10998
  • lac coo
    #951
    Hát ha ilyen kódolatlan fileszerkezettel adják ki a fullt is, akkor nem adok neki egy hónapot és az rF-ben köt ki :))))))

    A hangot hála istennek már így odaadták ajándékba :))))
  • MaverickSXT
    #950
    en tuti megveszem mert nekem bejon,bar en nem vagyok ekkora szakerto mint ti, nekem fontos egy jatek grafikaja ,az animaciok az atvezeto videok mennyire szep a palya ami megyek mert mondjuk egy szep grafikaju "eletszagu" palyan szivessen megyek mig egy ures pixeles palyan mar nem annyira mint alex is fogalmazta az osszhatas jo es nekem az fontos,az rf is jo de elnezest a rajongoktol nekem nagyon ures,silany,tudom hogy jo a fizikaja es a grafika is ,de sehol egy jo pit animacio kerekcsere ,futam vagy bajnoki gyozelmi video es nekem az nagyon hianyzik es sajnalom hogy rf ben nincs na meg persze en inkabb a gt autokert rajongok es rf ala nincs vagy nem talaltam
  • Alexease
    #949
    Igazabol nem tudom, de en a procira tippelnek. A grafikai, es azon belul a DX kidolgozasa jonak tunik, a shadereket es a clippinget is hasznalhatoan szamolja. Nem teszteltem, de pl. a 18000-es es egy ~200000 polygonos palyareszt, shaderekkel, szinte fps kulonbseg nelkul adta elo;)
  • Istencsászár
    #948
    én megmondom mi a gyenge a PÉCÉ :))) 360on ez ugy fog suhanni mint az isten max al, max graf +AA :)))
  • lac coo
    #947
    Amúgy szerinted mi a gyenge hozzá : a videokari vagy a processzor?
    Mert egy dualmagos proci lehet segítene rF-en is :PPP
  • Alexease
    #946
    Nagyon valoszinu hogy en is megveszem, sot biztos;) Azert igy egy nagy egysegben, osszessegeben eleg jo;) Bar igaz, kihasznalva az ujdonsagokat, sok AI-val, szinte hasznalhatatlan;(
  • Alexease
    #945
    Es meg mindig en...

    De ez inkabb altalanos ISI fizikai felfuggesztes "problema":) Egyszeruen nem erezni, vagy gyengen, vagy nem ugy ahogy kellene a felfuggesztest, a sulyathelyezest, a kasztni csavarodast a kormanyon. Persze tudom, hogy ezek kemeny felfuggesztessel mennek, de ez altalanos az osszes autotipusra (az rF-ben is).

    Mig peldaul a "fizikasabb" jatekokban (Insane , CRC , LFS, NR, netKar) sokkal jobban erezni, hogy a kasztni mikor es mennyire dol, csavarodik, mikor "ul fel a felfuggesztesre", mikor kerul ra a teljes energia a gumikra, es mar elotte, kozben kissebb fekezessel, gazelvetellel, kormanymozdulattal lehet "dontogetni" a kasztnit. De ez a sodrodasokra, megcsuszasokra is igaz, hogy "vissza lehet billenteni" a kasztnit, "leszedni a terhelest" a gumikrol;)

    Mig itt ha el kezd sodrodni, csuszni, kilagyul az FFB, aztan szinte hiaba tekerget az ember, nem erzni igazan semmit, aztan egyszer csak megtapad;)
  • lac coo
    #944
    Erről van szó ! Tojok a beton tükröződésre meg a többire mert nálam kemény 15 fps rohangál ! :)

    Az érdekes dolgok előbb utóbb ugyis átkerülnek rF alá is ( spotter, animált emberek...)

    De persze ugysem tudok ellenállni és meg fogom venni , de már látom , hogy az lesz a vége, hogy megunom előbb-utóbb ....
  • Alexease
    #943
    Ami engem ami a legjobban zavar benne, az az oldaliranyu tapadas vesztes, foleg FFB erzesre;) Ahogy el kezd sodrodni, csuszni a meghajtott kerek oldalra, szinte nullara csokken az FFB, es szinte azonnal, atmenet nelkul. Az rFactorban - legalabbis az ujabb verzioban:) - ezt mar lehet allitani PLR-bol;) Persze, ez lehet egyeni (beallitas) problema is;)
  • Alexease
    #942
    Ennel liszenszet es az egysegbe valo osszerakast kell megfizetni;) Ami azert eleg jo a SimBin-nel;) Lasd GTL. Lehet hogy osregi F1C motor es alap gMotor2.0 grafikai engine, de osszessegeben nagyon jol osszeraktak. Azert az osszehangolt sok auto, palya, animacio es sok extra sokat szamit;) Nevezhetjuk modnak is, de ugy is tudjuk, hogy lehetetlen, hogy barmelyik modder csapat ilyen szinten ossze tudjon rakni valamit rF ala;))) De ha meg azt nezzuk, hogy a palyakat elerjuk "ingyen" is, az autokbol altalaban az ember 1-2-ot hasznal altalaban, az eros fps csokkenes miatt az atlag kikapcsolja, vagy nem hasznalja az "extrakat" - animaciok, tukrozodesek, eso, stb. - akkor boven jo az rF is, a kiforrottabb motorral;)
  • lac coo
    #941
    Hát nem tom...Ha nem kerül alá az új fizikai motor lehet , hogy nem adok pénzt érte. Nekem elég silánynak tűnik rF-hez képest ;)
  • Alexease
    #940
    En eddig nem lattam elerheto decryptert, de az nem jelenti hogy nincs;) Publikus nem jelent meg;) De valahogy megoldottak, mert az osszes palyat at tettek rF ala is. Bar az megoldhato komplett GMT importtal, es ujra szerkesztessel, de az eleg maceras munka. Esetleg, a mar az rF-hez kiadott GTL-es palyakbol lehetne az SCN-eket visszatenni, de azokkal is sokat kellene barkacsolni.

    Szerintem varni kell, valszeg majd kint megcsinaljak, ha nem , akkor van eleg nem hivatalos GTL palya ami gond nelkul megy, azokkal ki lehet huzni a megjelenesig, abban meg ugy is bent lesz az osszes palya, raadasul a frisebb grafikaval, funkciokkal.
  • A Pitu
    #939
    Sziasztok!

    Nem tudom mekkora munka és hogy ki tudná megcsinálni, hogy a GTL-es "gyári" pályák kódolt TRK fájlját szerkeszthető formába konvertálja?
    Mert ha jól értelmeztem a korábban leírtakat így lehetséges volna használni az összes GTL-es pályát néhány fájlkiterjesztés és néhány sor átírásával.
  • buldozer99
    #938
    Nekem mért csinálja azt hogy ha pl:Time Trials-ra megyek akkor 80% ban le fagy a gép meg ha a versenyre is megyek akkor is!!Nem tom mitöl lehet!!vValamikor meg simán bele tudok lépni és nem fagy le!!SEgíTSetEK!HELP PLEASE
  • Laceee
    #937
    vagy ezt már lehetett a GTR-ben is ?
  • Laceee
    #936
    ha jól tévedek akkor a játékba nézőként is be lehet majd lépni a szerverre
  • jefferson83
    #935
    Én kormánnyal tolom, és örülök ha 1:45 alá megyek . Persze nincs időm igazán belemélyedni, mert 3-4 kavicságy után idegbaj :)))
  • Istencsászár
    #934
    Ezt nem kell javasolni, hanem meg kell tenni. Kormánnyal nem könnyű, ne azt gondold h most hú de jó lesz, nehezebb, de jobb élvezetesebb és gyorsabb természetesen. Persze nem a segítségekben kell gondolkozni, mer ha csak azzal megy, akkor ne vagyél kormányt mer felesleges.
  • GPx8
    #933
    Ha nem kormánnyal játszol, akkor egyszerűen semmi köze a szimulátorhoz.
  • McW
    #932
    Kormánnyal mennyivel könnyebb a játék? Csak mert képtelen vagyok levinni a köridőm 1'40 alá... Nem vok egy nagy szimulátor rajongó, de ez a game nagyon jó és ha javasoljátok, lehet beszerzek egyet!
  • jefferson83
    #931
    Majd holnap én is nyitok egy topikot a kulcstartómnak.
  • Duddits
    #930
    Amúgy Pheel-nek nagyon nem volt igaza "© zoolee" barátunkkal kapcsolatban. Én a G Series-nek nyitottam és ezt enyémet is bezárta. És akkor fogja és belinkeli a teljes Logitech felhozatalt, ahol persze nem volt semmi G-s topik, a G15 billentyűnek.
  • lac coo
    #929
    Semmi extra, összevesztem egy-két nagyon kedves emberrel :)
  • Istencsászár
    #928
    Mi jót tettél?:D
  • lac coo
    #927
  • Mik
    #926
    érik a második.... :PP
  • lac coo
    #925
    Nem is jó forumozó az, aki még nem volt bannolva ! ;)

    Én is voltam egyszer...;)
  • dashed_
    #924
  • Mik
    #923
    ülj le egyes
  • zoolee
    #922
    De lagalab el esik vagy valami.
  • atenza
    #921
    Remek megfogalmazás! :)
  • Tomo15
    #920
    Fiatalság bolondság
  • GPx8
    #919
    Olyan rosszmájúak vagytok... :)
  • atenza
    #918
    De most szted mit hitt? Nekimegy és elcsapja az embert? Egyből +18as karika lenne a játék dobozán. Azér nem lenne rossz ilyen szimulációval menni a gta-ban :)
  • Mik
    #917
    jaa, itt nem lehet a szerelővel lenni? hogy odamegyek vele a kocsi mellé oszt enterrel kikapom a pilótát? :))))
  • atenza
    #916
    Ez nem a GTA, a végét elnéted ugyanis ez a GTR!
  • Istencsászár
    #915
    Jujjj felháborító!, mit szertnél? elütni? vagy esetleg darabokra szaggatni? vagy egy betonfalként álljon ott és ha nekimész a kocsi törjön össze?

    Tudod mi itt a felháborító, h az a emberke azért áll ott, hogy te megállj pitben! ha peidg végeztél félre áll vagy vissza rak a játék a boxba... talán ha ugy használnád a programot ahogy kéne akkor nem akadnál ki a saját hülyeségeden.
  • zoolee
    #914


    Na ez már idegesítő.
    Egy 2006 -os gameban ez nincs megoldva ????

  • Finkoo
    #913
    pedig igazad van... :D
  • Alexease
    #912
    Ok, ok, sorry!