Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Botond
#21823
Urban legend. A 10 éves korlátot nem lehet kikerülni.
Kata
#21822
Akkor a rekord megdõlt. Volt egy közlekedésmérnök srác a BME-n, aki 14 év alatt végezte el (közben egyszer ki és be kellett iratkoznia a 10 éves határ miatt). De több 9-11 évrõl hallottam is.

[/cserf][/fülünyúl]

GanXstaZoleeWrk
#21821
ma gondoltam rá hogy belinkelem megen hatha beszivjak paran 😊))) de megelõztek 😄D

GanXstaZolee#2709

#21820
még az elsõ diplomájáért küzd a BME-n, asszem most 8. éve😊

http://gaborszantai.co.uk/

Brolly28
#21819

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! ๏̯͡๏)

Brolly28
#21818
<#vomit>
<#kocsog>

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

#21817
mennyi a rekord? 😄

#21816
mennyire lassan, van egy haverom aki nem szeretné, hogy megdöntsék a rekordját😊

http://gaborszantai.co.uk/

autoszimulator
#21815
bal1est néztem pedig legidõsebbnek 😄 elég kiélt feje van 😄

.: mobilize.hu :.

#21814
bal1-est tudom hogy egyetemre megy, ha joltom bal2es pedig lassan vegez a foiskolaval 😛

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

autoszimulator
#21813
LÁL most látom <#gonosz1><#zavart2><#merges2>

.: mobilize.hu :.

desigo
#21812
akkor cuppanj rá a köldökére😊
autoszimulator
#21811
Mi benne a randa nemvágom.. Kicsit extrém de jojaz<#idiota>

.: mobilize.hu :.

#21810
desigo
#21809
Már vártam,hogy linkelje valaki😊
#21808
ehh, jobban jártam volna ha ebéd elõtt nézem meg ezt a gyöngyszemet, most izé... blõõõõõ <#idiota> 😄DD
BiG G
#21807
bazdmeg mindkétszer megnéztem kiégett a retinám 😄DDDD

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#21806
Bal szélsõ teccik, így elsõ ránézésre 😊
#21805
Jólvan nah, én ne tudnám hogy volt már?


Egyébként meg egy kis emlékezetfrissítés nem árthat! <#mf1>
SötétBarom
#21804
Ezt má megse nézem. A klasszikus, nagyon undorító kép.. Sztem tudja mindenki.. <#gonosz3>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#21803
a mû címe:
Nánási Pál: Szürrealista diplomaosztó

http://gaborszantai.co.uk/

#21802

http://gaborszantai.co.uk/

SötétBarom
#21801
Azt a JÓBÜDÖS MOCSKOS **W*TGS*G,,*?:_**KLPÚÛÉ?:*_*:Ú*í!!!!!


AMUGYMEG VÓTMÁ B***MEG ÉS NEMKELL TÖBBSZÖR OK!?!?!!?!?!?!?!?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#21800
18+



<#hehe><#idiota>
#21799


<#finom>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Brolly28
#21798
:C

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

#21797
vagy a többiek kérték meg, mert utolsó senki nem szeretne lenni

http://gaborszantai.co.uk/

#21796
hatalmas az egója, ne bántsátok <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

GanXstaZoleeWrk
#21795
ezt én sem értem 😊

GanXstaZolee#2709

#21794
legalább hiteles😊

http://gaborszantai.co.uk/

csiter
#21793
Az igazi party arcok! <#vigyor2>

csiter
#21792






#21791
anyatípus😊

http://gaborszantai.co.uk/

k O T T A
#21790

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

k O T T A
#21789
amúgy ha old man's akkor már...
owned
<#hehe>

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

k O T T A
#21788
jó hely az az old mans pub😄
párszot voltam de mindíg bazijó volt😄
olyan szex és new yorkra emlékeztet engem
amellet kvajó helyen van könnyû hazavánszorogni bkv-val

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Botond
#21787
Ha orrokat is tör akkor a jobbszélsõ. -.-
#21786
õ is

james69holden
#21785
partyarc csak nem partykép :]

Live! gamertag: Holden HUN | Forza Juve!

gabber_saviola
#21784
ejha 😮

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

autoszimulator
#21783
melyik vagy te lol

.: mobilize.hu :.

#21782
kapcsolódó képek a sok csaj együtt -höz




#21781
Nem szoktam szeszt inni, 7közben 😄
#21780
enyhén spicces e vagy ?<#idiota> <#idiota> <#idiota> <#idiota>

streeter
#21779
2. képen. Bolond-e vagy?<#idiota>

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#21778
nem csak gyúrós 😛

Képezzé 😛 Én ma már nem, nemrég tértem haza edzésbõl, rohadt fáradt vagyok, mindjárt jönnek korházsorik a retken, megyek nézni 😄
#21777
nah, képezzünk inkább te kis gyúrós 😛

#21776
Nem csak úgy, a poén kedvéért. Ha van humorérzékük akkor értékelik 😛 ha nincs, akkor lehet próbálkoznia veréssel, de elõbb várjanak fél órát amíg a sírva visítva vonyítva fetrengve röhögéstõl magamhoz térek, és irány a ring 😄
LSL
#21775
Balról jobbra csökken az ijedség mértéke.

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

#21774
azt írtad egy lábsöprést bevinnél, csak úgy ... 😄