Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JGTC
#13067
aranyos bnõnek való

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

JGTC
#13066
pont ezt akartam mondani hogy nekem van róla képem ahol szöszke

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#13065
Innen vettem:

portfólió
gabber_saviola
#13064
<#finom><#finom><#finom><#finom><#finom>

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Szega87
#13063
ez a mûcicik partyja volt ?😄

mateus33
#13062
Hûû ezt a képet még nem is láttam,thanx!

mateus33
#13061
CsiniMinis

#13060
Ennek a Virágnak nagyon nagy a heftije, nem?

hefti
mateus33
#13059
Pamela😄

mateus33
#13058
Õ nem bannerbe való?😄

mateus33
#13057
hmhmhááát...

Fido4life
#13056
<#dumcsi>

Szega87
#13055

mateus33
#13054
Õ is beszállna😄

Szega87
#13053
http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=49013#uid49013

Fido4life
#13052
AZ

mateus33
#13051
Ez mikori fotó?😊

mateus33
#13050
Uhhhhhhhhhhhhh<#wow1><#finom>

JGTC
#13049
hangulatfokozó

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#13048

I.C.ram
#13047
Hát tudom is, mivel a tesóm odajárt két és fél évig.
#13046
te aztán nagyon tudod <#taps>

-the invisible-

I.C.ram
#13045
IBS egy szar hely. Menj onnan el, amíg lehet. Kb 4 éve volt még normális hely.
BiG G
#13044
így szebben néz ki... a melle még hagyján, de a szája.. :C

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

mateus33
#13043
Jaja,arra több mint tökéletes😄

gabber_saviola
#13042
elkapnám mint a náthát 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#13041
még mindig tökéletes... 😊
persze csak arra amire kell 😄😄

-the invisible-

#13040
én az ibs-re járok, és bár az igaz hogy sok nagyon szép lány van, de egyrészt nem olyanok akik nekem tetszenek, másrészt úgysem tudnám felszedni õket mert nincs hozzájuk elég pénzem.
azért ámulok bámolok még mindig, így két év után is. aztán meg amikor 5 év múlva találkozok velük a pofájukba röhögök majd hogy még mindig ugyanott tartanak ahol anno, tehát pézes seggfejek kúrogatják õket. <#buck><#nevetes1>

-the invisible-

mateus33
#13039
Sztem azt senki sem mondta,h leendõ gyermekei anyjának képzeli el😊

I.C.ram
#13038
Orra kicsit krumpli, de azért nem csúnya.
Lteebee
#13037
Bérkanca! Ez jó.
Én rohamribancnak hívnám...

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

BiG G
#13036
jaj beesett valami abba a szééép fehér blúzodba kislányom, hadveszemki!!4 <#idiota><#idiota>

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

LSL
#13035
Hol?<#idiota> van olyan is a képen?

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

#13034
de szép kalap<#idiota>

http://gaborszantai.co.uk/

#13033

franc0
#13032
egyébként õsszel benéztem IBS gólyabálra, nem hiszem hogy ott volt, mert amúgy emlékeznék rá :c
azonkívül nem a képen jobbszélen levõ csaj lett volna a bál szépe 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13031
pont errõl van szó. mindenkinek megvan a helye. õ sem azt a pasit keresi aki színházba hordja.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

I.C.ram
#13030
#13011-asban egész kultúrált feje van 😊
#13029
Nem azt mondtam, hogy nem ***nám meg, de nem szeretném, hogy ilyen legyen majdani gyermekeim anyja...

sõt, míg partyban szép látvány, színházban vagy elegánsabb étteremben kínosan érezném magam mellette - egyszerûen bérkancának tûnik...

http://gaborszantai.co.uk/

franc0
#13028
#13014

Gabi meg Heni sehol nincsenek Virághoz képest. (még?)

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Matthew Prosac
#13027
sajnállak hogyha ez rossz nõ neked és azt is hogy teli vagy elõítéletekkel.
biztos lerugdosnád magadról.

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#13026
sajnálak, hogyha ez jó nõ Neked, kimész a Ferencziek terére és egy délután 50 ennél jobb nõt látsz, akik közül 45-nek eredeti mindene...

http://gaborszantai.co.uk/

Matthew Prosac
#13025
Ahhoz képest hogy az ország egyik legjobb nõje, így is sikerült alaposan lefikáznotok. szerintem kib***ott jó nõ ígyis (2004)- úgyis (2006).
Nem tudom volt -e már itt olyan nõ (ütõs) akinek nem kritizálátok valamilyét. A vámpír meg a heni a fogai miatt kapta az ívet, a virág meg most már a keze (!) miatt is.. Nehéz nektek jó nõt találni.

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

Fido4life
#13024
pff..<#eplus2>

I.C.ram
#13023
szilikonos fecskendõvel 😛
I.C.ram
#13022
Tesóm régebben odajárt, és párszor áthozott hozzánk ilyen cafkákat, akkor is néztem nagyokat 😄 Akkor még kisebb voltam, és mindig velem csináltattak a házijukhoz dolgokat, aztán cserébe kaptam sok puszit, meg édességet 😄

De aztán a tesóm nem bírta tovább az IBSben, és inkább kiment külföldre egyetemre 😛 Szar hely lett nagyon az IBS, de még mindig oda járnak az egyik legjobb cafkák 😄
Fido4life
#13021
Késsel !? <#vigyor>

#13020
Detto...

JGTC
#13019
szúrkálnám

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

franc0
#13018
státuszszimbólum.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014