szvsz köze nincs hozzá...
  • Dichter
    #52
    Ez egy haverom, aki életében először csinálája ezt a lebegést.
    A 3. próbálkozást nézzétek.

    ~15MB .mov
  • Dichter
    #51
    láttam a videot. Így csinálja, mindjárt rakok bizonyítékot.
  • Pontius #50
    Ez baromság, biztos nem igy csinálja...
    A #37-es hozzászólásban van egy videó. A videó 11 perc 10 másodpercét nézd meg
  • Dichter
    #49
    SPOILER 1
    SPOILER 2
    SPOILER 3
    SPOILER 4

    Aki nem kíváncsi rá, hogy csinálja Blaine a levitációt, az TÉNYLEG NE NÉZZE MEG!!!
  • ugot2know
    #48
    lehet,hogy ő éppen az és az zavarja!
  • JGTC
    #47
    van akit érdekel ez a része is van akit nem
    szerintem mindenki eltudja dönte, hogy megnézi vagy sem
  • Davidus
    #46
    Ilyet csak nyomik olvasnak el. Ez a bűvészet lényegét öli meg.
  • magus
    #45
    keresztnev stimmel:)
  • Dichter
    #44
    De ettől még lehet egy két trükknél beépített ember. Mondjuk ennek ellentmondanak az emberekből kiváltott reakciók.
  • ugot2know
    #43
    Hmmm,azért nem hiszem,hisz az utcán csinálja a vele szimpatizáló emberekkel...
  • Dichter
    #42
    Nekem az is megfordult már a fejemben, hogy vannak beavatott emberek.
  • ugot2know
    #41
    persze,hogy mind trükk.pl. az óralevételnél sztem a kiválasztott annyira a kártyára koncentrál,hogy nem veszi észre a karóra eltünését!
    Sztem a kártyánál is vhogy rögtön a tetejére pakolja ill. megjelöli az ujjával magának az előzőleg kiválasztott lapot!
  • Dichter
    #40
    Pontosan. Én is kíváncsi lennék rá. Vicces lenne bemenni a suliba, és átlevitálni az előadón :)

    De egyébként az érdekes, hogy mindíg valami épület mellett áll, és mindíg háttal a kamerának, és a nézőknek. És reálisan gondolkodva, valami kötélnek kell lennie, mert az emberek nem képesek lebegni. Vagy ő mégis??
  • ugot2know
    #39
    Ha valaki rájött valamelyik trükkre,az ide leirhatná...talán nem gondolja senki sem illúziórombolónak :)
  • Dichter
    #38
    Hát ez..... ez bazmeg kész. Mást nem tudok mondani...
  • ugot2know
    #37
    Innen le tudja szedni a pár kártyatrükköt és a repülést tartalmazó videót,akinek kell:Blaine street magic
  • JGTC
    #36
    akkor linkeld már be légyszi

    (ma lesz asszem a TV-ben)
  • ugot2know
    #35
    megvan az uccso 13 perc rossz minosegben,ha vkit erdekel!sajna lemaradtam az elejerol!
  • JGTC
    #34
    francba nem láttam nézte valaki??
  • JGTC
    #33
    az nincs de van más :))
  • laliking
    #32
    tessék még berakni vidokat!! :)
  • JGTC
    #31
    ezt a trükkjét pont adták kedden
    amikor már majdnem teljesen kihúzta a cérnát mondta a melette álló fószernak, hogy húzza ki ő, a faszi meg alig mert hozzá érni
  • JGTC
    #30
    van aki futva menekül előle amikor ilyet lát :DDD
  • CSOCSO
    #29
    abbol lattam tavaly egy ket reszt.. nagyon zsir volt.. foleg mikor felemelkedik:D az emberek eskuszom boszorkanynak neztek:D
  • Jano
    #28
    Jópár éve a német RTL-en láttam egy műsorban, iszonyatosakat művelt.
    Legjobban a cérnás trükkje jött be, lenyelt egy vaskos, fekete színű cérnát, aztán hasgörcsöt produkált, majd, mikor az alábbhagyott, felhúzta a pólóját, és a szőrős hasán látni lehetett egy, a többitől kissé vastagabb szőr-szerűen kiálló valamit, ami persze a cérna volt. Megcsípte a végét, és kihúzta, asszem Tyra Banks állt mellette, de olyan arckifejezéssel... :D
  • winnie
    #27
    rá kell keresni - a t.h.e.m.-nek van homepage - én tavaly az egyórás műsort torrentről szedtem (onnan szedtem most ezt ki) - talán emule-on még fent van.
  • Lyan Kyj
    #26
    Ez a fejes nagyon ott van, tudsz még ilyet, v ehhez hasonló videó-linket?:D
  • Takezó
    #25
    1) vessző kéne a címbe
    2) SP rulz
  • winnie
    #24
    külföldön nagyon jó street magic-es arcok vannak - elég soknak van műsora, david blaine-ét is anno leszedtem a netről, nagyon keni.

    tavaly a T.H.E.M. jott ki ket feloras musorral az nbc-n, valahol fent van a neten, gondolom meg.

    az egyikbol kivágtam egy kicsit - éppen a passions c. szappanopera sztárjaival készít interjút az ürge, amikor elkezd köhögni. a hang kicsit csúszik, de a látványos régi trükk mindenért kárpótol. vajon mit reagálna ilyesmire az ember?:)

    THEM - szerintem ez nagyon aranyos
  • Aquir
    #23
    az jó rész volt :D
  • Laky
    #22
    nahááát, miből jöttél rá? :D
  • JGTC
    #21
    erről még nem is hallottam, elég durva lehetett