Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12317
ezek sem lettek szebbek...

lassan rájuk férne egy nagygenerál...

http://gaborszantai.co.uk/

#12316

bens
#12315
hát ez egyre csúnyább sajna.
és még a vámpírt is lecserélte...

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

#12314

#12313
szegény <#wilting>

XenonIceX
#12312
igen barlang szerüen van kialakítva de amúgy elég szar disco mi hugyosnak hívjuk a zene jó annyi

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

#12311
Jóvanna! Fordítva.
Ma mindenkit leoltasz? Bocs.

Ide valami frankót kéne írni? Hát azért se! :D

Bucser
#12310
grat.. látszik, hogy nem bírod a piát😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

bens
#12309
nem ugyanaz

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

JCSR ODIN
#12308

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Siluro
#12307
Ez biztossss yoo buli lehetett...

\"...nagyonprofi Lockonevő szupernagytudású...\" \"...for the love of House, for the love of Beats, for the love of Dance...\"

Brigicsaj
#12306
jól kész voltál..😊)

xD

#12305
Pedig de.

#12304
délben? és?
mi ennyi idõsen nyáron non-stop így néztünk ki...

szép kis balatoni nyár...
szürkebarát... rizling... muskotály... hmmm...

http://gaborszantai.co.uk/

#12303
Nem, csak õszinte...
bens
#12302
bunkóevagy

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

laslandes
#12301
afterparty volt -.-

bens
#12300
másnap délben

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

#12299
Ha 12 órása lenne állítva a gép, akkor 0:06 PM lenne kiírva... Éppen ez az, hogy 24 órásra van állítva a gép. Bocs.
prezi
#12298
lol bazdmeg és engem néznek hülyének... xDDD

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

#12297
Nem akarom védeni a tagot, de márc.12 már vasárnap, valszeg nem 24 órásra volt állítva a f.gép.

Ide valami frankót kéne írni? Hát azért se! :D

#12296
o_O bukta

prezi
#12295
délben hányni ? <#wow2>

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

#12294
Gyúrhatnál egy kicsit, mert olyan vagy mint egy kiéheztetett gettólakó... 😊 Erre tuti nem buknak a csajok! <#nevetes1>
#12293
Tényleg van benne valami Antal Imrés... <#fejvakaras>

#12292
Na ezt hogy hoztad össze<#idiota>, kb. annyira hasonlít rá mint Brad Pittre.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

bens
#12291
és még nincs 18 :@

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

#12290
Ezen a bal oldali srác olyan mint Antal Imre... 😊
degenerator
#12289

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

degenerator
#12288
a nép fejére csöpög a geci

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

#12287
a fejére még nem jutott...

http://gaborszantai.co.uk/

degenerator
#12286
anyu

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

#12285
disco?
igényesnek tünik 😛
valami csepkõbarlangban van kialakítva? 😊
Szega87
#12284
ha nem írod hogy discoba van a kép azt hitte, volna hogy a wc-be <#nevetes1><#vigyor5>

#12283
grat...

\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"

XenonIceX
#12282
ez én vok discoba 😄 névnapom volt. 9 fél Hubertus meg 2 fél Porto

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

bens
#12281
nem kamu

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

I love Techno
#12280
Ez jó nagy kamukép.... (de persze teccik <#nevetes1>)

mooo
#12279
Sztem photoshopos kép....
De kurva nagy 😄
mateus33
#12278
Biztosan ólom van a hajában<#idiota>

Voltan
#12277
LOL, ez hogy nem száll el?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Lynx_TWL
#12276
😄Dddd

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

mateus33
#12275
Elfenekelnéd?😄

mateus33
#12274
Nem mondhatod,hogy nem élvezetes a party😄

Szabi84
#12273
Mert a csavo leszarta a fejét!

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

doubleW
#12272
nem, végülis nem igy van.sajnos ott is gyûlnek a 10évesek és a "rózsaszín fiúkák"😄

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

doubleW
#12271
lol milyen emberek...ez már uristen..nem találok szavakat...még jó, hogy számomra nem az e meg a bank a menõ, igy megkimélem magamat az ilyen...a sokáig tartó rémálmoktól😄😄

\"Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz\"

uHs Gerzson
#12270
Miután megnéztem = <#wilting>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#12269
tetszik mi?<#eplus2><#nevetes1><#nevetes1>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

franc0
#12268
megbüntetném -.-

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014