2080
  • Dns5000
    #81
    addig eljutottal hogy belepsz a router config menujeb?:P
    ott keresel valami olyat, hogy port forward vagy virtual server, ott megadod a portot amit forwadolni akarsz meg a geped belso ip cimet
  • Dns5000
    #82
    igen a bfme2 igen erdekes dolgokat csinal, sajna en sem tudok hostolni, latjak a jatekot amit csinalok de nem tudnak csatlakozni meg akkor sem ha 1024 tol minden forwardolok, es tuzfalat kikapcsolom :/
  • Rikkel
    #83
    Hello sziasztok ! Lenne egy kis problémám!!!! Kérlek segítsetek ha tudtok!
    Ezt írja ki amikor beakarom kapcsolni: Mediation server has rejected your login request! Valaki segítsen mert már itt szenvedek vele egy elég hosszú ideje!!!!
  • LeePí17
    #84
    érdekelne itt vkit 1 Battlefield 2 mérkőzés HAMACHIN keresztül??
    az szóljon. (PM)
  • satan71
    #85
    Kicsit késve de engem érdekelne.
  • Khamwasss
    #86
    Mi lehet az oka annak, ha két ember mindenkit zöldnek lát, de egymást sárgának látják?
  • Balumann
    #87
    router vagy tűzfal
    próbáljon mindenki reconnectelni (újraindítani a hamachit), ha nem akkor vagy router vagy tűzfal blokkolja. De általába megszokta oldani egy reconnect, főleg hogyha mással sikerül kapcsolatba lennie (tehát zöld), és a másiknak meg sárga.
  • acsati
    #88
    hellotok
    Ha van routerem akkor tudom használni attol még ezt a progit?
  • Balumann
    #89
    persze, könnyen beállítja a routert
  • ACE
    #90
    Ha támogatja a routered az UPnP-t és kompatibilis is, akkor igen. Legalábbis az újabb hamachi-val, asszem 1.0.0.56
  • Rusy
    #91
    hi tudja valaki mikor sárgul ki a progi? és olyankor nem lehet sem eléri sem pingelni
  • arty
    #92
    upnp nélkül is megy! az én routerem (dlink614+) pl upnp bugos, igy manualisan kell a magic potot a gépemre irányitani és megy perfektül!
  • Kaleb222
    #93
    Heroes 5-öt próbálok játszani Hamachin. Lanba van kötve két gép
    egy routerrel. Bárhogy próbálkozom, nem működik az emuláció, nem
    látják egymást a gépek a játékban. Pedig a hamachi "szobájában" már látják
    egymást. Portot forwardoltam, tűzfalat kiiktattam, mi kellhet még?

  • ACE
    #94
    Ha LAN-ba van kötve a két gép, akkor miért hamachi-val próbálkozol?
  • Kaleb222
    #95
    Mert valamilyen furcsa okból mióta a sima LAN-t felcseréltük routerre,
    nem látják egymást a gépek játékokban. A furcsa az, hogy megosztott
    mappákat, ilyesmiket simán lehet csinálni és látja is a másik.
    Lehet hogy port forwardolni kell minden egyes játékot és alkalmazást?
  • Rusy
    #96
    szerintem csak sima dhcp-vel osszatok ip-t a routerből és mennie kell...
  • ACE
    #97
    Milyen router? Lehet van benne valami tűzfal, ami lefogja, de LAN-ban egy router sima swich-ként működik, tehát nem szabadna lefognia semmit...
  • Rusy
    #98
    jaja esetleg ha a roueron túl van valaki akkor lehet gond, egyébként mennie kell
  • Balumann
    #99
    próbáltad már más játékkal?
  • Kaleb222
    #100
    Más játékkal még nem, de most nézem a DHCP-s tippet és rendesen ki van osztva
    belső IP mind a két gépnek. Mindjárt felrakok valami másik játékot és próbáljuk
    azzal. Köszi a segítséget!
  • bazza
    #101
    Rome Total War-al nem akar műxeni... pedig más játékoknál ment. Már megpróbáltunk mindent. Nincs különösebb tűzfal, nekem van router, de nyitottam neki portot szal már nemtom mi lehet. A progiba látjuk egymást, minden zöld, de játékba LAN-ban egyedül vagyunk, senki sem látja a másikat. Ötlet?
  • Balumann
    #102
    Ha más játéknál műxik akkor a játékkal van baj minden bizonnyal. Próbáljátok cserélni hogy ki hosztol (játékba). Ha nem megy akkor lehet hogy a játéknak szar a lanja, vagy ebbe is valami trükk van hogy ne lehessen így játszani mint a NFS Most Wanted-ba.
  • reger
    #103
    Elméletileg felteszem a hamachit ,beállítok neki egy tetszőleges portot ,és kész semmi mást nem kell állítani?
  • Redokee
    #104
    nemtudja valaki hogy hogy kell (vagy egyáltalán lehet e) hamachival heroes V-t tolni?
  • ACE
    #105
    olvass vissza
  • Redokee
    #106
    de engem nem lanba érdekelne... hanem a direct ipn keresztül.. vagy nem leheT??
  • Balumann
    #107
    Ez hamachi virtuális lan-t hoz létre, és így neten keresztül lan-t tudsz csinálni bárkivel és így lehet játszani vele. Heroes 5-öt írták lejjebb hogy lan-ba vannak kötve, és nem megy, és hamachival próbálták, és nem megy.
    És ez hamachi forum, talán próbáld ki valakivel hogy megy-e direct ip-n, ha nem, akkor valószínű nem lehet.
  • Akos17
    #108
    hello
    azt meg lehet csinálni, hogy routeren belül két hamacsi van? :) vagy akkor mást kell beállítani a két gépen?
  • Balumann
    #109
    2 gép van és routerrel van összekötve és megosztva a net közöttük routerrel?
    Igen, akkor asszem bekell állítani külön a portot (mind2 gépen más portot gondlom), és akkor megy. Nem tudom potnosan ennek a működési elvét, de szerintem mindenképp megy.
  • HSplitter
    #110
    Sziasztok! HA valaki szeretne HD2 multizni akkor keressen fel MSN-en: [email protected] És ha már ott jártok akkor nézzzétek meg az oldalunkat: www.heroesclan.extra.hu
    Az nem baj ha nem eredeti a játékotok!!!
    A többit msn-en beszéljük meg! Jelentkezzetek bátran :)
    Hidden & Dangerous Powaaaa! :)
  • HSplitter
    #111
    Amúgy szerintem jó kis proi ez a hamachi, és nekem működik mind a 2 gépemen! És a net rooterrel van megosztva!
  • HSplitter
    #112
    progi*
  • HSplitter
    #113
    Amúgymeg hamachi szobánk a következő: Név: publichd2
    Jelszó: publichd2
    Az jöjjön aki télleg Hidden ANd Dangerous 2 -őzni akar!
  • zltn2
    #114
    Hello!
    Letöltöttem a hamachit de sajnos nem tudom hogy kell használni.... ebben szeretnék segítséget kérni. Az egyik haverommal szeretnénk jáccani, és akármivel lehet-e? és csak ketten vagy többen is lehet?
    A segitséget elöre is köszönöm!(ja és persze elsösorban hogy hogy kell használni)
  • Balumann
    #115
    én mikor már letöltötem, egyből rájöttem hogy kell használni mert rohadt egyszerű :/ nem tom mit nem lehet benne érteni.
    ÍRtam még valamikor hamachihoz faq-t, olvasd el (ittvan az aláírásomba a link)
    És igen, aminek van lan-ja, azzal (pár kivétellel) lehet játszani mindennel.
  • torma1
    #116
    Hali!!!Többieknél a cim 5.46 én 5.47 ez miért van???Hogyan lehet megcsinálni???Valami C class-ra hivatkozik egy játéknál!!!
  • berlinboy6329
    #117
    Hanachin bármiféle kalóz stratégiával is lehet tolni?
  • torma1
    #118
    Hi!!Asszem ja de nem mindig jo!!!
  • Balumann
    #119
    Majdnem mindennel ami lan-ba is megy (sima lan-ba), de azért van egykét kivétel tapasztalataim szerint. Counter Strike-nál, akármelyikkel próbáltuk (CS 1.6, illetve most CS Source), mindig C class-t ír (gondolom torma1 te is erre gondolsz), aztán a NFS Most Wanted is ellenzi valahogy, de ahoz van egy trükk (kikapcsolja a netet és akkor átlépi ami ellenőrzi a netet, és utána asszem visszanyitja a netkapcsolatot is, és akkor jó. Mondjuk mást amit eddig próbáltunk minden ment. Illetve a Heroes 5-öt mondják hogy nem jó, de próbálták már sima lanba is és úgy se jó.

    Amiket én hamachival játszottam, teszteltem (nagyobb játékok): Star Wars Battlefront 2, Splinter Cell Pandora Tomorrow versus, Splinter Cell CT Versus, NFS Underground 2, Age of Empires 3 (ez nem mindig működött), Battlefield Vietnam, Battlefield 1942, Motocross Madness, Tony Hawk's Underground 2

    Ahol nem írtam ott gond nélkül működött, szóval műxik rendesen. És akivel legtöbbször játszottam routerrel van, tehát az sem akadály ;)
  • Balumann
    #120
    lehet hagytam ki játékokat, ezeket is nehezen szedtem össze :)