10998
  • Alexease
    #871
    Olyan nincs benne:) Most vagy csak a SimBin nem hasznalja, vagy valoban nincs naluk az uj motor?! Amugy is, tele a GTR2 konyvtara 2003-as es 2004-es file-okkal:) Az osszes hang 2004-es:) Azota nem nyultak hozza;) Mondjuk jok, vagyis nem is nagyon kell;) De a Credit-ben az ISI-nel is meg csak 2005-os datum van. Most vagy nem irtak at, vagy valoban meg mindig a GTL-hez kapott csomagot barkacsolja tovabb a SimBin?!

    Persze, ez nem kritika, mert barmi is legyen alatta, szamomra elvezetesebben vezetheto es hangulatosabb mint a GTR volt. Mar ezzel tobb versenyt mentem, mint azzal, pedig meg van ~1 eve (vagy tobb?!) dobozosban:)
  • Alexease
    #870
    Ez a fektarcsa izzas engem sose izgatott:) belulrol ugy sem latok semmit az egeszbol (erdekes is lenne:D), visszajatszast meg nagyon ritkan nezek, mert bosszantoan idetlenul mozognak az autok:)) Bar az F1C-nel azert mar jobb, de meg mindig koze nincs a felfuggesztesnek es a kasztninak ahoz, ahogy mozogna igazan az auto;)
  • jefferson83
    #869
  • aesirbaba
    #868
    Ez így bonyolult.
    Mellesleg a teljes verzióban lesz egy olyan feature, hogy az animált pitcrew egy tagja külön gáztartályos disznóperzselővel melegíteni fogja a fehérizzásig, ha kéred, és ezt a kamera mindenféle szögből (még lassítva is) meg fogja mutatni. Éjszaka pedig csillagszóróval indít a garázsból a pitstarter.
    Természetesen a teljesebb képi hatás kedvéért egyes pályákon két napot is lehet majd az égre tenni mint a Tatooinon volt, hogy legalább kétféle árnyékot vessen az izzó féktárcsa. Mindehhez éjszaka kék és zöld színű Holdak is választhatók.
  • lac coo
    #867
    Igen :)))
    Ha kissebb a hűtés melegszik, ha melegszik izzani fog ....

    De ha túl kicsire veszed a hűtést akkor meg tönkre mennek a fékek, igaz akkor szépen fog neked világítani :)))
    Nem emlékszem mi a radiátor neve itt pontosan de a setupban a fékerő-fékeloszlás felett van..Állítsd 3.ra...
  • Mik
    #866
  • jakewyler
    #865
    legnagyobb grafon van,amúgy minek ne legyen akkora a hűtése?féktárcsának?
  • lac coo
    #864
    Állítsd magas grafikára és utána setupban vedd lejjebb a brake radiator-t, hogy ne legyen akkora a hűtése ...
  • jakewyler
    #863
    Jó estét
    Hol lehet beállítani ,hogy a féktárcsa izzon
    kerestem mindenhol de sehol nem találtam
  • lac coo
    #862
    PRL-ben néztem, de ott sem találom ..:((Tiszta vicces ahogy a Lambo 280 -al vajsimán siklik a "levegőben" :))))
  • Istencsászár
    #861
    Akkor szerintem játékból nem állítható...
  • lac coo
    #860
    Az nem az ..Az a fék-gáz kanyarodás hatására "dőlsz"valamerre a fülkében.

    Én a kasztni rázkódásra gondolok amit rF-ben ki szoktak kapcsolni ...
  • Mik
    #859
    aranyba kéne önteni téged... forró aranyba
  • Istencsászár
    #858
    G-simulatton az... nem valami óriási a hatás maxon... ( ha te az erőhatásokra gondolsz és a csopik mozgására...
  • lac coo
    #857
    Tess....
  • Mik
    #856
    de mi, de mi.... nem vagyok a jáccós gépem mellett.... van most itt két laptop(amiken alapból felejtős) meg két gép amin futna is csak általában nem szoktam magammal cipelni a kormányt.....szal...tőccsééééééé
  • lac coo
    #855
    töltsek fel párat?


    De mi, neked nincs meg a demo? Azt ingyen adják különben... >)
  • Mik
    #854
    kafa
  • lac coo
    #853
    hogyne lenne :)))
    Nagyon-nagyon igényes !!!!
  • Mik
    #852
    spotter(vagy mi a rák) van? rádión közölnek verseny alatt sok információt? pl: lackó a szélárnyékodban..szorítsd le!..ilyenek... :)))
  • lac coo
    #851
    Viszont nem látok pilótafülke vibráció állítást! Az kimaradt ? :(
  • lac coo
    #850
    Na..Most látom csak, hogy itt már állítható a LOD !
  • gabf1
    #849
    Na jo lehet csak kicsit furcsa és szokni kell. Azért azt nem mondtam sose h nem tetszik, meg nem érdekel. Jo lesz biztos a full, én is várom. De akkor se teszik a murcielago belülről. A középkonzol hasonló, de a kormány meg a műszerfal sokkal jobb az 1-ben. De ez legyen a legnagyobb gond
  • gabf1
    #848
    Tudom, h semmi köze a toca-hoz csak vhogy nekem az jutott eszembe róla. De mind1, ez lényegtelen. De nekem az 1 jobban tetszik. Amugy néztem dx9-el is. Bár biztos lehet még variálni a graffal.
  • Istencsászár
    #847
    "Csalódás volt"... vártam hogy kifejtsed miben nem tetszik a fizika a realitása :)

    "Az egész grafika nekem olyan rajzosnak tűnik"... - nem, nem rajzos, valamit nagyon elnéztél. Tocához semmi, de semmi köze, az egy konzol átirat, ez pedig egy pcre fejlesztett, a toca látványánál sokkal sokkal szebb játék. A hud teljesen jó, bár használata számomra értelmetlen... talán aki külső nézetből szenved annak jó lehet.

    Szerintem te sx7ben nézted, ajánlom a dx9et ugy szebb... ha meg nem akkor NFS MW your best choise ^^
  • Kaszi46
    #846
    forece feedback reverse-n legyen? hiába állítgatom nem veszek észre különbséget:P
  • joshua7
    #845
    Megoldva.
  • GPx8
    #844
    A graf. több mindentől függhet. Beállítások, VGA driver.
  • zolo
    #843
    Én a hockenheimet próbáltam meg a Trois-Rivierest, de a játékban meg se jelennek :(((
    Melyik infót kell meghagyni hogy megjelenjenek?
  • joshua7
    #842
    Na, autóválasztás OK, de a pályák közül csak a Bugatti megy. Watkins Glen, Le Mans a töltésnél kidob. Utóbbi 2 innen van: link A gtl file-okat átírtam gtl-re. Mit csinálok rosszul?
  • gabf1
    #841
    Kipróbáltam a demót. Hát... Nekem nagy csalódás volt. Az egész grafika nekem olyan rajzosnak tűnik, tök fura, a Toca jut eszembe az egészről. A hud-ról is. Meg jó, hogy a csávónak van keze, de az a váltás... Bár azt lehet kijavítják, de akkor is nekem nagyon fura az egész graf... Direkt kipróbáltam utána az egyet, hát olyan mintha az lenne az uj, sokkal jobban néz ki sztem. Biztos kipróbálom a 2-t mert szeretem a játékot, de ez a demo kicsit lelombozott, pedig vártam, mint állat. Na de ez csak az én véleményem.
  • lac coo
    #840
  • b-type
    #839
  • Alexease
    #838
    http://www.driverheaven.net/reviews/TripleHeadReview/index.htm
  • Alexease
    #837


    En mar amugy dontottem "ebben a helyzetben":) Veszek meg ket 19"-os TFT es egy TripleHead-et, es nem csak megoldodnak ezek problemak, hanem meg elvezetes is lesz dolog;) Mar csak a penz hianyzik hozza;)))
  • lac coo
    #836
    A SimBin "szerződében " áll a TrackIR-el ? :)))
    Mert sem GTL-ben sem it nem látszanak még véletlenül sem rendesen a tükrök :))))
  • Alexease
    #835
    Mennenek, de ahoz mar nagyon bele kell nyulni;) Mas a MAS csomagolas, masok a GMT kodolasok, a Sky es SkyBox hsznalat, mas a CommonMaps, stb. Magyarul konvert, annyit meg - nekem - nem er az egesz;)) A GTL palyak meg teljesen ugyan azok, csak ket-ket file atnevezes, es a TRK-ban 2-2 sor atiras;) Es azert ahoz is van mar vagy 40 plusz palya, a lenyeg elerheto;)
  • JuanG
    #834
    rF pályák nem mennek? próbáltad?
  • Alexease
    #833
    #669, #677
    Csak a GTL-hez megjelent plusz palyak mukodnek, csak a TRK file-t kell atirogatni, egyszerubben nem lehet leirni.
  • joshua7
    #832
    Üdv!
    Írja már le valaki pontosan a pályák berakásának a menetét (mit, mire kell átnevezni stb). Néztem az előző oldalakat, de nem értem teljesen. :)