Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mateus33
#9909
<#wow1>😞

#9908
Szomorúan tapasztaltam, hogy a #9848-ba linkelt kisvideo eltûnt a tar.hu-ról.
Az arnold-rave.avi nevû file 4,5MB, és nem sért erkölcsöt, érdekeket, társadalmi politikai hovatartozást, valamint vallási nézeteket. Egyszerû pojén :-)
Felraktam, majd 2 órán belül a tar.hu szó nélkül törölte a regemet úgy ahogy van képeimmel, mindennel együtt, mintha soha nem is létezett volna... Írtam nekik 2 emilt, hogy indokolják meg a történteket... semmi válasz
Ennyit errõl a szennyportálról <#mf3><#boxer>

laslandes
#9907
Sry, a 12+ tényleg lemaradt.😊

Savannah: forrás nightinfo.hu😊

#9906
Az elsõ "gusztusos" "krumplis" mellplasztika nem valami PS kreálmány véletlen?<#conf> Kép forrása?
Nagyon gáz...<#wilting><#zavart2>
banok
#9905
A kis buzi... <#wilting>

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

mateus33
#9904
<#zavart2><#wilting>

#9903

artschi
#9902
szép szemüveg 😊

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

mateus33
#9901

DJ Skyline
#9900
wow!<#wilting><#merges2>

GanXstaZoleeWrk
#9899
kisértéses melinda innen nem is nez ki olyan jol 😄 raklap tancosnõnek csinalt melle van dokk/bed stb. es alulrol nem nagyon fenykepezik õket mert mindnek ott a vágás. Lehet nem a sarki plasztikai sebesznel kellett volna csinalni...

GanXstaZolee#2709

Zetorg
#9898
az elsõ hogy mer így kiállni emberek elé? 😞

#9897
#9835 <#kacsint>

Szega87
#9896
ma délután én is láttam õket de nem linkeltem be , szal most te vagy a rossz <#banplz>

Szabi84
#9895
Az elsõ olyan mintha beültettek volna két krumplit!<#idiota>

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

laslandes
#9894
"gusztusos" mellplasztikák:
kép 1.
kép 2.

Adi
#9893
Milyen zene megy alatta?

Abit NF7 /SocketA, nFORCE2/ Amd Athlon XP 2500+(Barton, 1833MHz, 2x166,512K) CLUB3D ATI 9250 128MB, DDR 512+256mb PC3200 400MHz + X-Box 360 Hitachi, Gamertag: Adi01

CeeZee
#9892
öreglány mindjárt elélvez pff

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

JGTC
#9891
OMG ! !

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

JGTC
#9890
yeaaaaah tatter ribije 😊

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#9889
<#wilting><#bdead><#vomit>

mateus33
#9888
Azaz,a jobboldali😄

degenerator
#9887
ez se jobb

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

Szabi84
#9886
Sikerült meghánytatnod

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#9885
<#rinya><#violent><#banplz><#levele><#confused><#duhos2><#conf>
laslandes
#9884

laslandes
#9883

laslandes
#9882
jahhh, simán kifigyeli a pénztárcát meg a slusszkulcsot😄D

degenerator
#9881
váá, ez nagyon szexuális😛

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

degenerator
#9880
jé, cigányok

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

gabber_saviola
#9879
annyira sunyi annak a sunának a tekintete 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Brigicsaj
#9878
attól függ honnan nézzük....<#idiota>
de sztem mindenki tudja melyikre gondoltál..😄

xD

#9877
illetve a jobb oldali (az irányokkal hadilábon állok) <#szomoru1>

#9876
a bal oldali nem a tatter ribije? <#idiota>

#9875
Szerintem hanyagold! <#idiota><#hehe>
#9874
Nem nekem kell bizonygatni.. én mondtam, hogy tuti egyik sincs több 16-nál <#vigyor>

#9873
Mindkettõ 16. Ismerem õket 😄 Cutter Te lúzer 😉 az uccsó képeid kircsik lettek, feldobjam? 😊))
mateus33
#9872
Elhiszem😉

#9871
Én is elég sok "kiscsajt" láttam már, elhiheted... :-)

mateus33
#9870
Én 17-18nak tippelem õket😊

mateus33
#9869
Én elég sok kiscsajt "ismerek" hugom révén,akik ebben a korosztályban vannak,jópár hasonló kinézetû csaj is van,de látszik rajtuk,hogy fiatalabbak ezektõl.

#9868
Félreértés elkerülése végett a #9860 hsz második képrõl beszélünk (azaz a jobb oldali) ...igaz?

#9867
Milyen arcvonások? <#vigyor> ráncok, vagy mi???? olyan gyerek barbie arca van mindkettõnek mint az állat. Nemtom mirõl beszéltek <#vigyor> Kizárt dolog, hogy 16-nál idõsebbek legyenek...

mateus33
#9866
Az egy dolog,hogy mennyire vannak kisminkelve,meg PSozva,de az arcvonásaikon látszik,hogy idõsebbek ha nem is sokkal,de 1-2 évvel biztosan.

#9865
Aztán miért nem? Ne röhögtess... speciel nem is nézek ki belõle többet!!!
Más kérdés, hogy dolgoztak a képen rendesen, mire ilyen "címlapminõség" lett...

Szega87
#9864
kamu , bazz+ igy nem néz ki soha az életbe egy 16 éves .. max plasztikázva

#9863
Hmm a 2. képen lévõ két "csaj" Isaszegi... 16 évesek... <#taps>
#9862
mateus33
#9861
Hm<#circling>

mateus33
#9860