Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sharpshooter
#25234
értem, bocsánat Mester...


\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

AntiHero
#25233
pusz<#awink><#integet2><#puszi>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

I.C.ram
#25232
30 év fölött valaki ilyen infantilis legyen...
I.C.ram
#25231
Legjobb cáfolás erre a munkahelyem. Tiéd a munkahely, nem, de mégis így fejezi ki a magyar nyelv.
I.C.ram
#25230
*jártak/járnak
I.C.ram
#25229
Jézus de idétlen itt valaki...

ugye ezt most te sem gondolod komolyan. Amióta a világ a világ az emberek az iskolát ahova jártak úgy hívják, hogy iskolám. Ez így van majdnem a világ összes nyelvén. Arról, hogy nem tanultál magyar nyelvet, arról nem én tehetek.

Hát ez most teljesen kiborított... hogy lehet valaki ilyen ostobenkó... és még belém is köt egy ilyen baromsággal... nevetséges.
sharpshooter
#25228
nem azért, csak ez ugyanúgy idegesít, mikor valaki egy 10 emeletes panelházra azt mondja, hogy a "házunk", vagy a szõlõbirtokra, hogy a "hegyünk"...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

I.C.ram
#25227
õõõ... esetleg már nem járok oda?
shala
#25226
nyusszzii <#wave>

non potest pluere aeternum

Kenny85
#25225

sharpshooter
#25224
és mi lett a suliddal, eladtad?<#confused>

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

I.C.ram
#25223
Mindkettõ a volt sulimba járt.
gameplusz
#25222
Vivike 😛

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Trance Angel
#25221
A múltkori grupi kép után szerintem már nem olyan biztos ez. 😄

#25220

#25219

autoszimulator
#25218
Homokosoktól nem kell félni, hogy megerõszakolja õket egy óvatlan pillanatban...

.: mobilize.hu :.

passatgt
#25217
pesten ilyenre buknak a csajok?<#wow3>

zeki
#25216

ASUS M2N-E,AMD 6000+,2GBram,ATI X1950XT,3*300GB SATA2,19\" TFT SAMSUNG 940N,TRUST PREDATOR MOUSE

Kenny85
#25215
desigo
#25214
autoszimulator
#25213
az mi ott középen

.: mobilize.hu :.

SötétBarom
#25212
Azigen -.-

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

desigo
#25211
#25210
ehh..mondtam, elõbb a cenzúra, b+...
#25209
azért a háttér sem elhanyagolható.... 😄

#25208


5w0rdf15h
#25207
a kis k@cs@g

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#25206
bugyipénz <#idiota>

Kata
#25205
hm nahát. És mennyit adnak ezért? 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#25204
szerintem ez PS 😄

Davidus
#25203
albinó busman

V9ykn8_TZL0

desigo
#25202
áá
azok nagyobbak😊
sharpshooter
#25201
az a kicsi jobb kettes milyen fajhoz tartozik? makákó?

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

desigo
#25200
ezek meg mit csinálnak?

#25199

toysoldier
#25198
azztajókurvaélet 😄DDD ezen felröhögtem 😄DDDD

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

#25197
😄DDDDDDDDDD ez a mácsó team nekem betett 😄
tuti arcok 😊
#25196
L O L

desigo
#25195
barátok közt jó a buli😊

#25194
mácsó team

AntiHero
#25193
De a csajé se rossz<#idiota><#nevetes1>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25192
jó ruha

AntiHero
#25191
a..ag.az agy.yg.gy agyáá.agyáraarragyuragyerek<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25190
és melyik testrészre gyúr ?

desigo
#25189
az😊))))))))))
#25188
Dénes lehet hogy rusnya, ellenben kigyúrt 😄
Dynamic
#25187
Hihetetlenül irritál ez az exhibicionista kis kancsó<#violent>
#25186
huh, már elõre bizserget, milyen fáin képek készülnek a mai este folyamán majd 😄 és szegény áldozatok még nem is sejtik hol landolnak 😄DD
AntiHero
#25185
<#idiota><#vigyor2><#whatever>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun