Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Brigicsaj
#9759
jááááááj...😄 LOL

xD

pajti
#9758
zombi gyerek balról <#idiota><#ticking>

mateus33
#9757
Nagyonpojjén😄

#9756
aztaqva aki ilyet felvesz 😄DDDDDD

REAL MADRID

#9755

#9754
a középsõ még nem is rossz!!!

REAL MADRID

allock
#9753
lufi 😄

#hhwnd

Brigicsaj
#9752
jessssszus.....ez azért már túúúúlzás! <#ijedt><#wow1>

xD

mateus33
#9751
Hm,két lökhárító nem fér el egymás alatt.

mateus33
#9750
Hát jah,az ilyenek súlyos betegségben szenvednek😄

CheAteR88
#9749
akkor itt mégegy példa:

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

CheAteR88
#9748
😄 de ennek a betegségnek mekkora súja lehet
jó elfogadom hogy igazi de hát akkoris MEKKORÁK<#wow1><#wow1><#wow1>

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

mateus33
#9747
A mai világban nem csodálkozok semmin,annyiféle betegség van már😄

CheAteR88
#9746
😄
azé ekkora daganatról még nem halottam😊)))))

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

Visitor
#9745
ha nem photosopp akkor daganat <#eplus2>

THE HUNTER coming soon ^^

LSL
#9744
Most mért kell rögtön ilyen pesszimistának lenni?<#nevetes1>

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

gandal
#9743
😄DD

CheAteR88
#9742
lol az ott szerintem PS😄

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

#9741
CheAteR88
#9740
LooooooooooooooOooooooooooooooooLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

CheAteR88
#9739
én velük örültem😄

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

mateus33
#9738
Íme az új L'oreal reklám. Mert megérdemlem<#vigyor3>

mateus33
#9737
Jah,meg élõben lehet,hogy "kicsit" komolyabb jelenség😊 Az biztos,hogy nem gyenge csaj.

DanielT
#9736
Nos, a teste rendben lenne, de a feje, a haja, az egész stílusa annyira taszít, hogy el nem tudom mondani.
mateus33
#9735
Igazad van nagyrészt,bár azért egy ilyen kar számomra kiábrándító tud lenni,de hát kinek mi.

bens
#9734
miért? nem?

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

Carlos
#9733
LOLOLOL!!!

Þór vígi þessi rúnar

DanielT
#9732
Te csak tudod 😄
bens
#9731
arra nem gondoltál h az irigység beszél az ilyenekbõl? sajnálják h nekik nem jutnak ilyen csajok és h ez ki ne derüljön, inkább fikázzák õket. sztem rá kell hagyni az ilyenre.

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

bens
#9730
megb@sznád Te azt a görényt, ha lehetne...

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

#9729
Igazad van (részemrõl).
#9728
Te sem szoktad olvasmni a topikot...

#9727
hangyányit csak egy hangyányi tiszteletet kérek

JGTC
#9726
Partyangel-rõl dobjatok már légyszi egy képet, havernak akarom átküldeni de nincs kedvem visszakeresni thx!

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#9725
hát nem tudom, lehet én adom le nagyon a szintet amit igazán nem hiszek mert a barátnõimet mindig elismerték kellemes jelenségnek, nem csak szubjektiven haverok hanem hivatalosan is de azért ezt én tulzásnak tartom "Ez a bal oldali vajon azt hiszi, hogy nem görény?" hát azért ez erõs tulzás, jó elég csunyácskán néz<#idiota> de azért ezen a képen #9707 nem modanám rá ezt.
az arcát nem nézve, szépen ívelt hát, formás mellek, gyönyörüen bordás hasfal, isteni csipõcsontok. nem, nem a tökéletes lány, közel se, de ahogy igy látom szép teste! lehet. Talán feministának fog hangzani<#whatever>de itt azért nagyon durva rongák érnek soxor nagyon kellemes lányokat, most csak egy példa de azért egyesek beraknak ténlyeg felettébb dekorativ hölgyeket, amikre ilyen reakciók jönnek:
"jujjj béna, szörös a karja(???)"
"pattanásos a segge"
"mittomén mi a franc van a mellén"
jó nem ezekre a lányokra mondom, csak ugy ezek a beszolások maradtak meg.
Ugyan már ha valakinek ilyen nagy pofája van, hogy így csámcsog valakin, ugyan nézzük már meg! rakjon már be a kedvesérõl képet, mert biztos tökéletes. vagy csak a kedves hugáról mert ilyen hozzáállással jó ha õ hozzápiszkál... bottal persze...
Ja vagy valóban tökéletes a barátnõtök? ténlyeg, 2 dimenziós igaz? photoshop meg minden játszik.

Az ilyen barmok miatt van a nõknek folytonos kisebb rendüségi érzésük, az ilyenek miatt utálják a testüket még az igazán dögös nõk is!

Jajj elnézést, mert most valszeg csak azok olvassák el akik kulturáltak, mert én hiszem hogy ide leginkább ez a fajta ember jár, csak az egyéb... hát azok... na mind1 róluk a véleményem pár sorral fentebb

JGTC
#9724
jesszus úristen mik ezek <#conf><#csodalk>

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#9723
naja...kellett volna képet csinálni a buli elején is róla (bár lehet már akkor is piás volt 😊)

#9722
inkább csak kicsit levan ittasodva...

buli elején friss sminkkel Õ sem lehetett rosszabb, mint a Party Liliomok😊

http://gaborszantai.co.uk/

#9721
a kék farmeres nyaktól lefele <#eljen> amugy elég idétlen <#szomoru1>

#9720
ezt nem értem, sorry...

http://gaborszantai.co.uk/

DanielT
#9719
Ez a bal oldali vajon azt hiszi, hogy nem görény?
vaaa
#9718
jó kis animal szex? <#mf2><#idiota>

hi

#9717

#9716
furcsa háziasított patások lehetnek a környékeden, gondolom rendszeresen meghágjátok az ilyen "lóteheneket"😊))

http://gaborszantai.co.uk/

#9715
nem a gyermekeim anyját látom én sem benne, de "arra" több, mint jó...

http://gaborszantai.co.uk/

vaaa
#9714
A farmeresen a nadrág nincs lecsúszva kicsit ? O

hi

vaaa
#9713
tehén száj, ló fej, ronda bõr, ocsmány kifestés ? nem épp az esetem 😊
ezek persze rólam is elmondhatók <#fogmosas><#fogmosas>

hi

#9712
<#finom><#finom><#finom>
<#finom><#finom><#finom>
<#finom><#finom><#finom>

http://gaborszantai.co.uk/

Vibri
#9711
Hát akkor ez a fia vagy nemtom 😊, én utoljára 3 éve voltam e-ben és úgy emlékszem, hogy szakasztott úgy nézett ki az egyik dj, mint ez a szakállas szatír maki.
De Skyline szerint meg õ a fénytechnikus, ha ez igaz, akkor meg én néztem be csúnyán a dolgot anno. <#vigyor4><#vigyor4>

Welcome To Trance It\'s Time To Dance

peteragoston
#9710
<#taps>