10998
  • Ebola75
    #831
    Köszönöm szépen!
  • buldozer99
    #830
    Csá!Hogyan lehet beálítani azt hogy én is törjek ne csak az ellenfél!!!!
    Mert né nem török!!!
  • Alexease
    #829
    http://www.google.com/search?hl=en&q=home+made+shifter
  • Mik
    #828
    keresgess az rFACTOR topicban vagy ott kérdezősködj, olyan mintha ott már csinált volna vki home-made váltót és mintha linkelt is volna pár képet
  • Ebola75
    #827
    Hello mindenki....othon öszeszerelhető kézi váltóra vki linket vagy leírást nem tudna valaki belinkelni???...megköszönném!
  • Mik
    #826
    ne bántsál..
  • Csiaki
    #825
    Biztos te voltál...
  • Csiaki
    #824
    Te, neked csend legyen...
  • Mik
    #823
    valami ősi ellenséged lehet az egyik kanyarban és teleszórta a pálya azon részét 100as szögekkel..
  • Csiaki
    #822
    Nekem is Sim mod meg normal sérülés sőt ha ki van véve a sérülés akkor is kapok defektet.A setup meg alap, úgyhogy nem tudom!
    Egyszerüen nem értem hogy miért kapok defektet.Amikor az első defekt után jövök ki a pályára utána megint kaptam a friss gumikkal.Nagyon érdekes!
  • Alexease
    #821
    Megneztem, de nem lattam semmi kulonoset:/
    Bar ha a napszak valtozas fel van gyorsitva, puha gumit hasznalsz, a gumi kopas es a mechanikai serules is idoaranyos beallitasokon van, akkor lehet igy defektet kapni. Az edzesen/idomeron 5-6 kor alatt kaptad, es azert volt par csuszas, sodrodas, elfekezes benne, es a versenyen is voltak lokdosodesek, ahol szanolhat meghibasodast, es attol jobban kopik.
    Szerintem nezd at a beallitasokat.

    Bar eddig nem sok versenyt mentem, de en 10-20 koros sprint versenyeket futok, es eddig meg nem volt gondom a gumival. Defektet egyaltalan nem kaptam. Termeszetesen full szim mod, minden serules Normal.
  • Csiaki
    #820
    Majd elemzést lécci!
  • lac coo
    #819
    Szvsz fizikában abszolit semmi különbség...Szal lehet ez a demo még mindig a régivel megy :))) De hozzáteszem egy fél kört mentem csak vele ....
  • Alexease
    #818
    Ezeknek a GTL-be valo GTR2-es autok portolasanak, mar szerintem semmi ertelme;) Talan, ha lehet hasznalni online, akkor meg igen. De elvileg, a GTL alatt meg regi fizika volt, vagyis sokat nem nyer az ember vele:) de kitudja:))
  • Alexease
    #817
    THX! Megnezem, kivancsi vagyok;)
  • Csiaki
    #816
    Alex!!!

    Itt vannak a replayek!
    Defekt
  • lac coo
    #815



  • Mik
    #814
    lackó féle gumicsikorgást is ha kérhetném....
  • lac coo
    #813
    Ok , rajta vagyok....Rakok alá LFS fizikát is ha nem baj..... ;)))
  • Mik
    #812
    nekem f1c alá kéne a gtl pálya gtr2 kocsikkal rF menüvel, ha kész szójjatok : )))
  • Istencsászár
    #811
    nekem gtl kocsi kell gtr2 demo alá
  • Istencsászár
    #810
  • lac coo
    #809
    A kép nem az enyém , csak felraktam :)))

    De lagalább nyerhetnék egyszer én is ! :)))))

    Egyébként van GTL installer is ami az összes GTR2 DEMO autót berakja GTL alá !!!!!!!
    Csak ahová feltöltötték CRC-s lett majd ha javítja szólok ...

  • Mik
    #808
    oszt most nagynak érzed magad egy zsír új szálínnal az őskövületek között? :)))
  • lac coo
    #807
  • lac coo
    #806
    Na, ne gonoszkodjunk tovább :))))
  • Istencsászár
    #805
    De az nfsben az agyon tunningolt pözsó 206 jobb utfekvéssel és sebességgel, leszorító erővel rendelkezik mint egy gt kocsi :DDDD valóban lehet igaza van a tagnak :D::DD:D:D:DD::D:D
  • Mik
    #804
    lehet rájöttek hogy itt nem lehet más spoliereket, hood-okat felrakni, hupikéklila nitro füstöt sem tudnak kicsalni a kocsiból és hagyták az egészet
  • lac coo
    #803
    "...az NFS sokkal reálisabb, egy ilyen sportautó nem csúszkál így mint egy rossz Trabi!...."


    Ja, és TÉK ;))))
  • Alexease
    #802
    Vegre...
  • Istencsászár
    #801
    vagy nagyon elvannk vele, vagy 1 napos körözés után ment a kukába :))))
  • lac coo
    #800
    Nah...Vége a rohamnak ! ;)))
  • atenza
    #799
    Menet közben gondoltam...garázsban mi értelme lenne??
  • Toya
    #798
    SeVeN M
  • GPx8
    #797
    Bízzunk benne! ;) Mindenesetre a "próba" verzió biztos elérhető lesz megjelenés után 1-2 nappal.
  • Alexease
    #796
    Most nem tudni, biztos valtozott a helyzet, mert Europaban majd az Atari "segitsegevel" terjesztik. Talan annyi elonye lesz, mivel az Atari erosebb penzugyileg, es tapasztaltabb is, hogy nagyobb a lehetosege, hogy idejeben megjelenik itthon is;)
  • GPx8
    #795
    10tacle -nek, vajon ki a hiv. Magyar forgalmazója?
  • Alexease
    #794
    De NE Novice-on menjel! Tedd Simulation-re es annyi.
  • BladeW
    #793
    De mondom Novicen is mar kikapcsoltam a stability-t...
  • Alexease
    #792
    Foldrajzilag igen De masban attol meg messze vagyunk;))
    Pl. mint kiado a Codies-nek ezek a szamitasban levo teruletei:))