Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25838
ja és mentesítsük az offtól a topikot
partyfotót minden mennyiségben

#25837
szerintem meg kussolj <#idiota>

#25836
"annyira éreztem h valaki elkezd ugatni ... "

szerintem gondolkozz kicsit

http://gaborszantai.co.uk/

#25835
nem, csak itt van olyan képviselõtök, aki többnek érzi magát - ha neki beszólnak az nem tetszik, de Õ "ugathat" - hogy az Õ szavával éljek...

http://gaborszantai.co.uk/

#25834
ARC, ne gerjessz és nincs gond, tartsd magadban a véleményedet

#25833
sztem azert, mert valaki partyba fotozik, es sok a fasz kozottuk, meg nem kell altalanositani ... de ha ettol te most tobbnek erzed magad, valjek egeszsegedre

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

magus
#25832
ettõl most megijedtem : /

#25831
látom, a falkaszellem él...
eddig 3-an, még valaki?

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#25830
itt mindenki ceret titeket😊)
#25829
sztem meg nem kene cseszegetni a partyfotosokat ...

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

allock
#25828
joOh 😄

#hhwnd

#25827
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

M.N.K. klubtag

#25826
<#idiota><#worship><#eljen>
#25825
Technics 1210 MK II.? 😊
#25824
sztem felesleges, igy kép alapján úgy van jól, ahogy van
#25823
végülis partyfotós létformára inkább no comment

http://gaborszantai.co.uk/

#25822

#25821
ojasmi 😄
#25820
Oké...akkor majd privátban..

amúgy úgy tudom hogy 5évados lesz...
#25819
õk madzsarok ?

#25818
ietszól : kisgyerek <#nyes><#nyes><#nyes>

#25817
ja mert egy off miatt merészeltem reklamálni ?

sharpshooter
#25816
a másik, hogy elõbb nézz körben otthon, hátha van aki ugat, kisgyerek...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

gabber_saviola
#25815
Leállhatnál szerintem te is

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#25814
annyira éreztem h valaki elkezd ugatni ...
ha megintcsak figyelmesen elolvasnád a beírásokat, rájönnél h megKÉRTEM h NE offoljon, nem cseszegettem ....

sharpshooter
#25813
tökmindegy, akkor sem csak egy embert kell cseszegetni az OFF miatt

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25812
akkor most olvasgass vissza figyelmesen

sharpshooter
#25811
nem Õ kezdte...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25810
mi a fasz köze van az idióta sorozatodnak ehhez a topikhoz , kicsit kezd unalmas lenni a kattogásod, ha megoldható KÉRLEK mentesítsd a topikot ettõl a sok baromságtól
köszönöm<#wave>

#25809
kérdezz...tudom a választ

sharpshooter
#25808
hülye sorozatokat nem nézek, fõlag amit a retekklub ad - idióta usákos divatsorozat, agy nem kell, csak popcorn...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

N0S
#25807
lost topic..
nem spoilerezni mer meg nem lattam ^^
6 evados lesz? o_O faszert kell ennyire elhuzni.. -.-'

fuck is easy fuck is funny, many people fuck for money. if you think that fuck is funny, fuck yourself and save your money

AntiHero
#25806
Én is nézem, tényleg nagyon jó vólt. JA és még lesz 3 évad 😊 szval összesen 6 évados lesz a LOST.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

desigo
#25805
Jól van most már felállhatsz...
#25804
hátnem....az kizárt dolog!

Gyereke, a Lost odabaszott...ki követi a harmadik évadot az usákokkal egybe? a 3x19 után annyi, de annyi kérdésem vóóóóna 😄
AntiHero
#25803
Én meg dolgozni..Jó bulizást mindenkinek..

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

VinylToy
#25802
megyek a sarokba, kukoricára térdelni 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

desigo
#25801
ezt benézted😊
AntiHero
#25800
😄az<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25799
indiai ?<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

AntiHero
#25798
Na meg barnább is.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25797
neki sztem nagyobb a "szíve" 😄

meg nem jár szaros közGÁZra

AntiHero
#25796
Sztem nem

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25795
bár lényegében egy "család" 😄

VinylToy
#25794
25784 3.ik kép: Seeley van rajta nem? Nagy fanok hogy hogy nem veszitek észre? 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#25793
pont vmi ilyesmire gondoltam én is

sharpshooter
#25792
Õk nem indiaiak?

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25791
ezért egy hónap ban-t javaslok <#banplz><#banplz> <#guluszem1><#guluszem1><#guluszem1> <#help>

gameplusz
#25790
"Illyen dzsipszi orrjunk van-e?"

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

AntiHero
#25789
íjjjjj<#merges2><#zavart2>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun