10998
  • Alexease
    #191
    Gozom sincs, nekem is ennyi az osszes infom jelenleg:) De gondolom, vegig kell csinalni kitunore a training-et, hogy meg legyen mindened...
  • lac coo
    #190
    De csak az lesz , vagy tetszőlegesen választhatok én egy autót amivel tolok egy bajnokságot ? Vagy ilyesmi....
  • Alexease
    #189
    En csak bemasoltam:) De csak neked, legyen egy gyors "forditas" - csak a lenyege:)))
    Trening szintu karier is lesz benne, "hasonloan" a GTL-hez, vagyis ahogy vegzel egy-egy "feladattal" ugy fogja a jatek felszabaditani a "tartalmakat" (ez lehet auto, palya, verseny mod stb.).
  • Istencsászár
    #188
    Nem ő írta
  • lac coo
    #187
    Na ugye !
    Mindig ezt pofáztam, hogy így kellene eladni nagyon sok szimet ! :))))))

    Mit írtál angolul ?
  • Alexease
    #186
    Persze, ezert van benne, ezert is irtam hogy elonyos is lehet;) Teljesen normalis, most mar elsosorban a "nagykozonsegnek" gyartanak. Ha jol lattam, mar a segitsegeken es az arkad nyilakon kivul lesznek ghost car-ok, aszfalton szinesen vilagito kanyar es fek jelzok stb.;)
    Igazabol az a tokeletes megoldas, ami minden reteget megtalal. A lenyeg, hogy fentrol epitkeznek lefele, es nem forditva mint pl. a Race Driver sorozat:)))
  • Istencsászár
    #185
    Mivel ez nem csak szimeseknek készül, ezér kell bele valami ami inspiráló lehet... Végülis a TRD vagy Nfs is ilyen.
  • Alexease
    #184
    GTR2 - E3 - bemutato.
    "As you pass each successive training module, game content will be unlocked for you. That might cause you to pause and think, "WHAT!! More locked content from SimBin!? Didn't they learn their lesson in GTL?" Bar bizonyos szempontbol elonyos is lehet:) Majd jonnek az emberek, hogy adjunk "vegigjatszast" :))))))))))

    http://www.simhq.com/_all/all_020e.html
  • zoltang
    #183

  • zoltang
    #182
    http://gamestar.hu/ képek:








    A többi itt.
  • Alexease
    #181
    Hogy ez most render vagy jatek, az mar mas kerdes:) De a visszapillanto gyanusan nincs be kapcsolva vagy nincs rajta render;)))) De lehet, hogy csak a <10fps miatt kapcsoltak ki:)
  • Duddits
    #180
    De dúrva!
  • lac coo
    #179
    Nincs....
  • AntiCamper
    #178
    Sziasztok

    Valahonnan meglehet szereznio a GTR 2 demo-t????
    (Ha van)
  • bertino
    #177
    elnéztem, én kérek bocsit, nem láttam a pontot a FF letöltőjébe a 4 és 7 között, sry
  • zoltang
    #176
    Itt is megvan.
  • zoltang
    #175
    Hol van ott 447MB?
  • bertino
    #174
    447 mb, ezek betegek vagy csak nem tudnak tömöríteni ?
    vagy csak nem trailer...
  • zoltang
    #173




  • zoltang
    #172
    GTR 2 Trailer Download
  • bertino
    #171
    +fav
  • Bugz
    #170
    Csá!
    Pontos időpont nincs?
    És kb mekkora gépigénye lesz a game-nek?
  • Duddits
    #169
    GTR 2 – FIA GT Racing Game a nyáron
    Madrac

    A 10TACLE STUDIOS és az autóverseny fejlesztője a SimBin bejelentették, hogy a GTR 2 – FIA GT Racing Game idén nyáron a boltokba kerülhet már. A játék rengeteg fejlesztést tartalmaz, teljesen újratervezték az autók törésmodelljét, most még inkább hasonlít a való életben lezajló ütközésekhez. Pördülések, szikrák, leszakadó darabok, repülő gumik jellemzik majd a baleseteket.
  • zoltang
    #168
    Új képek: http://gtr-game.10tacle.com/








  • Alexease
    #167
    Jobb mintha azt jatszanak, mint a GTR-rel, hogy majd 1 ev utan tudtuk megvenni:)))
    De valszeg az 1-2 honap itt is bejatszik, a Magyar forgalmazas miatt:/
  • pajti
    #166
    Szerintetek ezzel is eljátszák majd mint a GT Legends-el hogy 1 hónappal később lehet csak megvenni majd M.O.-on?
  • Alexease
    #165
    Mint ahogy irtam, lehet, kell is, mivel reklam az oldalnak! De NEM mindet, hanem egyet s utana a linket:))
    De igazabol nem is erdekel, mert semmi kozom hozza hogy mit csinalsz;)))))))))))
  • zoltang
    #164
    A forrást is közöltem. A fórumon már egy ideje semmi sem történt, a képek csak színesítik a szöveget. Akkor ilyen erővel, semmilyen oldalról nem "lehetne" képet linkelni.
  • Alexease
    #163
    Elsosorban nem az "elfer"-rel, vagy a "vallalom"-mal van a gond, hanem az elvekkel:)
    Sokszor a HSW-n - es mas jatek site-on - exkluziv, sajat forrasbol, kapcsolatbol szerzett anyagok vannak, amelyek a site "erdekeit" szolgaljat. Ebbe belefektetett munka, energia, ido es penz van. Ezert illik megtisztelni a jateksite-ot es keszitoit, hogy ilyenkor egy kepet linkelunk "mutatoba, kedvcsinaloba", es megadjuk a linket az oldalra:)

    De amikor az embereknek teljesen termeszetes, hogy honapokig szenvednek egy SF-fel, hogy lenyuljanak egy jatekot ingyen, akkor nem hinnem, hogy ilyen szintu "elvek" barkit is aggasztananak:))))))))))))
  • lac coo
    #162
    Vállald :))))
  • Duddits
    #161
    Én nem olvasok! Meg szerintem nyugodtan belehet tenni szinesiteni a topikot...



    A topikot én nyitottam és ha nincs ellenetekre én szivesen el is vállalom.
  • Alexease
    #160
    Halatlan feladat SF3-as jateknak a topicjaban hazigazdanak lenni, az biztos;) Hiaba van evek ota SF, ahogy megjelenik egy jatek, az embereknek mintha amputaltak volna az agyat...:)))))))))
  • lac coo
    #159
    Ááááá...

    Nem vállalja Alex, mert ez Starfoce-os játék .... Had ne mondjam mi lesz itt megjelenés után :))))))
  • Istencsászár
    #158
    ami késik nem múlik meg még amugyse jött el a lámaroham, majd a megjelenés előtt pár héttel...
  • lac coo
    #157
    Itt hogy hogy nem vagy házigazda ? :))))))
  • pajti
    #156
    Kiváncsi leszek milyen gép kell neki ilyen grafhoz.
  • Alexease
    #155
    Szerintem mindenki olvas HSW-t, felesleges ide is betenmni a kepeket... De ha nagyon hirezni akarsz, akkor egy link is eleg.
  • zoltang
    #154
    Új képek: (forrás)






  • Alexease
    #153
    GTR2 Web
  • zoolee
    #152
    Nem az a toka race driver!!!


    De tényleg nem is tudtam , hogy lehet gokartot vezetni !!!!


    tényleg ??