14
  • AeroS
    #14
    A Voip Buster nem vmi jó sztem, legalábbis gyakran szaraxik. Viszont nincs más normális ingyentelefonáló, pedig lehetne végre...
  • Hegyikecske
    #13
    Hmm, ha csak ne makarja megvenni a skype-ot nem tudom mi értelme van, ugyanis ha nem fog többet nyujtani (pölö ingyen telefonálás vezetékesre, vagy mobilra, legalább amíg elterjed, vagy sokkal kedvezőbb árért)addig mért térne át rá bárki is? nekem régen volt skypeom de mostmár arra sincs szükségem mert 1partnerrel lehet msnen is beszélni (persze ha több kell akko télleg jobba skype) de ennél mivel fog többet nyujtani a kuglinak a teloja ?:D
  • ebertek
    #12
    Egyelőre nem nagy durranás a Google Talk, de legalább jelzi, ha jött GéMailem
  • fapapi
    #11
    voip ról magyar leírást nem tudtok keríteni lényegében mire is jó pontosan ?
  • fapapi
    #10
    Nekem csak egy ingyenes megbízható sms küldő hiányzik minden egyes programból bár az icq ban benne van de a magyar szolgáltatók lenyomták.
  • Ajnasz
    #9
    Kár, hogy jelenleg még csak windowson működik a telefonja. A skype ebből a szempontból jobb.
  • thomyka
    #8
    A voipbuster oldalán megkeresed fent:
    buy credits/sign in, arra kattintva bekéri a felhasználó nevedet és jelszavadat. Miután beléptet, buy credit-re kattintva megadod, hogy mivel akarsz fizetni, pl: credit card-al, ha van dombornyomott bankkártyád, akkor megadod az adatait, és máris a buy this gomb lenyomása után fel is van oldva az 1 perces korlát...
  • Sylvester
    #7
    Én ezt nem nagyon értem :) nem tom hogyan kell hivni , meg hogy lehet ugy hogy beirok egy számot pl. 00361555-555 ? és ezt hijja ? Na nem baj nekem egy mail kezelő rejlik egyenlőre benne :P
  • SASboy
    #6
    A voip már szarakodik nekem.
  • FecaA
    #5
    Voipnál hova kell küldeni azt az 1 eutot, hogy ne bontsa a vonalat 1 perc után?
  • Caro
    #4
    VoIPbuster-rel tudsz egy csomó országban ingyen hívni vezetékest.
    Ha a googlével is ezt lehetne, én inkább azt használnám. Feltéve, hogy maradnak az egyszerű, ad-mentes felületnél. :)
  • Nyers
    #3
    Vhol el kell kezdeni, mert különben lemaradnak. Minél többen vannak jelen az ágazatban nekünk annál jobb, szóval hajrá!
  • FecaA
    #2
    Ezzel tudok telefonálni vezetékesre, mobilra? És hány huf?
  • akyyy
    #1
    Ha ingyen lehet telefonálni mobilra vagy vezetékesre, akkor megéri, addig szvsz nem nagyon fogja megérni a googlenak.