Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JGTC
#14219
hehe sejtem mi lehet még mindíg jó poén 😄

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#14218
keressétek inkább Antal Imrét!

Ramadamammy rapidrandi

Punker
#14217
már kifogták a manuszt a dunából szal ne spammelj!

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Krezga
#14216
dejó...már majdnem elfelejtettem...ugyse akartam ma aludni...
OrioN the S
#14215
Hát sztem rajta volt a para szegény csajon szal.. megértem

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

LSL
#14214
Tudom, olvastam a cikkeket. Tegnap jött a levél. Csak hogy még ott is...

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

desigo
#14213
de jót röhögtem😊))))))))))))))))))

bannerba vele😊)))))))))
OrioN the S
#14212
Má mektalálták ...mindek berakni? Keressük mi is hátha 2 volt belõle? :o Szerencsétlen forma 😞

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

GanXstaZoleeWrk
#14211
<#idiota><#eljen><#eplus2><#eplus2>

GanXstaZolee#2709

GanXstaZoleeWrk
#14210
elég lesz már ebböl pls. Mindenki tajekozodhat ahol akar de az a topik nem errõl szól.

GanXstaZolee#2709

franc0
#14209
😄_SD😄DS_D😄😄S_D😄D_SD

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

LSL
#14208
iwiwen kaptam:


> > Üzenet szövege
> > Üzenet küldõje: Rajnay Kata (458) Üzenek
> > Téma: plíííííííz
> >
> > Aki ismer tudhatja h nem szoktam körmaileket gyártani de
> ez
> > msot nagyon FONTOS!
> > ELTÛNT az egyik unokabátyám,Rajnay Zoltán.Az ismerõseim
> > között megtalálhatjátok,ott van róla kép is,illetve
> > magamhoz is tettem fel képet róla.Utoljára szombat este
> > látták a BED (Hajógyári sziget) elõtt. Bárki aki tud
> > valamit, látta kérlek szóljatok, de azzal is segítetek, ha
> > körbe külditek az ismerõseiteknek. Már keresi a rendõrség,
> > voltak a speciális mentõk, és minden szerv, amit csak
> > találtunk a városban.
> >
> > Nagyon fontos lenne, hogy továbbküldjétek, szóljatok,
> > akinek csak tudtok, vagy ha bármilyen újságban, rádióban,
> > akár tv-ben le lehet közölni egy hírt, nagyon sokat
> > segíthettek!
> > Nagyon fontos lenne, mert senki nem tud róla semmit
> >
> > Zoli eltûnésével foglalkozik a Kékfény címû mûsor hétfõi
> > adásában (m1).Kérek mindenkit, hogy aki a Hajógyári
> > szigeten volt szombat este, és bármilyen különös, vagy nem
> > megszokott eseménynek volt szem- vagy fültanúja (pl.
> > szóváltás, verekedés stb. AKÁRMI), vagy bármilyen
> > információja van Zolival kapcsolatban (esetleg Zoli
> mondott
> > valamit, ami a jelen helyzetben információval szolgálhat,
> > vagy esetleg látta Zolit aznap este stb.)Továbbá kérek
> > MINDENKIT, hogy Zoli eltûnésérõl minél szélesebb kört
> > tájékoztasson!!!
> >
> > Elérhetõségeim:

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

CeeZee
#14207
tuttam!!!

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

#14206
<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

CeeZee
#14205
nem merem megnézni, megvárom mások reakcióját

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

#14204
kárpótlásul egy rég látott kép: 😊

JGTC
#14203
na ez nem volt szép, ilyet én sem csinálnék 😄DDD

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#14202
hasonlit igazságos izom tiborra,de mégse

Ramadamammy rapidrandi

5w0rdf15h
#14201
<#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#violent><#bdead><#banplz><#banplz>

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#14200
Legalább linkelted volna
<#banplz>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#14199
nesztek

#14198
írták hogy délután fogják kibelezni

#14197
jesssz jesssz jesssz ! mindjart jon fel holywood es itt forgatjak az evezred uj akcio-horror-vigjatekait

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#14196
mutáns krokodilok,agyalapi miriggyel feltuningolt cápák,vegetáriánus piranhak...

Ramadamammy rapidrandi

#14195
de egyik hírportál se mondja, hogy ki volt-e belezve vagy nem...

-the invisible-

#14194
Mindent a nézettségért...

#14193
Houdini,Copperfield,Dr. Lecter kooperáció

Ramadamammy rapidrandi

#14192
mindjart kiderul h capatamadas aldozatok mind ! 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#14191
Ja az óriáspolipot kifelejtettem, állítólag többen is állítólag látták a sziget körül prédára vadászni.

JGTC
#14190
ja ok csekkoltam mindent ty! Akkor ülök itthon tovább 😊

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#14189
Mert partyarcokat tüntetnek el szervkereskedõk, ufók, NB III-as focimaffia stb...

Ha ez így megy tovább a végén nem lesz kit fényképezni

#14188
Arról a szórakozóhelyrõl tûntek el a fiatalok ahonnan a képek egy része származik.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

JGTC
#14187
azért annyira nem kell vissza menni hogy melyik volt elöbb a csirke vagy a.... csak nagyjából

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#14186
Honnan kezdjem el, az almától? 😮

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

JGTC
#14185
valaki azt mesélje el nekem hogy ez a téma miért a partyarcokban van?

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#14184
<#hehe>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#14183
a retekklubot alapul venni bármilyen hirben hiba!

Ramadamammy rapidrandi

#14182
Itt egy teherautós találta meg:
RTLKlub

#14181
np😊

Ramadamammy rapidrandi

#14180
ott sem látnál nagyobb melleket😊

http://gaborszantai.co.uk/

#14179
inkább a 3 csaj húzta volna fel a felsõjét...

Ramadamammy rapidrandi

#14178
ezt azért lehetett tudni.. 😞(

de ilyen bárhol történhet veled részegen, mondjuk elüt az autó vagy villamos vagy leesel valahonnan stb...
nemtom miért kell ennyit inni...

-the invisible-

#14177
sáx ezér nem kell odamenni bulizni :/

#14176
Azért kezd komolyodni, srácok:
Index

#14175
mondomén hogy kibelezték õket!!44

nemhiszitek rohattak??!!44

-the invisible-

sz4bolcs
#14174
Valóban.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

McHaals
#14173
az ott a house of pain 😊

MadWolf#11626

Zetorg
#14172

#14171
nem sokkal nagyobb, mint a 3 gráciának mellette 😛
#14170
vagy csak siman izzad .. íí mien szag lehet ott 😊))

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek