10998
  • JuanG
    #791
    miért? M.o. nem európa? :))
  • Alexease
    #790
    Nem tudok rola. Lehet, hogy a "GetReal" miatt nincs benne;)) Bar tele van arkados cuccokkal a jatek, elvileg az is beleferhetett volna.:))
  • Alexease
    #789
    Hivatalosan szeptember 30, de a Magyarorszagi megjelenes 2-3 honapot is csuszhat, szokas szerint;)
  • Istencsászár
    #788
    2 hónap kb, most jobb ?:) ( de ez nem Magyarországra vonatkozik )
  • GPx8
    #787
    Szerintem nem tudja senki.
  • gamerboy91
    #786
    Lenne egy kérdésem:
    Mikor jelenik meg a full game?
    Légyszi írja le valaki a választ!
    Azt tom h nyáron
  • GPx8
    #785
    Én menet közben szeretném látni a gumi hőmérsékleteket, de nem az LCD-n, úgy mint az rFactorban. Azt nem lehet?
  • Alexease
    #784
    http://alexease.extra.hu/files/gtr2garage.jpg
  • Alexease
    #783
    A garazsban, az autorajzon. De nem hiszem el, hogy eddig nem talaltad meg?!
  • atenza
    #782
    #764?
  • Csiaki
    #781
    Oké! De majd csak este mert most mennem kell dolgozni.
  • Alexease
    #780
    Kuld el a replay-t, kivancsi vagyok ra:)
  • Alexease
    #779
    De. Be kell kacsolni az Options-ben (Options/Game):) Lehet valasztani Real, Virtual es Off kozott.
  • Met
    #778
    Belsőnézetbe a tükröt nem lehet belevarázsolni?
  • Csiaki
    #777
    orvosság?
  • Istencsászár
    #776
    nem:)
  • Csiaki
    #775
    az is normális ha kijövök a boxbol első jobbos majd balos és kész defekt???
  • Istencsászár
    #774
    Mer a stability sokat számít, ha azt bekapcsolod, akkor sínautó mod on:)
  • BladeW
    #773
    kerdes, de lehetseges az h novicen konnyebb vezetni a kocsit mint mondjuk semi pron? Novicen kikapcsoltam a steering meg a stability helpet, hogy kiprobaljam magam, ami viszonylag jol is ment, aztan atruccantam semi proba es itt igy tunik sokkal nehezebb az uton tartani a jarganyt. Valamint elegge idegesito, h novicen magatol megy ki a boxbol, nem lehet ezt valahol kikapcsolni?
  • MaverickSXT
    #772
    igazabol azert kerdeztem mert a gtl ben van online opcio es akkor lehetne jatszani neten egy gtr 1.5 el
  • Alexease
    #771
    Biztos meg lehet oldani, de semmi ertelme;) A grafikai es fizikai engine is frissebb a GTR2-ben, es mivel at lehet hozni a GTL-bol rengeteg palyat - kiveve, egyelore, a hivatalosakat - igy egyszerubb "itt futtatni".;)
  • MaverickSXT
    #770
    egy buta kerdes at lehetne rakni a gtr2 demobol az autokat a gtl be?azert kerdezem mert itt lattam olyan kepet
  • Csiaki
    #769
    Kormánnyal tolom, teljessen alap beállítás a benzin mennyiség van lejebb húzva és semmilyen segítség sincs a játékban és sim modban van.
  • Istencsászár
    #768
    merem feltételezni mindenkiről, hogy kormánnyal tolja :D
  • Alexease
    #767
    ... segitsegektol, kontrollertol (bill. vagy kormany), diffi-tol, stb.;))
  • Alexease
    #766
    DX7-ben probalkozz, es NE az eredeti palyaval! A #771-ben van egy palya tesztelni (Bugatti), abban a csomagban van egy readme, es abban talalsz egy linket az uj EXE-kre;))) Elvileg az uj palya shaderezese miatt nem indul el a jatek a regebbi kartyakon.
  • Istencsászár
    #765
    Attól függ milyen gumikat raksz fel ( lágy, kemény ) és függ mekkora távot akarsz velük megtenni. Természetesen függ a stílustól is, annyiban hogy nem kell driftelni:), valamint nem kell kipörgetni a meghajtott kereket és azse árt ha nem fékezed állóra minden kanyarban. De függ a beállítástól, a felföggesztéstől és azok kapcsolatától...
  • atenza
    #764
    Hol lehet megnézni a gumi hömérsékletet?
  • Csiaki
    #763
    Az miért van hogy nekem állandóan a bal hátsó gumi felmelegszik 120 fokig és onnatól kezdve meg defekt? De ez minden versenyen minden szabadedzésen.De még akkor is ha a meghibásodások ki van kapcsólva de még az amatőr szinten is behal!
    Nem tudom mi lehet a probléma, valaki találkozott már ezzel?
    Vagy csak nem bírja a játék a vezetési stílusomat?
  • Cowek
    #762
    Azzal szerintem már a GTR1-sem futott...
  • Csabye
    #761
    Ati 9200 mindkét gépen..
  • csabi12
    #760
    Hali.
    Valszeg a videókarival van gond, mert nekem ugyanez a problémám(ATI 9250).

  • Csabye
    #759
    Megnéztem meloban, ott sem megy. Tehát leszedtem a pcdome.hu-ról. Instaláltam, elinditom, alapból a ferrari 575-öt adja be, race, elkezdi tölteni a pályát, majd hibaüzenet nélkül kilép. Drivereket ujra feltettem, de semmi.
  • lac coo
    #758
    PRL-ben írd át ezt a két sort :


    FFB rumble strip magnitude="0.70000" // How strong the rumble strip rumble is. Range 0.0 to 1.0, 0.0 disables effect.
    FFB rumble strip freq mult="1.00000" // Rumble stip frequency multiplier 1.0 = one rumble per wheel rev.
  • Istencsászár
    #757
    FFB-vel gyorsabb vagy ?:D visszafele működsz e ?:D
  • Mik
    #756
    hát akkor kerüld el a rázóköveket szépöcséém :))))) azokon ha átmész amúgyis kis olajnyomást veszít a kocsi
  • Debilon
    #755
    ehh...mostmeg jó..bár a rázóköveken nem igazán érezni mindegyiken:D
    de most legalább van tartása, érezni hogy kanyarodik:D

    mentem is egy 1:38,8-at barcelonában most hogy van FFB:D
  • Istencsászár
    #754
    :D:D:D:D, nem gyujtogatom, amikor beraktam képek csak akkor poénból, és akkor vettem észre :D
  • lac coo
    #753
    Te hányszor gyútod fel naponta ?
  • Istencsászár
    #752
    még jó poén ha kigyullad a kocsi, és jön mögötted a szellem auto :D és tényleg szellem lesz, jól fest a tűzfelhőben ahogy kirajzolódik :D:D:D:D