54960
11061354481263081767.jpg
18+ -os képek büntetőpontokat eredményeznek!

SG.hu Discord
  • franco
    #147
    leegyszerűsítettem h mindenki értse :)
  • magus
    #146
    *nem feltetlen igenytelen na, keso van
  • magus
    #145
    rocker diszkos nyiff...

    1. sok rockert ismerek aki nagyon jo fej es nem feltetlen igenyes
    2. egy ido utan azert tullep az ember zenei izlesben a kommerszebb dolgokon es ott mar elokerul az igenyesseg minden teren...
  • jefferson83
    #144
    Lehet :D
  • franco
    #143
    ez egy anatómiai tanulmány
  • jefferson83
    #142
  • jefferson83
    #141
  • prezi
    #140
    főleg a legutóbbi
  • ThePartyFace
    #139
    ki vagyon csukva...nopublic
  • prezi
    #138
    tedd be a partyfotód !!! :DDDDDd
  • ThePartyFace
    #137
    Az első képet én csináltam:D
    Dave Clark @ Complex
  • ThePartyFace
    #136
    namivanitt?
  • franco
    #135
    utópia
  • geri15
    #134
    ott a pont
  • gabber_saviola
    #133
    miva?
  • prezi
    #132
    csak bólogass !!!
  • gabber_saviola
    #131
    most megmondtad a frankót asszed? :P
  • prezi
    #130
    hát mégis belekezdek... az az igazság, hogy kikivánkozik belőlem... nos az a helyzet, hogy ti itt felesleges dolgokon vitáztok. Megmondom mi a probléma: az ismerettség hiánya! és az ilyen flémeknél az a legrosszabb, hogy mindenki általánosít... ez a lehető legrosszabb ! Ismerettségeteket erőseb behatárolja az a fránya média. Ugyanis a legtöbb ember innen informálódik... a tvben ugyebár az eladható dolgok szerepelnek... ez a két zenei stílus 'kommersz' változata... mindkét 2 fő zenei csoportnál megtalálhotak. (nem akarok példákat mondani) Ezek általában trendy dolgok, ami mindeg klipben, reklámblokkban előtérbe kerül... ---> innen jön az általánosítás: diszkós vs. rocker :|
    Nem ártana kicsit mélyebbre tekinteni a zenei stílusok körül... bizony, nagyon sok, ugyanolyan népes táborral rendelkező zenei irányzat van. Ezen irányzatok követői nem a médiában látott 'diszkós' emberkék, nem is a Bankba járnak... ugyanez a másik témában: akik nem Iron Maidenes kapucnisban, kamuflázs gatyában és acélbetétesben járnak.
    Itt is, (ebben a topicban) az ismerettség hiánya az, ami ezt a flémet keltette... általánosító emberkékkel nem lehet mit tenni: ők ezt látják, ezt hiszik! mindenkinek ajánlom, hogy ne a másik fél kommersz oldalára mutogasson...
    ezen topic célja legyen az, hogy minőségi képeket tegyünk, föl amire ránéz az ember és tudja, hogy mit lát. szerintem menni fog!


    peace
  • geri15
    #129
    frankó lett a topik, én is végigolvastam, és nekem csak annyi hozzászólni valóm lenne, hogy natúrban el kéne fogadnia mindenkinek a másikat, azzal együtt hogy hogyan öltözködik, mit hallgat, mit szeret és milyen ember. Persze ez soxor nem meg, de mégis ez lenne a legcélravezetőbb..

    Osztályom 2 részre volt jó ideig klikkesedve, egyik a rockos zenét kedvelő, azaz "büdösrokker", másik meg az elektronikusat, ergo a "retkes-diszkópatkány".. na most 1 év után sikerült elérnünk azt az osztályban hogy mindenki meghallgatja a másik fél véleményét, sőt haveri bulikon, ahol mind2 táborból vannak hallgatunk mindenfajta zenét, akkor is ha nem annyira tetszik mindenkinek, és már nincs vérre menő vita soha, pedig volt, és az tényleg majdnem vérre ment, a szó legszorosabb értelmében....

    mostanra minden okés lett, de ehhez 1 év kellett, és sok vita van a hátunk mögött, de nagyon jó banda alakult ki. Ez csak 34 fő, de ezt kéne valamilyen szinten elérni mindenhol.

    szerk: ja és a legfőbb hiba az általánosítás. Én mindenfajta zenét meghallgatok kivétel nélkül, de sokan csőlátással csak azt hallgatják és istenítik amit ők jónak gondolnak, és amit meghallják hogy másról van szó, rögtön jön a köpködés, és az anyázás.. ez sajnos a magyar temperamentum része, pedig ez a eredő hibája az egésznek, az anyázás, és köpködés.
  • prezi
    #128
    hát végigolvastam... sok hozzáfűzni valom van csak szerintem most nem tudnám előadni...
  • Carlos
    #127
    Igyekszünk.
  • Carlos
    #126
    Ez már viszont LOL.
  • szoltan
    #125
    jó lett a tápik
  • gabber_saviola
    #124
    ikúfájterek:

  • Carlos
    #123
    Szerintem ezek még naggyából okésak.
  • gabber_saviola
    #122
  • Carlos
    #121
    Jómunkásember.
  • gabber_saviola
    #120
  • Carlos
    #119
    Őőő...hát nemtom...
  • franco
    #118
    felső képet leszámítva normálisak
  • Carlos
    #117
    Nagy a zisten állatkertje:


  • gz8
    #116
    Ez így igaz, csak egy zene(kar) vagy ember mögött azt sem árt néha tudni, mi folyt a háttérben.
    Ha meg csak a zenéje érdekel, akkor persze mindegy.
  • franco
    #115
    ha valamelyiket én a felsőt vállalnám

    apropó, volt valaki már ezen a helyen?
  • Carlos
    #114
    Bár az uccsón a csaj kifejezetten kellemesnek tűnik!
  • Carlos
    #113


  • Carlos
    #112
    Inkább nyomjatok képeket!
    Mingyárt lökök énis 3-at.
  • robotnyk
    #111
    nem mintha számítana, hogy kiről mit ír a wikipedia, vagy bármi más.
  • gz8
    #110
    Húha, nagy karrier :))
    Ha már Wikipedia: nézd meg pl. a Led Zeppelint, olvasd végig, gondolkozz el. ;-)
  • gabber_saviola
    #109
    inkább egy temperamentumos Sziciliai luvnya :P
  • Guer
    #108
    eggyetért