133
Way of Crime
  • ranGer2
    #41
    Hát ja van pár kimapolt kocsi meg ház amiről készült pár render,azt sanyi.. még nagyon sok van hátra és nem is biztos h elkészül..
  • Calver
    #42
    az idiótákat leugatjuk, ezt 2k hozzászólás után tessék megtanulni. a 13-14 éves kiskölyköket akik ilyen sötétek azokat meg végképp. ez a fórum így müködik.
  • Calver
    #43
    te tényleg ekkora vadbarom vagy?
  • Calver
    #44
    szimpatikus, meglátjuk mi sül ki belőle.
  • ranGer2
    #45
  • Lacc
    #46
    Valszeg semmi.
  • 12346
    #47
    kisebbség vajon lesz-e benne?:P
    mellesleg tényleg szurkolok, hogy legyen vmi. mafia óta nem gémeltem semmi jóval (ilyesmivel):( annak, meg, hogy bp, külön örülök. legalább ismerem is. remélem lesz benne manuál váltó meg minden:))
  • Sephi
    #48
    Jah oszt majd lesz Expansion... Godollo City :DDDD
  • gercse
    #49
    jó de akkor ezt te milyen forumnak tartod?mert bevállalod hogy ez egy "ilyen forum" ez mit jelenet,mert szerintem aggresszív
  • M@TriX
    #50
    háát, ez még igen csak a fejlesztés elején van... de ígéretes
  • Dzsega #51
    Vaj miért kérded, hogy lesz-e benne "kisebbség"??? Csak nem kiirtanád őket????
    Minden játékban van "kisebbség" akkor itt miért ne lenne???
    Jó lenne ha raknána bele némi carmageddon stílust is ha elütsz egyet kettőt kapsz némi búnuszt.
  • Dzsega #52
    Ez azt jelenti, aki hülye az haljon meg!
  • Calver
    #53
    kb ahogy az előttem szóló írta. tudod, itt sok rossz ember van gyerekkori elfojtott agresszióval, akiket vertek a szüleik, blablabla... egyszerűen a fórum közössége kiszűri a debileket, mégpedig ugy hogy legyalázza őket a sárga földig, és ezek után kevés embernek van kedve mutogatni itt hogy ő mekkora lazacsávó, vagy ha mégis van azokat meg majd a modok elintézik. és ez így van jól, ezért láthatóan kevesebb itt az idióta mint más magyar fórumokon.
  • ILLNeo
    #54
    az indexen sokkal kevesebb van...
  • forza milan
    #55
    ja!ahogy nézem pl a texturazatlan hidakat,nemtom,dehát engem egyelöre nemlepett meg!de majd meglátjuk ha lesz ingame kép!
  • Dzsega #56
    Itt náhányan nagyon leszólják hogy így meg úgy szar. szerintem nagyon jóóó, azért mert én már láttam 3ds tervezőprogit. mutatnék képeket hogy mennyit jelent szerkesztő ill ua a kép lerendelt formában. ég és föld. nincs tükröződés átlátszóság fényefektek stb... aki meg látot már az tudja ha ost szerkesztőben így néz ki akkor az nagyon jó leszkész állapotbn...
  • Dzsega #57
    náhányan=néhányan, mutatnék képeket de nem tudok mivel nincs., ost=most
  • forza milan
    #58
    reméljük!énis láttam már,csak én hülye vok sajna hozzá!:)ha ez igyvan,akkor
  • forza milan
    #59
    helyzet?vmi hir?
  • McGrady
    #60
    igen, a madárinfluenza újabb áldozatot követelt
  • quakerman
    #61
  • XenonIceX #62
    szerintem gagyi játék lesz ha nem lesz benne 8ker
  • DJ Skyline
    #63
    nem tom miért fikázódnak sokan a játékkal kapcs...sok nyavajgás volt,hogy de jó lenne egy GTA stílusú játék ami magyarországon játszódik...most végre készül valami máris így szar,úgy szar,stb...emberek van 8 kép meg 10 sor infó...majd ha lesz demo,akkor lehet mondani az ilyneket,de amíg nincsen semmi ilyesmi addig miért mondtok róla rosszat,meg miért írjátok le?

    mondjuk az elég tré,hogy meghalunk a végén,ez nem tetszik nekem eddig
  • Dzsega #64
    végre nem egy heppy endes dolog...
  • tigeroo
    #65
    bűnöző magyarországon? ugyanmá, a renccer utoléri előbb-utóbb
  • Csuhai G
    #66
    Az egyik kitalálója a játéknak + még 1 fejlesztő kilépett a csapatból. + aki figyelte a híreket, az tudhatja, hogy a fejlesztők ígértek egy ingame videót karácsonyra! Ebből sem lett semmi...
    Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem szépen-lassan összeomlik a projekt!
  • Duddits
    #67
    Rig'n.'Roll-t is hány éve halasztják...
  • gumikacsa
    #68
    Nem hiszem, hogy össze lehet hasonlítani a rig-gel. Az már kézenfogható, az 2005-ös E3-on már játszható demó volt bemutatva, videók, és egy rakat kép. Más, hogy halasztgatnak valamit, meg más, hogy van belőle pár 3dsmax render kép...
  • Duddits
    #69
    Akkor miért nem teszik közzé a demót?? Ha lett volna, biztos valaki lenyúltam volna...
  • gumikacsa
    #70
    Mert a demo kiadásához is a kiadó engedélye kell. Mondom az E3-on ott volt a demo.
  • Duddits
    #71
    Ott voltál? Nem kell semmiféle engedély, ha lenyúlják... Vagyis warez. De mind1. Ne offoljunk.


    Most akkor hogy áll a játék? Lesz valami belőle?
  • 12346
    #72
    én spec pont nem örülnék egy nyomi gta stílusúnak. legyen városos, meg eksönös, de ne a gta nyomdokain. max sok finomítással.
    mellesleg a mafia végén is meghalunk:) legalább nem a megszokott amcsi tömegszar.
  • Duddits
    #73
  • Dzsega #74

    az a gamma maga volt a csúcs!
    nah abbó kellene egy 2. rész.
  • Harly18
    #75
    Úgy látom ebből a játékból sem lesz semmi........ :(
  • Fido4life
    #76
    Az már 99 %
  • Csuhai G
    #77
    Ebből sem lesz semmi...kapják be!
  • grebber
    #78
    Nem nagy veszteség kb Road To Fame szinvonal lett volna!
  • Dzsega #79
    A Vivo Entertainment értesített bennünket róla, hogy a Way of Crime fejlesztése bizonytalan időre szünetel.
    Ez nem jelenti azt természetesen, hogy törölték volna a "magyar GTA-t", csupán a tervezettnél később készül el a játék egy kis szünetelés miatt. A kényszerpihenő oka, hogy a csapat néhány tagja elhagyta a többieket munkájuk gyümölcsével (vagyis a játék egyes fontos alkotóelemeivel, mint például az engine-nel) együtt. Így döntött úgy a Vivo, hogy egy időre felfüggesztik a Way of Crime munkálatait, míg átdolgozzák a játék egyes részleteit.
  • Harly18
    #80
    Szóval akkor évekre leáll majd, plusz évek fejlesztése következik, ha következik.....S talán nyugdijas klubba fogok járni, mikor megjelenik.. :)