10998
  • Alexease
    #711
    http://alexease.uw.hu/files/GTR2Demo_Bugatti.rar

    Kellenek hozza a #669-ben belinket EXE-k!
  • Alexease
    #710
    Egyik sem, a TRK file az alap;) de ugyanannak a file nevnek kell lennie mint a GDB, CAm, AIW-nak, es ami a GDB file-ban az elejen szerepel.
  • Alexease
    #709
    Az a kanyar jelzo egy kicsit :)))
  • Mik
    #708
    a meleg :PP
  • aesirbaba
    #707
    Melyik file hivatkozik a trk filera?
    A Nordschleife és a Bathurst csomagban a trk file neve 3Barcelona, azokat asszem azé' nem teszi a listába.
  • aesirbaba
    #706
    Megvan, ne is kérdezd mi volt az oka :D
  • aesirbaba
    #705
    Valamiért nekem nem jelenik meg a lista, még mindig csak a Barcelona van.
    Egyenként bemásolva működnek a pályák, de lista, az nincs. Mi lehet az oka?
  • Met
    #704
    ne vezessetek tv kamera nézetből mert így jártok :)
  • Alexease
    #703
    A gyari GTL palyak nem jok (egyelore), igy mindenkepp plusz palyak kellenek. Ahhogy Aesir is irta, ezeket be tudod szerezni a HSW-n es meg itt-ott;) Azert az egy szoveges file-ert (TRK) ha nem gond, nem toltenek fel nehany szaz megat:))))))

    De ha megvannak a palyak, de nem megy az attiras (de menni fog), akkor a TRK-kat feltolthetem, de nem biztos hogy jo lesz. en nem szeretem a olyan nevu palya-konyvtarakat, hogy: "KissJozsi_Bathurst_V3.3", igy ezeket atnevezgetem, es igy mar mas lenne az eleres a letoltheto eredeti palya miatt;)
  • Alexease
    #702
    Az ISI engien-ben az 50% a linearis. Ahoz kell viszonyitani. En a kormanyzast 50%-on hasznalom - vagyis teljesen normal linearitassal - a pedalokat 0%-n, mivel erzekeny, laza, gyenge a pedalom:(
  • aesirbaba
    #701
    hsw.hu
    25 GTL-es pályát tölthetsz le.
  • Met
    #700
    ezeket a módosított pályákat nem raknád fel valahova? nekem nem lenni GTL
  • atenza
    #699
    A kanyarodás, gáz és fék sensivity-jét levettem 20 %-ra, ez így jó v. sok még?
  • Alexease
    #698
    Video nincs - legalabbis nem tudok rola;) - de nem sokat segitene;) teljesen eltero a ket engine - ISI vs. LFS - mas-mas beallitsok, vezetesi technikat igenyel. Egyszeruen csak sokat kell menni vele, gyakorolni, mgeszokni, raerezni.
  • Alexease
    #697
    IGEN, bemasolhatod az OSSZESET, es modositott EXE-vel valaszthasz kozuluk;)
    #631 ;)
  • aesirbaba
    #696
    Köszi a kimerítő választ:) A nekem tetsző pályák egy részét már átalakítottam, működnek is. Az AI meg a tükröződés engem tudod, hogy nem érdekel:)

    Az eredeti kérdés az volt, hogy EGYSZERRE bemásolhatom-e az összes pályát, majd az exe-vel indítva választhatok-e egy listából? Erre csak mondj egy IGEN-t, vagy egy NEM-et kérlek:D
  • atenza
    #695
    Tudna vki linkelni egy videót amiben ebben a demoban mennek 1 39 v. alatti kört mert eddig LFS-eztem és fura, új nekem ez az írányíthatóság és nem tok 1 41 alá lemenni. Persze bármilyen segítség jól jönne mit hogyan érdemes beállítani, milyen sensivity-vel menjek stb...
  • bzoley
    #694
    Igen, azt láttam valahol a felénél.
  • Alexease
    #693
    Igen. Tolsd le az EXE-ket amit atalakitottam: #669, masold be a GTL-es palyat (Az eredeti GTL palya NEM jo, mert kodolva vanm a TRK file! Azt elobb tuningolni kell;D), nevezd at a GTL kiterjeszteseket GTR-nek, es modositsd a TRK file tartalmat #667.

    Termeszetesen palyankent dodhatnak "problemak", az esetleges trussok GTL (MAS) file- hasznalatokbol, de eddig vagy 15 palyat tettem at, es azokkal nem volt gond;)

    Szerk. Ui.: termeszetesen, nem lesz tokeletes, mert az AIW-on valtoztatott a SimBin, es az aszfalt tukrozodes sem fog mukodni, mert ahoz pluszban kell modellezni a palyakhoz, es uj shader-t kell hasznalni:) De nem hinnem hogy hianyozni fog;))
  • Alexease
    #692
    Ugy nem fog menni, az EXE-ben vannak kodolva az autok. Az tul egyszeru lenne;))
  • aesirbaba
    #691
    Ha jól értem, be lehet másolni az összes átalakított pályát a Locations-be, és ha ezzel indítom, akkor lehet választani?
  • bzoley
    #690
    Alex, hátha tudsz vele kezdeni valamit:
    Ha átírod a DEMO MODE-ot FULL MODE-ra, automatikusan minden auto elérhető lesz.
    Meg a sim_DEMO.gdb hasonló feliratait.
    Az egy más dolog, hogy eddig nekem mindíg kilépett betöltéskor, de nálam ez nem mérvadó, mert amúgy is belefagy a menübe mindíg. Hátha nálad nem.
  • jui
    #689
    Márlehetne!
  • Mik
    #688
    már érik az a faq megírása...fakkk :P
  • MaverickSXT
    #687
    hat alex leirta es szer annal jobban nem lehet leirni bar en maskepp csinaltam de ugy is tokeletes
  • Alexease
    #686
    Lehetni lehetne, csak az rFactor mar ujabb engine, mas GMT es MAS kodolast hasznal, vagyis kicsit at kellene barkacsolni oket (elvileg csak betoltes es Export;D);) Az sem nagy munka, de azt en kihagyom, annyira mar nem erdekel a dolog;))))))
  • jui
    #685
    Valaki irja már le rendesen hogy kell pályát berakni?
    Ezek a exe fájlok érnek valamit?
    Nálam mindig csak a német pálya jönbe!
  • Alexease
    #684
    Nem kell mast csinalni, csak a TRK file-t atirni, minden ugyanaz;) Ugyanaz az engine, ugyanaz a grafika;) Persze, minil elteresek lehetnek, azert megis csak mas;)
  • MaverickSXT
    #683
    ismet egy buta kerdes rfactorbol nem lehet palyakat atrakni?
  • Boxster
    #682
    Hopp kihagytam a kulcsszot: GTL-es palyakrol szolt a kerdes :)
  • Boxster
    #681
    Amugy azoknal a GTL-es amiket igy beillesztetek a GTR2-be, kell(ene) meg valamit hangolni pl. a texturakon, vagy pedig kapasbol 'hozza' a grafika a GTL szintjet? Napszakok is rendesen mukodnek pl?

    Mert az rFactor-nal ha joltom nem volt eleg a sima konverzio, sotet volt pl. nehany textura pedig elvileg ugyanaz az engine?
  • GPx8
    #680
    Akinek régebbi VGA-ja van (pl. 9600XT mint nekem), annak sokat segít, ha dx7-re rakja és kikapcsolja a vSync-et a beállító progiban.
  • DJ Bee18
    #679
    milyen a game? mennyivel jobb az elsőnél? (látvány pl.)
  • MaverickSXT
    #678
    nem eleg bemasolni szerkeszd is at oket ahogy alex irta
  • Alexease
    #677
    "Logikusan" kell modositani:) Amugy a GDB-hez nem is kell nyulni, ha a GTL-bol van palya, mert szinte ugyanaz;)

    Ebbol:
    MASFile=skies_central.gtl
    MASFile=teammaps.gtl
    MASFile=AF-GTL1.gtl
    MASFile=AF-GTL1map.gtl
    MASFile=stex.gtl

    Ezt:
    MASFile=AF-GTL1.gtr
    MASFile=AF-GTL1map.gtr
    MASFile=stex.gtr
    MASFile=Skies_central.gtr
    MASFile=TeamMaps2.gtr
    MASFile=Misc.gtr

    Nalam muxik, bar csak egy betoltes erejeig neztem;) De palyankent adodhatnak gondok, azert ez megis csak barkacs;)
  • jui
    #676
    Nálam nem jelenek meg a pályák.
    Ez mitöl lehet?
  • MaverickSXT
    #675
    persze ertem de nekem angol a bill itt nincs ekezet ugyhogy sorry
  • Mik
    #674
    ékezet nélküli írás mire jó....."alexe"...exe...ééérted.... :))))))))

    dehogy probléma csak jól jött ki :P
  • Laceee
    #673
    ha jól láttam miközben a magyaritást csinálom akkor ablaktörlö gomb "funkció" is lesz a játékban , a demoban nem elérhető ez a funkció
  • MaverickSXT
    #672
    eszembe se jutott bantani tisztelem az eszt ezt te is tudod csak furcsa volt a reakcioja en kerdezni kivancsiskodni jottem es senkit nem akartam bantani