10998
  • lac coo
    #151
    Egyebet nem tudok mondani !
  • Istencsászár
    #150
    akkor fordulj fel 2szer:)
  • lac coo
    #149
    Nekem grafika is lényeges :))))
  • Istencsászár
    #148
    ahhoz képest elég szép:) de öszitén szólva az a grafika is max megteszi, hiszen legyen pofás és kidolgozott de a többi a lényeg... ha csoda grafika kell ott a konzol...
  • lac coo
    #147
    Persze, hisz az még F1C motor :)))
  • Duddits
    #146
    Hát remélem rádolgoznak a grafikra. Az 1. rész grafikája nem valami szimpi...
  • lac coo
    #145
    Nem baj, hála istennek most azért van újdonság rendesen autószim téren :)))
    Addig elleszünk valahogy :)))

    Még lesz addig egy Netkar Pro is :)))
  • Alexease
    #144
    A GTL a nagyon jol kidolgozott "hangulati elemek", a design es az autok szeles valaszteka miatt nagyon jo. A GTR2-ben nem lesz akkora kontraszt az autok kozott, de valszeg a tovabb fejlesztett grafikai engine es a fizika, az egyeb lehetosegek esetleges kihasznalasa azert utni fog;) De ha hasonlo uzletpolitikaval terjesztik mint az elozot, akkor csak jovore tudjuk meg ugyis;)))))
  • lac coo
    #143
    Nem fikázok, csak megjegyeztem, még mielőtt valami rF-es nekem esik :))))
    De igazad van, szerintem is jobb lesz, talán nem is tudjuk mennyire:DD
    Hiszen GTL "csak" egy meglepetés progi volt Simbin-től a fö projekt azért a GTR2 :))))

    GTL is üt , de ez szerintem még annál is dúrvább lesz :))
  • Alexease
    #142
    Valoban gyorsabb, de az alatt meg a regebbi fizikai motor van, abban csak a grafika uj:) De valszeg aranyaban akkor is jobb lesz, azert megis csak nehany tucat ember hegeszti penzert, valszeg odafigyelnek az optimalizaciora rendesen. Meg megis csak egy osszeszedettebb, osszefogott egyseg lesz, es nem kulonfele mod-ok halmaza:))
  • lac coo
    #141
    De szerintem GTL sokkal szebben fut mint rF ! Szal azért van remény :)))
  • Alexease
    #140
    Nem akarlak elszomoritani, de az engine ami ez alatt lesz - bar meg nincs kesz, de meg az osszes feature sincs benne! - elegge docogos:) Azert van, amikor elegge le kell huzni nehany dolgot, es az arnyekokat meg nem is szereti:)
    (AMD64 3200+, 2Gb DDR, Gf6800GT256Mb)
  • lac coo
    #139
    Ez sokkal szebb lesz mint TRD2 , erösebb gép kel majd sajnos:((
  • DarkCruiser
    #138
    jaja rd2, media marktban volt mediamarkt 4. szulinapjan szülinapi LAN, trd2 vel nyomultunk es en nyertem, kaptam ajandekbe akkor új: TRD2, CMR 4, Painkiller
    megegy joystickot thrustmaster f-16 ot :) mostanaban nincs ilyen sajna

    lehetne gtr2 vel majd:) megnyerném :))
  • DarkCruiser
    #137
    utánanéztem rd2 höz egyik helyen 800MHz masikon 1000, es 256MB ajánlott
    nos mikor meglett mégcsak 384 ramom volt es nemtudta betölteni az esőt.
    ha arányaiban nézzük ehhez 512 t irnak, akkor 786on, jaj :)
  • lac coo
    #136
    race driver 2 ????
  • DarkCruiser
    #135
    az jo

    1024x768 16bit nekem boven eleg, meg persze ilyenek hogy fák, felhők, mittoménmik, bekapcsolva mer anelkul eleg gagyi
    a demo majd mindent eldönt:) még nincs rola ugye?
    a képek alapjan legalabb olyan szép lesz mint a race driver 2, vagy szebb , mellé párositva a fizikát istencsászár lesz
    trd2 nekem megy lagmentesen szépen, neten is
  • Istencsászár
    #134
    1, fizika jobb lesz:)
    2, lagg nem egyenlő a fps csökkenéssel...
    3, biztos fog futni a gépeden max nem full grafon...
  • Tomievo
    #133
    Jól látod a helyzetet. Esetleg szereezz be egy 6800GS-t és akkor már jó esélyed lesz sztem szépen futtatni, meg húzd fel kicsit a procid.
  • DarkCruiser
    #132
    hi all

    képeket elnézegetve igen szép játék lesz és ha marad a fizika akkor élethű is=)

    azonban attol félek:a 2,4GHz Pentium, 768MB DDR, ATI 9600Pro 256MB DDR, nemlesz neki elég a több kocsinál is laggmentes és még mindig szép játékhoz
    a hivatalos honlapon levő gépigényt meghaladja ugyan de ez nem mindig mérvado.
    sztetek?
  • Alexease
    #131
    Azzal a konfiggal esetleg ultra low-on fog menni:) Nem hinnem, hogy az ISI csodat muvelne nyar vegeig, foleg hogy meg uj dolgokat (pl. eso) is raknak az engine-be;))
  • z0ty4
    #130
    hmmm.....

    nem is olyan nagy gépigény

    csak ha 20an lesznek egy szerveren az tuti szép lesz
  • zoltang
    #129



    "PLATTFORM: PC

    REQUIREMENTS: Windows 2000 / XP Home/Pro PC 1,3 GHz, 512 MB RAM, DirectX 8.1 compliant 64MB Video Card DirectX 8.1 compliant Sound Card, ca. 2,5 GB Hard Drive Space

    WEBSITE: coming soon...

    RELEASE: Summer 2006

    DEVELOPER: SimBin / 10TACLE"

    http://www.10tacle.de/index.php?id=180&L=1
  • zoltang
    #128
    "GTR 2 - a SimBin visszatér
    2006. március 6. 18:50, Hétfő - Németh Szabolcs"

    Sg.hu játékhírek
  • zolo
    #127
    Nem,ez nem az.Mielőtt még lehurrógnátok mégjobban az a játékot Toca race drivernek hívják.
  • Duddits
    #126
  • Panther
    #125
    Ugyan már! A Marson játszódik és légpárnás űrhajókkal kell közlekedni a kráterek között.
  • Istencsászár
    #124
    sőt repülőt és motorcsónakot is!!
  • kisfigi
    #123
    Ugye a GTR 2 az a gém amelyikben lehet kamijont,gokartot,régi típusú versenykocsit vezetni??
    PLZ HELP!!!!
  • Istencsászár
    #122
    vagyis nem nyertél:))))
  • zoolee
    #121
    váváváváváváv most látam meg magin a fórumot naon várom remélem itt is tok nyerni a 24 órás online versenyen mer az 1 ben nyertem ill majd nem ponn a cél előtt csúsztam ki
  • Alexease
    #120
    Mar regi info, raadasul nincs is benne erdemi ujdonsag...
  • Duddits
    #119
    GTR2 Info [10-02-2006]
    The successor to the international award-winning racing simulation GTR accurately represents the challenges of Motorsport racing. The detailed, photo-realistic depiction of these powerful cars and beautiful circuits, thanks to the latest graphics technology, and the enhanced driving model will make your adrenaline rise in one of more than one hundred HP-beasts. Beginners can start with the driving school where they are taught the basics of race driving by a professional instructor. Thanks to dynamic day, night and weather changes and an impressive damage system, the races of the exciting FIA GT series become a thrilling gaming experience.

    # Realism has been redefined: absolutely authentic physics, dynamic day and weather changes as well as an impressive damage model

    # Great variety: More than 140 touring cars reproduced down to the last detail including all vehicles of the GT and NGT classes and the 24H races from two FIA GT seasons

    # Original circuits: More than 19 officially licensed tracks

    # Tough competition: Human-like AI opponents

    # Scalable levels: 3 different game modes (Novice, Semi-Pro and Simulation)

    # Great fun: 6 game events (Open practice, Race weekend, Championships, Time trials, 24 Hour Races, Driving school)

    # International competition: fully integrated multiplayer mode for racing against other human drivers from all over the world.
  • lac coo
    #118
    Micsoda flém lesz , hogy honnan lehet letölteni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Alexease
    #117
    Meg nem "adtak ki", "teszteles alatt van"

  • lac coo
    #116
    Látom már kiadták, hol szerezted ?
  • Alexease
    #115


  • zoltang
    #114
  • zoltang
    #113
    "Új GTR2 képek
    2006. január 27.

    A SimBin kiadott néhány új képet a nyáron megjelenő GTR2-ből, azt hiszem a képek nem igényelnek különösebb kommentárt :)
    A megjelenésre 2006 júniusában számíthatunk."

    http://www.hsw.hu/index.php?headlinesid=6732&PHPSESSID=5ff730744caa332845763f903140b748


  • Gyovai
    #112
    Jah az 1 et nem a 2-őt.