10998
  • lac coo
    #671
    #637 ?? ;))
  • Istencsászár
    #670


    Ha jól vettem ki akkor az eredeti! GTL pályák frankón használhatóak dx9 módba is ? ha igen akkor párat valaki feltöltene?
  • Alexease
    #669
    Osszes auto (4 EXE-vel) osszes palyaval!
    Nem fejtettem vissza az EXE-ket, csak barkacsoltam:)))


    GTR2Demo_AllCarsAllTracks.rar
  • Alexease
    #668
    Es Sup-ot sem kellene bantani, mert kozel all az ISI-hez, rengeteg embert ismer, es elismerten nagyon sok mindent csinalt mar az F1C, GTR, GTL es az rFactor-hoz! Itt csak valami felreertes volt:/
  • Alexease
    #667
    Azert en sem vagyok esz, meg programozni sem tudok (jo-jo csak egy kicsit ebben abban:D). Amit en csinalok az csak barkacs, fusi, ganyolas, hegesztes stb.:)
  • MaverickSXT
    #666
    Koszi alex ,azert meg ugy latom te vagy itt az esz
  • Alexease
    #665
    Jo kis kaosz volt itt;) Akkor tisztazzuk:)

    - Az autovalaszto uj EXE-ket Sylv1 keszitette, EXE-nkent 1-1-2 autot lehet haznalni. #573
    - Az osszes palyat beolvaso EXE-t en barkacsoltam;) #588, #631, #632

    Az EXE-knel SEMMIT nem kellett visszafejteni - nem is nagyon lehet, vagy ha igen, akkor baromi nagy munka lenne - szoszerint barkacs;)

    Sajnos az osszes auto problemasabb, mar probaltam;) De ha nem csinalja meg mas, akkor megcsinalom a kulon-kulon futatthato EXE-ket az autokkal, hogy mindegyik lassa az osszes palyat is;)
  • MaverickSXT
    #664
    nos ha nem kell belenyulni az exebe akkor miert van minden kocsihoz kulon exe? 3 honap alatt megunom? en gtrezek miota megjelent,nem profi szinten de minden nap jatszom vele ja es hogy lehet hogy a sima exe nem olvassa be a berakott palyakat alexe pedig igen es nem utolso sorba kerdezni jottem nem eszt osztani es birom az ilyen embereket akik kapasbol ilyeneket irnak ,azt hittem ez forum es segitunk egymasnak viszont te ezt szepen megcafoltad ,elemselned mikor ossztottam az eszt es mikor agreszivoskodtam veled???tanulni jarok ide es okosodni mert vannak itt nalam 100x okosabb emberek viszont teged nem tartlak annak a hszeid alapjan
  • Mik
    #663
    béke -.-
  • Panther
    #662
    A kocsik miatt az .exe-be nyúltak bele? Olvass már az RSC-n, ha valamit nem tudsz. Igen, volt, aki feltörte a GTR.exe-t is, de ennek semmi, de semmi köze nincs a kocsikhoz és a GTR2.exe-hez.

    ha ennyire nem értesz valamihez, miért kell még propagálni is a hülyeséget?

    Senki nem nézett kapásból hülyének egyébként, csak rávilágítottam, hogy valszeg te azok közé az emberek közé fogsz tartozni, akik 3 hónap alatt megunják a játékot, csak most osztod itt az észt, mit hogyan kellene. holdrakátát nem akasrz csinálni a GTR2.exe-ből?
  • MaverickSXT
    #661
    egyebkent eleg alex exeje es ahogy o leirta ugy megcsinalni ,palyakat pedig a gt legendsbol szedtem 49 db van azt hisszem osszesen
  • jui
    #660
    KÖSZI
  • MaverickSXT
    #659
    hat mivel az en netem felfele egy rakas sz@r igy elkuldom a baratomnak o meg feltolti es mar szedhetitek is ,de kell hozza alex exeje is
  • jui
    #658
    Pályákat feltölthetné?
  • MaverickSXT
    #657
    a gepemen A1ring,BrandsHatch,Interlagos,Kyalami,MMM_Bathurst,Trois-Rivieres egyenlore ennyi valszthato egyszerre de hangsujozom alexnak koszonhetoen az o exe filejevel indul a dolog
  • MaverickSXT
    #656
    nem hinnem hogy bantottam masreszt en nem koszonhetek neki semmit es ugy erzem o kapasbol hulyenek nezett
  • jui
    #655
    Hol vannak a pályák?
  • MaverickSXT
    #654
    az osszes palya mar valasztahato alexnak nagy resze volt benne most azon faradozom hogy az autok is valaszthatoak legyenek egyszerre
  • jui
    #653
    IGEN KÖZZÉ TEHETNÉD!
  • aesirbaba
    #652
    Egyrészt Panthernek sokat köszönhet a szimes társadalom világszerte, tehát nem biztos, hogy ilyen hangot kellene vele szemben megütni.
    Másrészt pedig ha megoldottad, talán közzé is tehetnéd itt, hogy esetleg más is élvezhesse, ugyanis egy közösségben ez szokás.
  • GPx8
    #651
    Mit oldottál meg?
    Összes autó + össz. pálya?
  • MaverickSXT
    #650
    nos hat gondolom te ne mondod komolyan mivel alex belenyult a palyak miatt es neki sikerult sot masok is belenyultak a kocsik miatt es nekik is sikerult,tehat akkor milyen softver fejleszto vagy te?amugy pedig mar megoldottam
  • Istencsászár
    #649
    megnyomod 2szer a 2es gombot ( vagy ami a hud ) és másodszorra csak a sebesség fokozat számláló marad meg.
  • zoltang
    #648
    "Az Atarinál a GTR 2
    [2006. július 23. @ 10:26 - Mantis]
    A napokban már láttuk a demóját, most pedig megtudtuk, hogy az idén szeptemberben Európaszerte megjelenő GTR 2-t az Atari adja ki. A szimulátorok rajongóinak már nem kell sokat várniuk tehát a legújabb autós reménységre. Addig is bizonyíték itt."

    http://gamestar.hu/kommentek.php?sid=23266
  • lac coo
    #647
    GTL-GTR2 .....Visszafelé kéne megpróbálni ??? :))))))))) Át lehetne rakni az autókat GTL alá ?
  • Panther
    #646
    A GTR2.exe-t? Hát ezt gondolom nem gondoltad komolyan. :))) Én szoftverfejlesztőként sem vállalkoznék egy exe fájl TELJES visszafejtésére. Azon kívül, hogy valószínűleg semmit sem nyernénk vele. Merta legtöbb opció nincs még benne.
  • jui
    #645
    Valaki rakjon már fel uj pályákat.
  • Panther
    #644
    A baj az, hogy olyan emberek "szakértenek" ott, akik - tisztelet a kivételnek - azt sem tudják, hogy az ISI motor hogyan is működik, de persze mindent jobban tudnak, mint más. Így nem lehet vitázni, sőt, még beszélgetni sem, de ezt már ezerszer elmondtam.

    Off vége
  • MaverickSXT
    #643
    azert egy probat megerne nem es akkor talan hamachival lehetne nyomulni
  • bepe79
    #642
    Atari Turns on the Ignition With GTR 2...
  • k8bal
    #641
    az nem jelenti, hogy benne van... Max a beállításai! :/
  • MaverickSXT
    #640
    hat elmeletileg benne van csak nem valaszthato es az opcioban is lehet allitgatni
  • GPx8
    #639
    Egyáltalán nem biztos, hogy a multi-rész is benne van már.
  • MaverickSXT
    #638
    Sziasztok mivel lehet szerkeszteni a gtr2 exet?mert arra gondoltam ha mar ilyen dolgokat csinaltok akkor lehetne egy olyan exe ami engedejezi az osszes kocsit es az osszes palyat,mondjuk a palyakat alex mar megcsinalta de sajna akkor nem valaszthato a saleen vagy a tobbi kocsi,nameg ha ez mar ennyire megy akkor nem lehetne engedejezni a multi opciot is?
  • lac coo
    #637
    Hát nekem nem sikerül, pedig figyelek ! :))))))))
    A három sort csak bemásolni kell a trk.-ba vagy át kell írni az eredetit?

    AF1 pályával próbálkoztam ...
  • lac coo
    #636
    Tükröződés nem megy a hozzáadott pályákon azt értem, de eső attól még működik ?
    És az úgy nem jó ha GDB-t csak áthozom a Barcelonából , átnevezem és úgyhagyom? :)
  • Szabi1991
    #635
    hoppá :) +van sry :D
  • Szabi1991
    #634
    car kiterjesztésű file hol van ? meik mappában ?
  • Csabye
    #633
    Hát, már mindjárt megőrülök. Elindítom a gamet, kiválasztom a kocsit, de a pálybetöltés előtt mindig kilép.... (car filet módosítottam, többi kocsival is próbáltam, mondjuk már alapból kidobott a lamborghinivel is, asszem letöltöm máshonnan (pcdome.hu-ról szedtem le)
  • Alexease
    #632
    Leirom, mert ugy is megkerdezik, es a palyakat a ket-ket szoveges file-ok miatt nem fogom felmasolni;)

    - A GTL-bol atmasolni a palyat konyvtarostul (az eredeti GTL palyak nem mennek, azokat elotte ki kellene kodolni - TRK).
    - A GTL kiterjeszteseket atnevezni GTR-re.
    - A GDB file-t a legegyszerubb kitorolni, A barcelona-bol atmasolni, azt atnevezni es a tartalmat atirogatni a rendes adatokra. Persze, lehet az eredetit is megtartani, es a GTR-esbol az idojaras es extra dolgokat odamasolni, de nekem igy egyszerubb volt;))))
    - A TRK fileba ezt belemasolni:
    MASFile=Barcelona.gtr
    MASFile=BarcelonaMAP.gtr
    MASFile=Skies_central.gtr
    es a tobbi GTL kiterjesztest atnevezni GTR-re.
    - Ha kulso GTL kiterjesztesu MAS is van felsorolva (Skies, Cmaps stb.) az kuka;)

    Ennyi;) Jo szorakozast;)