54960
11061354481263081767.jpg
18+ -os képek büntetőpontokat eredményeznek!

SG.hu Discord
  • gabber_saviola
    #187
    "képes vagy rá ?!" kicsit nagy arca van itt vkinek :P
  • prezi
    #186
    ez #183-ra...
  • prezi
    #185
    akkor talán fejezd be az általánosító szövegedet és pakollj be neked tetsző partyképeket... képes vagy rá ?!
  • Chief
    #184
    Szerintem meg de...
    Amúgy meg nem hiszem hogy személyeskedés lenne.
  • Carlos
    #183
    Egyáltalán nem!
    De talán ne személyeskedjünk, mert nem erről szól a topik szvsz.
  • Chief
    #182
    Ezt úgy írtad mintha te hibátlen lennél...
  • Carlos
    #181

    [nemvettekomolyandeazérthülyénekérzimagátmiatta]
  • Takezó
    #180
    én igen, mivel "ly"-nal írtad a "sejtenédet"
    [csakrosszindulatnemgondoljakomolyan]
  • Carlos
    #179
    Naja.
    Csakhát sz***ból nem lehet várat építeni.
  • Dacid
    #178
    Hát azért a fotós rányomott 1 kis retust a képekre.... mire jó a photoshop....
  • ÁjjLe BoBBi
    #177
    ezzel a kis szösszenettel mintha leírta volna egy számmal mennyi is az annyi :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #176
    aham akkor azért vagdalkózol annyira ezzel. már értem.
    nem tudtam hogy más fajhoz tartozol én ugyanis ember vagyok. akkor ezentúl hogyan kommunikáljunk? nem szoktam méregetni kisember szóval ezt megint elbasztad.
    ugyanakkor volt mérve 3x is tavaly. 2x felvételin 1x meg ismi álltal.
  • robotnyk
    #175
    "te fajtád"
    ez nagyon gáz...
  • ÁjjLe BoBBi
    #174
    végig olvastam az egész topicot. de ha elolvasnád a válaszokat nem csak az enyém hanem más részéről érkezetteket is és azt szúrted volna le amire próbálunk rávilágítani akkor nem született volna meg a #170-es hsz-ed.
  • Carlos
    #173
    Najó. Itt haggyuk abba.
    Amúgy ha már IQ-ról van szó, nem is selytenéd mennyi az IQ-m.
    Bár a Te fajtád a TV-ben lévő IQ teszteken méri.
  • ÁjjLe BoBBi
    #172
    pont te mondod ezt nekem?:)) egyébként meg értettem mire írod csak én ezt hoztam ki belőle
  • ÁjjLe BoBBi
    #171
    úgy te szerencsétlen hogy ha megtanulnál szöveget értelmezni olvasás közben akkor rájönnél hogy miért írtam. nem vagyok hajlandó elmagyarázni azt hittem fejlettebb az agyat Mr. IQ 80!
  • IlluminatoR
    #170
    Előzményeket elolvastad? Nem rólatok szól akik feltételezem az igényesebb elektronikust hallgattok, de nektek olvasni is luxus
  • Carlos
    #169
    Mint már mondottam, nem az intézményt dícséri.
    Tehát ez nem egy allja klubban volt, hanem több helyen történtek ezek meg velem.
    Ergo emberekről volt szó!
    Figyelmetlenül olvasol.
  • Carlos
    #168
    Akkor most Te meséld már el szépen, hogy hogyan jutottál arra, hogy anélkül, hogy ismernél így beszélsz rólam?
  • ÁjjLe BoBBi
    #167
    ez egy kocsmában is vagy bárhol máshol megtörténik... :))
    végülis nem tudtam hogy az intézmény a téma. vagy most új téma került napirendre? :)
    nah jólvan. inkább hagyjuk mert csak a levegőbeduma megy

    látom időközben szerkeztetted.

    bármely más réteg darabokra töri az agyad ha olyan kedvében van vagy olyat teszel ami miatt szerintük ezt megérdemled.
    sőt. tegyük fel (de utálom ezt a nem létező szót) rocker vagyok és elmegyek egy vad koncertre. ilyen olyan törésekkel zúzódásokkal jövök haza. miért mert rugdossák egymást halomra stb.
    és ott még semmi olyat nem tettem amiért megérdemelném.
    dícséretes.
  • Carlos
    #166
    Voltam már diszkóban régen, jópárszor.
    Összejöttem egy csajjal, aki 1-2 hét után dobott, mert jött egy bömösös pasi.
    (az bizony fájt, mert belezúgtam)
    Aztán meg láttam egy verekedést, ahol majdnem énis kaptam azért, mert ott voltam mellettük.
    Aztán láttam, hogy egy beb***ott fijatalember kikezd egy csajjal, majd a biztonságiak lehajítják a szinpadról (ahol a lány táncolt), majd amikor csapkod a fijatalember akkor a 3-4 nehézagyú ütik mint a szart.
    Folyt a fejéből a vér, aztán kidobták.

    Ez nem egy helyen történt, tehát nem a intézményt dícséri.
    Én ebből vontam le a következtetéseimet.

    Tudom, hogy ezek elszigetelt események, de ha átélsz jópár ilyet, akkor kialakul benned egy kép erről a rétegről.
  • ÁjjLe BoBBi
    #165
    akkor meséld már el szépen hogyan jutottál erre a rémisztően megfontolt és komoly véleményre?

    már csak azt nem értem hogy az általatok említett két szánalmas emberfajt hogyan is minősíthetitek (meg bárki mást) ha csak képről láttad még őket?
    mert ha mondanád se hinném el hogy eljársz olyan helyekre (disco) ahol láthatnád eme csodálatos teremtmények életének azt a pillanatát mikor buliznak.
    ...és mely pillanatról készült képeket röhögitek, szánalmasozzátok, stb, stb.

    hogy ezt az utolsó sort mért véstem le? mert meg akartam mutatni milyen vagy te és társaid. semmit nem tudsz csak felületesen, a látszatról véleményt alkotva általánosítasz olyan embereket akiket nem is ismersz.
    na cső.
  • ÁjjLe BoBBi
    #164
    én is. azért nézlek téged.
  • ÁjjLe BoBBi
    #163
    ez már berögződött...de az a szánalmas aki így általánosít mint te vagy más aki hasonló módon reagál vagy egyetért veled. mindenféle zenei stílus képviselői között van 1-2 kommersz alak aki rossz fényt vet a réteg többi tagjára. amit te, de még inkább a tudatlan kárlosz kollégád összehordtok egy általánosított sablonduma.na cső
  • Carlos
    #162
    Igazán!
  • Carlos
    #161
    ?
  • ÁjjLe BoBBi
    #160
    igazán?
  • ÁjjLe BoBBi
    #159
    teis?
  • Carlos
    #158
    Súlyos arcok!
  • degenerator
    #157
    egyszer tudtak bevinni egy ilyen helyre..akkor is részeg voltam..szóval nem tudom..de muszáj a srácoknak is sminkelni magukat, meg kihúznni a szemüket?
  • degenerator
    #156
    balról a 2. szilikonos, nem?
  • degenerator
    #155
    az én nagymamám bakancsnak, meg turulmadaras pulcsinak:D
  • degenerator
    #154
    nekem 112 van, akit névről ismerek...egy-két kivétel van köztük..
  • degenerator
    #153
    ejha..ez is egy ujjra vár...
  • IlluminatoR
    #152
    Classic hard rockot nem hallgatok, sry.
  • neuro
    #151
    Nem a zene stílusa, hanem a minősége fontos.

    Igazából nekem csak a "partiarc" kifejezéssel van gondom, ugyanis ezeknek az embereknek a 99%-a nem a zene miatt megy el egy szórakozóhelyre, hanem hogy begúgva, betépve csajozhasson. Ezzel egyébként nincs is baj, ha ehhez van kedve, de legalább ne csináljunk belőle "szubkultúrát" (ugyan ezt csinálja egy sima diszkós is, csak nem egy híres dj játsza alá a zenét).

    Egyébként ez ugyan így igaz egy rock koncertre is: ott is minimális a zene értő emberek száma, a legtöbbet kielégíti a boroskóla és hogy taperolhatja a mellette hedbengelő csaj fenekét.

    Mielőtt jön a flém, hogy nem értek hozzá, csak annyit, hogy lassan 15 éve benne vagyok ezekben a dolgokban, mint programszervező, dj és zenész. Látom mi folyik a koncerteken, klubbokban az ország minden táján, és ez elég elkeserítő egy olyan embernek, aki a zenét fontosabbnak tartja, annál, hogy izzadtan és betépve mutogassunk a fotósnak.

    Egyébként pedig az igazi rokkerek és elektronikus zene rajongók sosem fognak egymás torkának esni, hogy melyik zene jobb. Ők már tudják, hogy ezek tökéletesen elférnek egymás mellett, sőt kiegészítik egymást.

    Bocs a sok offtopikért :)
  • haxoror
    #150
    Ahogy a képeket nézem nem lenne egyszerűbb ezt a topicot összevonni a büntetés topickal?
  • _Vegeta_
    #149
    Ezaz prezi!

    [bologat]

    Szurjatok a partyarcokat, deruljunk 1jot. :D
  • jefferson83
    #148
    Azok a tiszta tekintetek :)