54960
11061354481263081767.jpg
18+ -os képek büntetőpontokat eredményeznek!

SG.hu Discord
  • morcosqtya
    #54518
    Gondolod elegen lesznek a bulihoz? :)
  • desigo
    #54517
  • salsoul
    #54516
    Hát, remélem talán belefér a topikba, ha nem legyen törölve.
    0:54-től a két partyarc :D


  • Kata
    #54515
    még él az öreg?
  • Caby
    #54514
    BedBeach a törzshelye XD
  • Lynx_TWL
    #54513
    hova tűnt Tatter?
  • desigo
    #54512
  • artschi
    #54511
    Snoop Dogg rezidens :D
  • pajti
    #54510
  • salsoul
    #54509
    ne aggódj, én sem :)
  • Broafka
    #54508
    ez jópofa. Van köztük olyan ami egész hallgatható (legalábbis a Trance családfát nézegettem). Van köztük egész ismert is amire nem gondoltam, hogy az.

    De az amit a videón láttunk azt akkor sem tudnám hallgatni egy fél percnél tovább
  • salsoul
    #54507
    Ishkur's Guide to Electronic Music ;)
  • morcosqtya
    #54506
    Srác nagy eséllyel WoW-ozik "szabad"idejében.. :)

  • lolka01
    #54505
    Az utolsó képen lévő hölgyemény is igazán előnyösen öltözködik.
  • öregember
    #54504
    2. kép : JAR JAR :D
  • kikeeeSan
    #54503
  • kikeeeSan
    #54502
  • Ferenc4
    #54501
  • Broafka
    #54500
    igazából ezt a fajta stílust én sose fogom megszokni vagy szeretni. Nekem ez túl recsegés. Hallottam már ebből ugyan elviselhetőbb verziót, csak valahogy azokról is az jut eszembe, amikor bizonygatják a természet (és mesterséges elemek) zenei képességét, vagyis hogy két kukás fedő, egy kis váltó áram, esetleg mennydörgés milyen jó zenéket tud csinálni. Jópofa, ennyi, fél percig nézi (hallgatja) az ember, hogy wow, ilyenekre is képesek vagyunk, de ennyi, az ilyenekre nem táncol az ember. Nekem ilyen a fejemben ezek a zenék. Rengeteg hang össze-vissza recsegése.

    És ha kérdezik, hogy mi a kedvenc számod, dúdolj belőle egy sort, akkor mit fog nekem mondani az illető? "hát a ghdfgerhgjkfhgerkd, nah azt nagyon szeretem"

    egy szó mint száz, ízlések és pofonok, valakinek ez tetszik, valakinek az (én még ezt a tuc-tuc vagy "dijumvisu" zenéket se nagyon bírom), de amit a videón láttam, az akkor is rémisztő. Vannak nagy bulik, ahol az ember tombol, és rázza a fejét, de itt olyan embereket lehetett látni, mint mondjuk a banner felső sorának 4. embere.
  • SlayR
    #54499
    Mostmár divat a divat zenét is szeretni :) Ők azthioszik ez menő és, hogy valami hatalmas dolog részesei ez az ország meg mindig szüli az ilyet.... kb úgycsinálnának mintha ez a stílus se lett volna eddig....én imádom a minimalt és a techet/technot, de ezt nemtudom megszokni meg nemis akarom...
  • morcosqtya
    #54498
    A második képen a srác nyaka olyan mint egy Ithor-nak: :))

  • morcosqtya
    #54497
    Ha megfigyeled, olyan mondja ezt akinek a D&B előttről nincs "semmi", nincs ismerete az elektronikus zenei kultúráról.
    Pedig előtte is volt már jungle, rave, hardcore, trance, techno, stb..

    "Ide fejlődött.."
    Lehetne ezen vitázni, mi a fejlődés és mi a visszafejlődés..

    Meg lehet hallgatni egy Ltj. Bukem - Earth válogatást, Blue Mar Ten-nel, egy Marcel-t, a régebbi klasszikus trance stílus (ha már el akarnak szállni) vagy a deep house korszellemnek megfelelő darabjait. Zeneileg más színvonalon igyekeztek anno teljesíteni, jelenleg (a lentiekben, NEM általánosan) erre nincs szükség, lényeg a dübörgés, a belsőszerv-szaggatás, az elektronikus riffek és a "szeletelés".

    Értékelni egy zenét persze végső soron az alapján lehet, hogy az egyénnek ad-e egy pluszt, belebizsereg-e a belső, elkapja-e a groove, vagy jelent-e valamilyen pillanatnyi érzelmi vagy tudati felszabadulást.
    Itt nem vitás, nekik is ad valamit ez a zene, számukra van benne érték.

    Ez az "érték" sokszor nem abszolút értékben érződik (kifinomult komponáltság, kifejezőerő, kreativ érték), hanem egy közösség által generált "ízlés". Majd ez a trend, ez a menő (öregesen hangzik, de így a legegyszerűbb és leggyorsabb kifejezni) ez a hullám terjed el (és később lecseng, mint megannyi részműfaj, majd megmarad egy adott körnek).
    Haveri körről adódik tovább, tovább, elterjed, ma már minden korábbinál gyorsabb módon. Míg a kilencvenes években vettük a Metal Hammert az újságosnál, és jártunk a trafóba, stb. ma már ott a facebook, minden hozzáférhető 2 mp alatt.

    Az egész elektro-ról annyit, hogy minden jelenlegi melldöngető fiatalnak javaslom szánjon rá egy fél napot, nézzen utána mi az a Kraftwerk, ki az a Jean M. Jarre, honnan indult a műfaj, miért, kiknek..
    Ugyanez jót tesz metalos körökben is, ha esetleg megismerjük mi az a Rock, ki volt Jimmy Hendrix, mi volt az a Woodstock, és hogy a metalcore, black, death stb (bár már ezek sem menők, még egyetemista koromban azok voltak) előtt volt Iron Maiden, Black Sabbath, Ozzy, stb..
    Kicsit érdemes visszafelé is tekinteni, honnan is jöttünk, szélesebb körű tudással kifinomultabb értékrenddel lehet kijelentéseket tenni, talán hitelesebben mint a lenti videóban.

    Nyilván ezt nem feltétlenül várhatjuk el ettől a korosztálytól, de azt talán igen, hogy a 15-20 évvel idősebbek (netán szülők) "őskövűletnek", "dinoszaurusznak", "maradinak" titulálása helyett esetleg legyen bennük egy kis nyitottság a múlt felé.. végső soron az általuk nagyrabecsült (éppen aktuálisan modernnek számító) "stílus" gyökereinek megismerése..

  • Ferenc4
    #54496




  • öregember
    #54495
    te jó.... isten..........

  • BladeW
    #54494
    Mi is azt beszéltük egy barátommal, hogy ezt a zenét sajnos mi már "nem értjük". Nembaj anyáink és apáink is így voltak ezzel, így van ez rendben. (De ez a dubstep tényleg egy rakás SZAR!)
  • jazzy
    #54493
    Rövidebben megfogalmazva piece of shit. Mostanában néhányan a "dubstep" kifejezést is ilyen trendi dolgok miatt használják azt kezdem észrevenni.. 500 Ft-os ásványvíz sem véletlen van, kíváncsi lennék az életkorokra.
  • FalseHeLL
    #54492
    "Mint egy metál koncert csak átfogalmazva" ?! Ennek mi köze van a metálhoz? Zeldához több köze van az első számnak...
  • Broafka
    #54491
    de most ne mondja már nekem az az illető aki nyilatkozta a videóban, hogy ez változatos zene. Hát ugyanaz az erőltetett nyekergés, legalábbis az én fülemnek.
    Teljes extázisba estek a videón az emberek, olyan erősen rázta a fejét a gyerek, hogy tuti lett valami agyrázkódása. Rémisztő volt nézni
  • SlayR
    #54490
    Ezért most nagyon sokan lefognak osztani vagy...legalábbis tuti kapom majd a savat...
    Nem mindenki...csak alakult ki egy korosztály egy kör akik ezt szeretik főként az a 14-15től kezdődő aki nem nagyon jártas még az elektronikus zenékben azokkal eteti meg a baráti társaság kb olyan mint anno a HardTechnos közönség....
    Hála a jó istennek akik régebb óta szeretik az elektronikus vonalat azok nemigazn folynak már ebbe bele...
  • Broafka
    #54489
    oké, csak én maradtam le a mai tinédzser és alsó huszonédzser korosztály ízlési változásáról?
    Manapság mindenki ilyen zenére ropja? Ez iszonyatos :-/
  • desigo
    #54488
    testőr meg ül és figyel
    loool
    hazafelé menő fiatalok képei voltak a legjobbak...
  • OrioN the S
    #54487
    tinidizsi.

    a wc-s képsoroknak tuti örül a hajógyári vezetősége :)

    múltkor egy olasz srác akart coroba fényképezni és egyből 4 kinyomó vette körül és megkérték, hogy del plíz end gó hóm.
  • RatBaG #54486
    http://index.hu/video/2011/06/30/nem_latta_valaki_a_lelkemet/
  • cement
    #54485
    a sok idiota
  • desigo
    #54484
    Volton is lesz dagonya az tuti...

    Glastonbury Festival 2011









  • Ferenc4
    #54483



  • artschi
    #54482
    az én csajom nem rusnya
  • viizo
    #54481
    mondják azok, akiknek csak rusnya nők jutnak
  • artschi
    #54480
    nincs rusnya nő, csak kevés pia...
  • öregember
    #54479
    és milyen rusnya az a nő.....