23
  • fenya
    #23
    szasztok nemtudjátok a gtlegends kódját?
  • Tomfire
    #22
    Köszi, megpróbálom...
  • K.András
    #21
    Virusirtot ki kell kapcsolni, ha ugysem megy akkor uninstal virusirto és utána menni fog, sajna ez még ilyen...
  • Tomfire
    #20
    Hali! Van egy kis gondom, talán ti tudtok segíteni benne. Miután letöltöttem a GT. demót, és telepítettem, de ha indítani akarom a játékot mindig újraindítja a gépet. Miért lehet ez??? A segétséget előre is köszi...
  • M@TriX
    #19
    én is szeretem a realism dolgokat, de vannak fontosabb dolgok is mint a valósághű modellek és festések...
    az rfactorba majd valaki átlapátolja a modelleket :)
    hasonló az engine ;)
  • M@TriX
    #18
    reklámért egy szép kis bannt is kaphatnál..., ha kiadják a címed, szívesen vernék rád egy kokit.
  • skydrake
    #17
    Ez a játék nekem nem jött be. Nekem Ez jön be
  • K.András
    #16
    Nekem valszeg az a prg is kell majd, csak idegesit hogy egy deka liszensz nincsen benne!Nem igaz, hogy egy DTM vagy egy STCC vagy bármilyen ország tura auto sorozatának valamelyikét nem lehetett volna alapul venni, biztos nem kértek volna annyit mint a nemzetközi sorozatok liszenszeiért, aztán onnantol kezdve lehetett volna akár modokat is csinálni, csak az alap legyen "stabil".
    Ami a GT-t illeti, szerintem unikumnak számitanak az akkori autok-pályák, nehéz lesz ezzel a játékkal elbukni!
  • Toya
    #15
    Ebben igazad van, de mennyivel jobb is lesz sok érdekes bajnoksággal körözni a rFactorban amikor sorban kijönnek majd a modok (DTM, TPTCC, stb...).

    De te a GT miatt veszel játékot, más meg másért :)
  • K.András
    #14
    Ebben tévedsz, szerintem ez jobb lesz mint neve sincs autokkal szaladgálni rfactorban...
  • K.András
    #13
    Grat!Erröl van szo!Nem ugy kell a géphez állni hogy hu de jol megy, hanem ugy hogy lenyomlak mint a szart :D
  • Marco
    #12
    Valóban. Gyakorlás kérdése volt.
  • M@TriX
    #11
    sajna ez a gém, nem is a profiknak készül, arra az rFactor lesz. én sokkal többet vártam ettől a gémtől, tölteléknek elmegy, a forradalom még várat ;)
  • K.András
    #10
    Gyenge az AI, ahogy megvan az auto egyensulya esélye sincsen.Igazábol ez a része azért mind1 mert ez egy multiplayer játék lesz, és ebben az esetben tökmind1 milyen az AI, ár még elég sok embernek nincsen internete igy nekik számitani fog, bár látod a cikkiro srácot veri az AI :DDD
  • M@TriX
    #9
    ezt a részét én sem értettem, mert professionallal nyomtam a törés miatt, de annyira éppenhogy nenm voltak brutkók, valami egyedit vártam, de nem scripteltek semmi látványosat, csak a szokásos iparosmunka van (ideállís ív, semmi emberi reakciók, mint pl a CRC-ben)
  • K.András
    #8
    "Az ellenfelek ettől függetlenül viszont nagyságrendekkel gyorsabbak nálam."

    Akkor bizony még gyakoroldnod kell, ugyanis még hátulrol indulva is rongyá lehet verni a gépet...
  • M@TriX
    #7
    maxhighrapakoltam mindent, de az ámulat elmaradt... de persze ez csak demó majd meglátjuk mi lesz...
    a hang viszont tuti

  • tamas0929
    #6
    Nekem is csak hamadszorra sikerült elinditani mindig lefagyott és kilépet. Mikor meg a pályára indultam csak nagy nehezen sikerült úton tartani a kocsit. Szerintem túl érzékeny ez az egész, ha kormánnyal egy kicsit elrántom már pörög ki a kocsi. Én is azon a véleményen vagyok hogy szar. RÁadásul a grfaika sem nagy cucc. Talán, ha jobb gépem lenne.
  • 1992
    #5
    egy szar játék
  • Roli
    #4
    Csak azt tudnám, hogy miért októberben adják ki a játékokat :D nem lehet egyből kipróbálni mert tanulni kell
    Jó tudom a karácsony miatt :D

    Amúgy jó kis játékÍgy már 3 játék lesz a tervemben: NFSU MW LadaRacing GT Legends :D
  • csuhi
    #3
    szerintem a dinamikus napszakváltozás sikerült benne legjobban... egyszerűen gyönyörű
  • TothLaci
    #2
    Én is ki szerettem volna próbálni, de szabálytalanul leállt a gépem. :/
  • alien47
    #1
    Epekedve varom!!!!!!!!