10998
  • Mik
    #911
    naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :PPPP

    Büntetőpontok - topik rongálás

    ne bíztassuk egy újabbra
  • Alexease
    #910
    Csak azert irtam, mert mar elotte egy nappal is megkerdezted ugyan azt:)

    Mar valahogy nem is lepodok meg, amikor valamilyen foci csapat logot latok valakinel a Nick-nel, es "Foci-t" a Hobby-nal:)
  • buldozer99
    #909
    Már meg találtam utána nem sokkal csak el felejtettem be írni!!Azért kössz!!
  • atenza
    #908
    Hogyan lehet változtatni a kis kijelzőt? Lamboba műkszik, de ott alig látni a dolgot, 575nél pedig nem reagál semmire (space, enter stb...), ha jól emlékszem a gtr-ben a kis kijelzőn lehetett látni a gumikat is menet közben, itt is lehet vhogy?
  • george4
    #907
    Milyen idoket mentek az Interlagos-i palyan?
  • atenza
    #906
    Egyenlöre kezdö vagyok, gtr1-el nem játszottam, csak lfs-el de ez nagyon más ahhoz képest. Beállítani megfelelően meg nem tudom az autót... Szal még sokat kell gyakorolnom csak 1 napja még 1 41 alá is alig tudtam lemenni. Ezért írtam korábban h. bármilyen segítség jól jönne.
  • Panther
    #905
    Én Lamboval - amit ki nem állhatok - 1:36.3xx-at mentem, de valakinek mindegy, hogy milyen autó, mindegyikkel világcsúcsot megy. Egy srác az RSC-ről 1:34-et ment az 575-össel. Ja és barcelonát is kifejezetten utálom.....
  • Istencsászár
    #904
    A szimesekből nem fognak meggazdagodni, de ilyen látványos üzleti stratégiával el lehet adni mindenkinek, mer ugy néz ki mint egy "versenyautós szép grafikájú játék" azt megveszik sokan, köröznek vele pár órát, elvannak vele 1 hétig, azt megy a polcra porosdoni mer megunják... és inkább várják a megváltó NFS MWt és társait. :DD Atarinak meg leglább van most 1 játéka ami nem hemzseg a bugoktól mint az előző jónéhány hányás alkotásuk.
  • atenza
    #903
    Sikerült lemennem 1:38.800-ra egy kis settingeléssel :) Remélem vhogy fel tudok zárkózni hozzátok mire kijön a multis része :) Amúgy melyik a gyorsabb Lambo v. az 575?
  • zoolee
    #902
    Bazz az atari ezzel a cuccal akarja visszahozni magát a csőd széléről???

    Háát az menni fog nekik.
    Remálem.
  • Alexease
    #901
    Gondolom, a doboz hatulja tele lesz kulsonezetes, esos, lensflare-es, romma toros kepekkel?!:)
  • Istencsászár
    #900
    Szerencsére neonokat nem raktak a kocsi aljára :DDDD
  • Alexease
    #899
    Meg mindig nem talatad meg?! Vagy nem is keresed?! Hihetetlen;))
    NE arkadba hasznald, hanem Simulation-be, keresd a Realism beallitasoknal, a Disable Damage kapcsolot.
  • Alexease
    #898
    Fuuj vazzer:( Mint valami arkad "ezt vedd meg" a polcrol gyerek-paraszt-vakito jatek doboza lenne:( Azert itt is kemenyen beindult az Atari marketing:)
  • zoltang
    #897
    10Tacle
    GTR 2 (angol nyelven) 2006. október
  • buldozer99
    #896
    Csá!Hogyan lehet beálítani azt hogy én is törjek ne csak az ellenfél!!!!
    Mert né nem török!!!
    Ja és pontos dátum hogy mikor jelenik meg a game??????
    Kösssz
  • zoltang
    #895


    Itt a DVD-borító.
  • zoolee
    #894
    Kössz.
  • zoltang
    #893
    Egész jó kis belső-kamerás felvétel:

    Jan Seyffarth, Oschersleben, Porsche Carrera Cup 2005, 11MB WMV
  • Pitti
    #892
    nembaj, használom a tükröket :)
    amúgy sem nagyon jellemző verseny közben a hátranézegetés... kivéve mikor éppen ki akarok tolatni a kavicságyból
  • JuanG
    #891
    ja értem...akkor a Zondában jobb ha nem nézel majd hátra mert illúzióromboló lesz :)))...ugyanis nincs hátulja cockpit nézetben :)))
  • Pitti
    #890
    persze nem úgy kell elképzelni, hogy 5 fokos elfordításra egyből 5 fokot ugrik, teljesen folyamatos nézelődés közben a kép, csak nem mozdul meg +-5fok tartományban... a linearitást is jól el kell találni...
  • Pitti
    #889
    beállítás kérdése, kb +-5fok fejmozgást még észre sem vesz, ennél nagyobb mozdulatra "indul el a kép" és kb +-50-60fokos elfordulásnál már teljesen hátra látok. persze ott vannak a bukócsövek, hátsó ülés, fejtámlák, hátsó szélvédőn a "sötétítő csík" mittomén... de azért látom, hogy mi van mögöttem. :)
  • Istencsászár
    #888
    Forgóval ellátott széket veszel, azt ha akarsz hátra pillantani akkor forogsz :D
  • JuanG
    #887
    hátra hogy néztél vele???
  • Pitti
    #886
    A lényeg, hogy középhelyzetben ne legyen érzékeny, így nem imbolyog a kép folymatosan. Viszont ha oldalra-hátra akarok nézni, akkor jobban és pontosabban használható mint gombokkal.
  • JuanG
    #885
    repülőhőz tényleg jobb lehet, nálam az autós játékoknál nem jött be...elsőre izgalmas volt, késöbb már zavaró :(
  • Pitti
    #884
    A trackIR nagyon jó... Mondjuk én leginkább a repülő szimek miatt vettem, ott ugyanis szinte kötelező. Aki már kipróbálta az tudja.
    Autós szimekben nehezebb hozzászokni, de jó beállítással jól használható. LFS-ben rFactorban mindíg használom, viszont a GTR2 demoban nem megy.
    Az viszont igaz, hogy kizárólag autós szimekhez nem éri meg az árát...
  • zolo
    #883
    Én is próbáltam az exe-iddel , el is indult, de a kocsiválasztásnál egy kocsit se rakott be.Ez normális?
    A pályákat is betette , de betöltés indításánál kifagy a game.A dolgok asszem jól vannak átírva.
    Help me pls
  • lac coo
    #882
    Margit, nooormááális ?
  • lac coo
    #881
    Grafika is fontos ...Nekem is az.
    Alex ! Replay: honnan tudod hogy csak a replayben mozognak idétlenül az autók ?
  • Alexease
    #880
    Csak logikusan: ha nem oda kellene, akkor szerinted hol lenne meg jo helyen?!

    Amugy igen, az eredeti EXE melle kell tenni.
  • Alexease
    #879
    Ezekkel nem kell foglalkozni, gyorsan lekopnak;) Aki a grafikaval kezdi es ott is fejezi be a mondandojat, az mar regen rossz;) Ezek max 2-3 hozzaszolast elnek meg, aztan mennek le huzzak a kovetkezo demot es/vagy warezrol egy full-t...
  • Istencsászár
    #878
    És IGEN eltaláltad!!
  • zoolee
    #877
    Hi az mér van hogy le szedtem azokat az exeket amit Alexease fel rakott de mikor indítani akaron akkor dll hibát ír ki ???
    Hova kell rakni ezeket az exéket ???
    A főmappáába ???
  • JuanG
    #876
    ja...és a legjobb ez: " a full biztos sokkal jobb lesz" ... napersze, elhiheted nekem hogy nem lesz sokkal jobb... majd esetleg a GTR2 1.5-ös peccsnél...
  • JuanG
    #875
    vazzeg te másról sem beszélsz csak a grafról...vegyé xbox-ot meg PGR3-at oszt élvezz...az GTR1-nek még élettelenebb volt a grafja...

    a vezetési élmény már luxus? vagy benyomtad az összes helpet mi?
  • JuanG
    #874
    a TrackIR szart sem ér szvsz, pláne ha azt nézzük hogy az itthoni felhasználónak mennyit jelent az ára...ha 4-5000 ft lenne akko azt mondanám ok...
  • Alexease
    #873
    Akinek esetleg kell, McLaren F1:
    http://w06.easy-sharing.com/578859/IyaHUPBpXP2Hb1u44mS6xOp/McLarenF1GTRLongtailAlphav0.5.rar
    http://w05.easy-sharing.com/578960/HVSWdQKIJN3IC4A35vrruPx/McLarenF1GTRLongtailAlphav0.5CTDfix.rar
  • Alexease
    #872
    De a legkiralyabb, az UIData konyvtarban, az rFactoros banner.jpg;)